BACHELORSTUDIES.CO.IL

חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

סטודנטים רבים מבלים את הקריירה במכללה שלהם עובדים לקראת להרוויח תואר ראשון (BA). תכנית לתואר זה מאפשרת לתלמידים יש את הגמישות של לקיחת קורסים במגוון נושאים במדעי רוח בזמן שלוקח קורסים מכוונים העיקרי שלהם. תואר זה לוקח בערך שלושה עד ארבע שנים כדי להשלים ולתת לתלמידים את המיומנויות וידע להצטיין בתחומם.

מהו תואר ראשון בהנדסה? תכנית זו מתמקדת במתן תלמידי עקרונות מתמטיים, מדעיים, טכנולוגיים והנדסיים שיכול להיות מנוצל במגוון רחב של תחומי הנדסה. תלמידים יכולים לחוות את שני הידיים על קורסים למידה ומבוסס הרצאה לתת להם הבנה מוצקה של תחום ההנדסה. עם תואר בסיסי זה, תלמידים יכולים לקבל ידע כללי של הנדסה שיכין אותם למתמחים בתחום מסוים.

ישנן מספר סיבות כדי להרוויח תואר ראשון בהנדסה.לדוגמא, במידה זו יכולה להכין את התלמידים לקריירת הנדסה או לתוכניות שהרחבת השכלתם במשמעת ספציפית. הם ייצאו מהתכנית עם מיומנויות וידע יקרי ערך.

עלות להרוויח תואר ראשון תהיה שונה בהתאם למוסד שברצונך להשתתף ומיקומו. פנייה למשרד הקבלה תהיה מועילה בהבנת העלויות וקביעה אם התכנית עונה על הציפיות שלך.

למרות שייתכן שיידרש מחקר נוסף, בוגרים עם תואר ראשון בהנדסה יכולים להיות מוכנים היטב לקריירה בהנדסה ביו-רפואית, הנדסת משחק מחשב, הנדסה אזרחית, הנדסה סביבתית וחינוך. הם יוכלו לנצל בהצלחה את כישורי ההנדסה והמומחיות שלהם כדי להפוך ליקרים למעסיקים בענף.

לזרים ומקומיים כאחד תלמידים, אוניברסיטאות רבות מציעות מעלות באינטרנט.זוהי אופציה מצוינת למי שגר באזורים שבם בתי ספר אינם נגישים בקלות. קורס מקוון גם מציע את הגמישות של השלמת תואר בקצב שלך. כדי ללמוד עוד, לחפש את התכנית שלך למטה וקשר ישיר למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

14 תוצאות ב לימודי הנדסה Filter

BA (Hons) בתכנון תחבורה

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים בקשת מידע מלזיה קואלה לומפור

הזדמנויות מרגש קיים כמו מעצבים פנים וחוץ חברות רכב ותחבורה, וכן כיועצים עיצוב. כמה בוגרי לבחור להשיק את העסק שלהם. התלמידים לומדים מגוון של מיומנויות הניתנות להעברה, שניתן ליישם בפרויקטי קרקע, ים ואוויר.

BA בהנדסת תעשייה, בינלאומי

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
קמפוס תכנית מלאה 8 סמסטרים ספטמבר 2020 גרמניה שוורין

היום, הים הבלטי, מחר העולם! עם להנדסת התעשייה הבינלאומית Stralsund שום בעיה. גם המחקר מביא את הטוב שבשני העולמות - העסקי והטכנולוגי - מכין אותך באופן אידיאלי עם ניסיון חוצה תרבויות נוספות בתפקידי ניהול בגרמניה ומחוצה לה. וזה באוניברסיטת Stralsund אתה לא רק ללמוד כל מה שאתם צריכים בשביל הקריירה שלך. ממוקם על חוף הים, הכיף הוא לא קצר מדי!

