BBA בניהול האירוח הבינלאומי (בהצטיינות)

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון במנהל עסקים (בהצטיינות) במנהל בתים בינלאומי 

מידת שלוש השנים הבוגרות בהצטיינות היא הרמה הגבוהה ביותר של הסמכה לתואר ראשונה כל תלמיד יכול להשיג. תואר בהצטיינות מאפשר לך מראש להעפיל כניסתו מגוון של תואר שני שלאחר תואר מדי.

בוגרי תכנית זו צפויים לטפס במהירות דרך המבנה הניהולי של מלון או חברות קשורות אירוח אחרים להיות אנשי המקצוע בכירים המובילים של העתיד.


- תואר בהצטיינות הראשון באזור שיכול להסתיים בתוך שלוש שנים בלבד

הסמכה להכרה בינלאומית -

- בוגר לתפקידי ניהול בתעשיית האירוח

- התקדמות אל תואר שני בכל תחום עסקי

- למד עד בשש שפות

- אפשרות של סמסטר אחד משני EHL או אוניברסיטת קורנל

ההתמחות שלך

להיות חלק בלתי נפרד של Jumeirah, הקבוצה מלון יוקרתי מאחורי נכסים שם עולמי כגון בורג 'אל ערב, Jumeirah Beach Hotel, Madinat Jumeirah ומאפיינים רבים אחרים ברחבי העולם, בהחלט מציעה לך הזדמנות ללא תחרות עבור ההתמחות שלך. בנוסף, הקשרים החזקים של האקדמיה עם בתעשיית האירוח גם פותחים הזדמנויות נוספות בתוך רשתות בתי מלון חמשת כוכבים מכובדים אחרים בדובאי והן ברמה בינלאומית.

תקופת ההתמחות לסטודנטים נמשכת כ 6 חודשים בתחילת השנה 2 של התכנית לתואר והוא יכול להיעשות בכל מלון חמישה כוכבים או כל מוסד אירוח מכובד בכל מקום בעולם. האקדמיה תעזור לך למצוא עבודה ולהקל ההתמחות בשם ואף על פי שאתה עשוי להצביע על העדפת מלון, מיקום אינו מובטח כפי שהוא תלוי המלונות הבודדים. האקדמיה צפתה מתמחה בדובאי, באזור המפרץ, מדינות רבות באירופה, בריטניה ואירלנד, האיים הקאריביים, האיים המלדיביים ואסיה כדי להזכיר רק כמה מקומות.

תעשיית האירוח והתיירות מאז ומתמיד תומך נלהב של האקדמיה. להלן השותפים בתעשייה המועדפים שלנו אשר ספקו תלמידינו עם הזדמנויות התמחות. רבות מהחברות הללו לאחר מכן שכרו הבוגרים שלנו מדי:

- Jumeirah קבוצה
- איירליינס האמירויות
- InterContinental Hotels Group
- בינלאומי Hyatt
- קמפינסקי
- מלונות Starwood
- הילטון ברחבי העולם
- בינלאומי מריוט
- Ritz Carlton
- Raffles Fairmont
- אקור קבוצה
- שנגרי - לה
- מלונות ארמאני
- חברת פארקר

עמית למדע תפעול בתים בינלאומי

החברה הכלולה של תואר מדע הוא אחד תכנית חצי שנת מורכבת מחמישה הטרימסטר הראשון של התואר הראשון. תכנית זו מספקת לך בסיס של כישורים חיוניים הנדרשים לתפקיד פיקוח בתעשיית האירוח. אתה תקבל הקדמה יסודית ייצור מזון, פעילות מסעדה, משרד קדמי פעולות חלוקת חדרים וכן נושאים עסקיים וניהול בסיס היכרות.

בוגרים יכולים לנצל תכנית זו כמסלול מהיר לקריירה בתעשיית האירוח או יכולים לבחור להמשיך את לימודיהם לתכנית התואר המלא באקדמיה. ההתמחות ניתנת נדחית עד שאתה עוזב את האקדמיה ועל ידי שימוש השותפים של האקדמיה לך בתחילה יכול לקבל סטאז כי טרמפולינות אותך לתוך עבודה אמיתית בסוף.

דרישות כניסה ויישום התהליך עבור עמית תואר המדע הוא זהה ראשון במנהל עסקים (בהצטיינות). תוכנית.

דרישות מינימום

- איחוד האמירויות הערביות כיתה 12 תעודת בגרות או בחינות הבגרות מינימום 5 [שווה ערך (רמות O) ו 3 'A'-רמות עם ציון ממוצע של 75% ומעלה. לחץ על הקישור הזה כדי לקבל מידע מפורט על מערכות חינוך לדירוג אחרות.

- פרטים ציון TOEFL מבוססי נייר של הלהקה הכולל 550 או IELTS של 6.0.See כאן.

- ראיון כניסה מוצלח


הערה: מבחן TOEFL / IELTS הוא משרד UAE להשכלה גבוהה ואת הדרישה המחקר המדעי, והוא חובה לכל התלמידים גם אם אנגלית היא שפת האם שלהם. אתה יכול לשבת על מבחן TOEFL באקדמיה.

עדכון אחרון: אפר 2016

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Emirates Academy of Hospitality Management specializes in providing business management degrees with a hospitality focus and aims to become the world's leading hospitality management school.

The Emirates Academy of Hospitality Management specializes in providing business management degrees with a hospitality focus and aims to become the world's leading hospitality management school. קרא פחות