BS הנדסת מכוטרוניקה

כללי

תיאור התכנית

אודות מכניקה

מכטרוניקה היא תחום הנדסי שצומח במהירות, והוא בין תחומי מטבעו, מכיוון שהוא משלב היבטים של מכניקה, תורת הבקרה, מדעי המחשב ואלקטרוניקה, במטרה לשפר ולייעל את העיצוב והפונקציונליות של מערכות, כמו גם להפוך אותן לחסכוניות יותר. ואמין. רובוטים ומזל"טים תעשייתיים הם דוגמאות מהותיות למערכות מכטרוניקות: הם כוללים היבטים של אלקטרוניקה, מכניקה ומחשוב. ציוד ייצור מודרני מורכב ממודולים מכטרוניים המשולבים על פי ארכיטקטורת בקרה מתאימה. דוגמאות פופולריות כוללות מערכות משנה לרכב, כולל בלמים נגד נעילה וסיוע בסיבוב, כמו גם ציוד יומיומי, כגון מצלמות פוקוס אוטומטי, וידאו, דיסקים קשיחים ונגני CD.

המורכבות של המכטרוניקה דורשת לפחות תואר ראשון בכדי להיכנס לתחום. אף שהלשכה לסטטיסטיקה של ארצות הברית (BLS) לא מספקת מידע משכורת ספציפי למהנדסי מכטרוניקה, היא מראה כי חציון השכר השנתי לכל המהנדסים המתמחים שלא סווגו היה 92,680 דולר נכון למאי 2013. 50% האמצעיים מאנשי המקצוע הללו הרוויחו בין 68,610 דולר. ו -117,930 דולר בשנה.

הצורך במכניקה ב- CI

איי ערוץ CSU היא האוניברסיטה הציבורית היחידה במחוז ונטורה. הקמפוס ממוקם אסטרטגי על מה שמכונה "מסדרון הטכנולוגיה 101", ומשתף את השכונה עם חברות כמו אמגן, האס, טלידי טכנולוגיות, מעבדות HRL ורבים אחרים, שלא לדבר על בסיסי הצי פוינט מוגו ופורט הונמה, כמו גם בסיסים ימיים של פוינט מוגו ופורט הונמה. לוקהיד, רוקטדין וחברות אחרות באזור לוס אנג'לס הגדולה. לכן יש צורך וביקוש רב למהנדסים בתעשייה ובקהילה המקומית.

החברות המקומיות תומכות בתוקף בהקמת תוכנית להנדסה בקמפוס CI, ובשנת 2013 הופק דו"ח מקיף עם המלצה לתואר הנדסי שיענה על צרכי הקהילה. בדו"ח זה צוין כי מחוז ונטורה מעסיק כ -290 מהנדסים מדי שנה, שלא לדבר על כך שבסיסי חיל הים המקומיים שולחים את קציניהם להשלים את התארים בהנדסה ברחבי המדינה, מה שגורם לעלויות גבוהות עבור חיל הים, ואובדן הכנסות. למחוז ונטורה.

תוצאות למידה

אנו צופים שמכטרוניקה תביא לתוצאות הלמידה הבאות בתכנית:

היו מהנדסים ופתרונות מוכשרים.

בעלי רמת לימוד גבוהה בתחום הנדסת המכטרוניקה.

יש ידע בכלים הנדסיים סטנדרטיים, ויישומם בתחום.

היו מתקשרים יעילים.

היו מוכנים לבצע עבודות הנדסה במגוון רחב של תחומי הנדסה.

בהתבסס על הניסיון שלנו ועל הניסיון של תוכניות אחרות, אנו מציעים את הקבוצה הקטנה הראשונית הבאה של תוצאות למידה של סטודנטים:

החל ידע במתמטיקה, מדע והנדסה.

תכנן ניסויים להערכת ביצועי מערכת או רכיב מכטרוני ביחס למפרט.

תכנן מערכת, רכיב או תהליך מכטרוני בכדי לענות על הצרכים הרצויים.

הגדר ופתור בעיה הנדסית.

לפתח ולהגן על הצהרה בכתב של אחריות אתית מקצועית הקשורה לתחום לימודיהם.

יכולת לתקשר בצורה יעילה.

1 יכוסה בשנתיים הראשונות לקורסי מדע ומבוא (תכנות, חשבון, כימיה, פיזיקה וכו '), וחשיבה לוגית / ביקורתית קפדנית תילמד בקורסים רבים, למשל מתמטיקה / פיליל 230. 2, 3 , 4 יכוסו במספר קורסים, למשל תכנון הנדסי ילמד ב- EMEC 225, בעוד שפתרון בעיות הנדסיות ילמד ברובוטיקה ניידת (EMEC / COMP 470) או מערכות משובצות (EMEC / COMP 462). מיומנויות תקשורת ילמדו בקורסי חינוך כללי, כגון קורסים לכתיבה א '.

עדכון אחרון: ספט 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. ... קרא יותר

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. Established in 2002, we’re the youngest of 23 campuses in the CSU family. קרא פחות