B.eng. wirtschaftsingenieurwesen, frauenstudiengang

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences
קמפוס תכנית מלאה 7 סמסטרים ספטמבר 2020 גרמניה שוורין

עבור בנות בלבד: Mit dem besenen Frauenstudiengang Wirtschaftsingenieurwesen (B.Eng.) Reagiert למות Hochschule Stralsund auf den starken Fachkräftebedarf der deutschen Industrie. דומינג וויירשפט ווייטרשטיין וויטרבין, וויטמן, דוכס, זלצבורג. ב Stralsund lernen Sie nicht nur alles, היה Sie עבור ihre Karriere brauchen. לחץ כאן כדי לראות עוד תמונות Direkt am Meer gelegen, kommt auch der Spa nicht zu kurz!

הנדסה תואר ראשון - st. האוניברסיטה אמברוז

American Consortium of Universities (INTERLINK)
קמפוס תכנית מלאה 4 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית לואיוויל

סנט אמברוז היא אזור נוחות עבור מהנדסים; זה לא כל כך גדול כי אתם תלכו לאיבוד, בין אם זה יהיה ב הרצאה או קהל. והפקולטה הוותיקה שלנו להבין את הכישורים תצטרכו להצליח בעולם העבודה על ידי נותן לך הרבה ניסיון, מהכיתות ברמת הכניסה שלך דרך קורס העיצוב הבכיר שהגיע לשיאה.

BA (Hons) מוסיקה עכשווית (טכנולוגיית אודיו)

Sunway University
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים ינואר 2020 מלזיה שאה עלם

BA (Hons) מוסיקה עכשווית (אודיו טכנולוגיה) שואפת להכשיר מוזיקאים ומפיקים מוסיקליים. זה גם תוכנית טכנית ותוכנית תואר, מתן לסטודנטים עם תורת המוסיקה מוצק ידע אקדמי, תוך פיתוח מיומנויות עם טכנולוגיית אודיו באמצעות תרגול בסטודיו פרויקטים משותפים בין תחומיים. נושאים ותחומים מכוסים כוללים קומפוזיציה, סידור, עיצוב קול וקול ניקוד, כמו גם תורת המוסיקה, היסטוריה אימון aural.

תואר ראשון בהנדסת חשמל

Beijing Institute Of Technology
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2020 הרפובליקה העממית של סין בייג'ינג

התוכנית, בהנדסת מידע ותקשורת, מדע וטכנולוגיה אלקטרונית, מדעי המחשב וטכנולוגיה כמקצועות מפתח, מטפחת כשרונות מיוחדים בעלי ידע מקצועי בהנדסת מידע אלקטרונית, שדה אלקטרומגנטי וטכנולוגיית מיקרוגל, עיבוד אותות ומידע, מעגלים ומערכות, מי יכול עבודה במחקר, עיצוב, ייצור, ותפעול בתחום טכנולוגיית המידע, או במחקר טכנולוגיית המידע ופיתוח ציוד במחלקות של הכלכלה הלאומית ותעשייה הביטחון הלאומי.

BA in Mechanical Engineering

Beijing Institute Of Technology
קמפוס תכנית מלאה ספטמבר 2020 הרפובליקה העממית של סין בייג'ינג

הנדסת מכונות ב BIT, הדירוג בין הטובים ביותר בקרב האוניברסיטאות המקומי, היא תוכנית לאומית. תכנית זו, עם מכניקה והנדסת מכונות, כמקצועות מרכזיים, מכינה תלמידים בתיאוריה בסיסית ובידע מקצועי בהנדסת מכונות ובהנדסת תעשייה, בשילוב עם שיטות חשיבה מדעיות ויכולת להתמודד עם בעיות מדע וטכנולוגיה.

תואר ראשון בתכנון תחבורה

IED – Istituto Europeo di Design Torino
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים בקשת מידע איטליה טורינו

מעצב התחבורה הוא איש מקצוע הנוגע לעיצוב אמצעי התחבורה העיקריים ומסוגל לעצב מספר סוגים שונים של כלי רכב, כגון אופנועים, יאכטות ומערכות ניידות. מעצב התחבורה מסוגל ליישב היבטים של סגנון, טכניקה, אווירודינמיקה, כדאיות הייצור וארגונומיה. זה סוג של מעצב חייב להיות הבנה מעמיקה של המוצר ואת הפונקציות כי הצרכן מחפש, כדי להיות מסוגל להיות מושג ברור על הקשר בין עיצוב ושיווק, חדשנות ודרישות מסחריות יחד עם המגמה החברתית הרקע הכלכלי שבו הוא פועל. הזדמנויות קריירה - מעצב תחבורה, מעצב רכב, מעצב אופניים, מעצב יאכטות, מעצב מערכת ניידות. תואר - תואר ראשון זה הוסמך על ידי משרד החינוך האיטלקי (MUR) כמעמד אקדמי רמה I ופרסים 180 נקודות זכות.

