BSc כלכלה

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

מציע לך את הגמישות להתאים את בחירת המודול שלך לאינטרסים שלך, כמובן זה מספק הארקה מוצק במגוון רחב של טכניקות ומיומנויות מבוקשים על ידי המעסיקים.

מקרו כלכלה, מיקרו-כלכלה, מתמטיקה וסטטיסטיקה מהווים את ליבת התואר. בית הספר מציע מגוון רחב של מודולים אופציונליים המכסים מגוון רחב של נושאים כלכליים. תהיה לך גם את הגמישות לבחור מודולים המוצעים על ידי בתי ספר ומחלקות אחרות ברחבי האוניברסיטה.

המודולים המתמטיים והסטטיסטיים בשנה הראשונה זמינים כאקונומטריקה או בכלכלה כמותית. הראשון זמין רק לאלה עם רמה במתמטיקה או שווה ערך, בעוד האחרון זמין לכולם. Pathways אלה ממשיכים בשנה השנייה, אבל אתה יכול לעבור מ Econometrics לכלכלה כמותית בשנה השנייה.

בסוף הקורס שלך, תהיה לך הבנה מעמיקה של התיאוריה הכלכלית וכיצד היא מיושמת על העולם האמיתי. אתה גם מכיר את טכניקות אנליטיות המפתח כי הכלכלנים להשתמש בפועל.

שנה ראשונה

לספק לך בסיס מוצק בתיאוריה הכלכלית מבוא ומתמטיקה / סטטיסטיקה, השנה הראשונה שלך של המחקר יתמקד הרלוונטיות של שיטות כאלה לחקר שאלות כלכליות של חשיבות תרבותית, פוליטית וחברתית.

תוכלו לחקור את הבעיות הנוכחיות ואת פרספקטיבות ו בדרך כלל לקחת שנה של מיומנויות מחקר ארוך כדי להבטיח את המעבר ללימודים באוניברסיטה חלקה. כמו כן אנו מספקים מודול ייעודי המתמקד במיומנויות הקריירה העסקית, כולל הדרכה על הכנת קורות החיים שלך, ראיון טכניקות ולהחיל על התמחויות.

שנה שניה

תוכלו לפתח את הכישורים האנליטיים שלך ואת הידע של תחומי הליבה של הכלכלה ושיטות כמותיות, כמו גם את תחומי המשנה העיקריים של הכלכלה. כמו בשנה הראשונה, תוכל לבחור את התיאוריה האקונומטית או כלכלה כמותית (אקונומטריקה יישומית) Pathway .

אתה יכול גם לחול על לבלות סמסטר של השנה השנייה לומד בחו"ל , לוקח מודולים דומים עמיתים שלך בחזרה נוטינגהם או הרחבת הידע שלך באמצעות אפשרויות אחרות.

שנה שלוש

בשנה האחרונה תוכלו לבחון את הנושאים המרכזיים בכלכלה ברמה מתקדמת ולבנות על הנושאים שנכללו בשנים קודמות. תוכלו לבחור מודולים שמעניינים אותך ממגוון רחב של אפשרויות מומחים, המשקפות את מומחיות המחקר של אנשי אקדמיה הן בהיבטים התיאורטיים והן בהיבטים יישומיים של הדיסציפלינה.

תחת הדרכתו של המורה שלך, תוכלו גם להתחייב עבודת הדוקטורט על שנה על נושא על פי בחירתך ואת הרצון לצבור ניסיון של תהליך המחקר.

למידע נוסף.

דרישות כניסה

רמות: A * AA-AAA, למעט מחקרים כלליים, לימודי פנאי, ופרספקטיבות ומחקרים גלובליים (A * ABB עבור אלו הנוטלים ארבע רמות A מלאות ומשלימים אותם באותה שנה)

GCSEs: מתמטיקה GCSE, 7 (A) ומעלה, אלא אם כן לוקח את זה ברמה A

דרישות השפה האנגלית

IELTS: 7.0 (לא פחות מ -7.0 בקריאה וכתיבה, לא פחות מ -6 בדיבור ובהאזנה)

לקבלת פרטים על בדיקות וכישורים נוספים בשפה האנגלית שאנו מקבלים, עיין בדף דרישות הכניסה שלנו.

ללמוד בחו"ל

בקורס זה ניתן להגיש בקשה לסמסטר הלימודים בחו"ל בקמפוסים של האוניברסיטה בסין או במלזיה, או באחד ממוסדות השותפים שלנו, כגון אוסטרליה, קנדה ויפן.

תוכלו לקבל את ההזדמנות להרחיב את האופקים שלך ולשפר את העסק שלך על ידי חווה תרבות אחרת. אתה יכול לבחור ללמוד מודולים דומים עמיתים שלך בחזרה נוטינגהם או להרחיב את הידע שלך על ידי לקיחת אופציות אחרות. ההוראה היא בדרך כלל באנגלית; עם זאת, ייתכן שיש הזדמנויות ללמוד בשפה אחרת אם אתה מספיק שוטף.

קריירה

הצמיחה של המודעות הכלכלית הגדילה את הביקוש לכלכלה בוגרי תואר מ נוטינגהאם יכול לתת לך יתרון על הקריירה שלך.

תוכלו לרכוש בסיס אקדמי חזק מגוון של מיומנויות מצוינות ספציפיות הכלכלן להעברה, כגון היכולת ללמוד באופן עצמאי לתקשר בצורה יעילה, בעל פה ובכתב. תהיה לך גם היכולת להבין מושגים כלכליים מורכבים, בין אם הם מתמטיים או פילוסופיים בטבע.

הבוגרים שלנו בוחרים במגוון רחב של קריירה , כולל בנקאות השקעות, ראיית חשבון, ייעוץ מס, עבודה במשרדי ממשלה, ביקורת, מסחר בנגזרים, ייעוץ ניהולי, מיזוגים ורכישות ועוד.

עדכון אחרון: פברואר 2019

אודות בית הספר

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, poli ... קרא יותר

Part of one of the world's top universities, the Faculty of Social Sciences offers a diverse range of undergraduate and postgraduate courses across business, economics, education, geography, law, politics and international relations, and sociology and social policy. קרא פחות