חפש כאן לבתי ספר ואוניברסיטאות מובילים לתואר ראשון!

BBA (תואר ראשון במנהל עסקים) הוא תכנית המתמקדת בהיבטים השונים של פעילות עסקית. זה יכול להכין את הבוגרים לקריירה או להניח את היסודות כדי לקבל MBA שלהם. ניתן לקחת שיעורים בכיתה מסורתית או באינטרנט. ייתכן שאתה תוהה, מה הוא BBA בא… קרא יותר

BBA (תואר ראשון במנהל עסקים) הוא תכנית המתמקדת בהיבטים השונים של פעילות עסקית. זה יכול להכין את הבוגרים לקריירה או להניח את היסודות כדי לקבל MBA שלהם. ניתן לקחת שיעורים בכיתה מסורתית או באינטרנט.

ייתכן שאתה תוהה, מה הוא BBA באמנויות? האמנויות הן מוקד עצום, ותכנית זו עשויה להקיף רב של האזורים השונים או להתמקד התמחויות נוספות על אחד או שתיים מסוימות. האזורים השונים עשויים לכלול אמנות, צילום, איור, ריקוד, עיצוב גרפי, עיצוב פנים, אדריכלות, שירה, מוסיקה, או עיצוב אופנה. כל תכנית תשתנה, אבל תלמידים בדרך כלל יינתנו הזדמנויות רבות כדי למתוח את היצירתיות שלהם כפי שהם לומדים ומתרגלים את צורות אמנות השונות.

שדה הקריירה של אמנות יכול להיות מאוד תחרותי, ולעתים קרובות יש סטודנטים שמרוויחים תואר באמנויות יתרון על פני אלה שלא לקחו שיעורים או הכשרה פורמלית.למי שכבר יצירתי, נוטים, תכנית מובנית יותר יכולה לעזור להם ללמוד מיומנויות נוספות ולהתמקד בביצוע קריירה מחוץ לזה.

ישנם בתי ספר בכל רחבי העולם, המציעים תואר ראשון באמנויות. שכר לימוד ודמי יכולים להשתנות לא מעט, וגורמים כוללים את משך תכנית, מיקומו של בית הספר, ועוד. תלמידים צריכים לצמצם את האפשרויות שלהם ולאחר מכן לקרוא את הספר ישירות כדי לברר מה החובות הכספיים שלהם יהיו.

הזדמנויות הקריירה לבוגרים עם תואר באמנויות יכולות להיות עצומות. משרות עשויות לכלול צלם, מעצב גרפי, או אדריכל. תעשיות שונות תמיד מחפשים אמנים מיומנים, ואלה כוללים את תעשיות בידור, עיצוב, והקולנוע. בוגרים חלקם גם בוחרים לעשות עבודה עצמאית יותר כצייר, פסל, מוסיקאי, או כוריאוגרף.

שימוש במסד הנתונים מקוונים הנרחב שלנו הוא מהיר וקל למצוא את תכנית האמנויות המושלמת.חיפוש עבור התכנית שלך למטה וקשר ישיר למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה: 
Santa Fe University of Art and Design - SFUAD
Santa Fe, ארצות הברית

התכנית הייחודית שלנו מספקת הזדמנויות שאין כמותו לידות על הניסיון בעבודה עם אמנים מקומיים וארגונים, כך שתוכל לחדד את כישורי הניהול שלך כפי שאתה להשלים את התואר שלך. ... +

התכנית הייחודית שלנו מספקת הזדמנויות שאין כמותו לידות על הניסיון בעבודה עם אמנים מקומיים וארגונים, כך שתוכל לחדד את כישורי הניהול שלך כפי שאתה להשלים את התואר שלך. -
BBA
תכנית מלאה
4 שנים
אנגלית
ספט 2020
קמפוס