Ba אודיו עיצוב

SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)
קמפוס תכנית מלאה 7 סמסטרים בקשת מידע גרמניה ברלין

עיצוב אודיו מקיפה הרבה יותר מאשר הקלטת קול ו dubbing עבור סרטים, או את ההרכב של ג 'ינגלים קליט לשידורי רדיו וטלוויזיה, צ' רלי שין בסגנון. התלמידים שלנו מאומנים לעיצוב אודיו על מכשירים ומחשבים, לייצר ולהקליט צלילים, דיבור או מוסיקה, ובכך ליצור אווירה שמיעתית.

תואר ראשון בהנדסה (תואר כפול)

Washington & Jefferson College
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים ספטמבר 2020 ארצות הברית וושינגטון

תוכנית ההנדסה בתארים דו-ממדיים משלבת את עוצמתו של תחום התמחות בתחום המדעים וההשכלה בתחום מדעי ההנדסה, עם הכשרה חזקה יותר במדע בסיסי ובחינוך רחב, כולל מיומנויות תקשורת.

תואר ראשון במדעי ההנדסה

Wartburg College
קמפוס תכנית מלאה 4 שנים בקשת מידע ארצות הברית בהיסוס

מעסיקים היום מחפשים מהנדסים שהם יותר מסתם טכנית בלבד. הם מחפשים בוגרים שיכולים לכתוב ולדבר בצורה יעילה, מי הם שחקני צוות, ומי יכול לראות את "התמונה הגדולה". אלה סוגים של מהנדסים בוגרי וורטבורג. שלא כמו תוכניות הלימודים באוניברסיטאות, תוכנית המדע ההנדסי של וורטבורג מדגישה את הרקע על פני התמחות צרה, כולל פרספקטיבה אמיתית של אמנות ליברלית.

תואר ראשון (בהצטיינות) בהפקת מוסיקה

Pulse College
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים בקשת מידע אירלנד עגינה לתעלה הגדולה

סרטים, הפקות טלוויזיה, סרטוני מוסיקה ומשחקי מחשב, כולם מסתמכים על פסקולים בעלי מבנה עדין כדי להגביר את תחושת ההנאה של הצופה ולטבול אותם באופן מלא בפעולה.

תואר ראשון (בהצטיינות) בטכנולוגיית אודיו וטכנולוגיה

Pulse College
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים בקשת מידע אירלנד עגינה לתעלה הגדולה

Pulse College נרגשת מאוד לשתף פעולה עם Griffith College, המוסד העצמאי השלישי בגודלו באירלנד, כדי לספק את תואר ראשון, ייחודי וממוקד בתעשייה (תואר ראשון) בטכנולוגיית אודיו וטכנולוגיה.

תואר ראשון באמנויות בניהול מוצר

Code University of Applied Sciences Berlin
קמפוס תכנית מלאה 3 שנים ספטמבר 2020 גרמניה ברלין

מנהלי מוצרים אחראים לזיהוי מוצרים / שווקים חדשים פוטנציאליים, יצירת דרישות ופיתוח אסטרטגיות מבוא למוצרים ואסטרטגיות שיווק. במהלך תוכנית ניהול מוצר הרווקים שלך, תוכלו ללמוד כיצד לבצע את המשימות האלה על ידי איסוף וניתוח נתונים. תלמד לבסס את ההחלטות שלך על תובנות תיאורטיות ומעשיות מתחומי הכלכלה העסקית, מדעי הנתונים, חשיבה עיצובית, שיווק וניהול פרויקטים וכישרונות.