לצפות. מבין. גלה.

מעוגנת במדעי הסביבה, אנו מבקשים להתבונן בעולם, להבין אותו ולגלות באמצעות ניתוח נתונים יצירתי. התלמידים שלנו מגדירים את העתיד.

בעידן של נתונים גדולים, הנתונים הם כוח. למד כיצד להשתמש בכוח זה, כדי לסייע בהגנה על המשאבים הטבעיים של כדור הארץ ובהרחבתם ולשפר את חייהם של אנשים בכל מקום. בחר את תואר ראשון במדעי נתונים סביבתיים (BEDS) כדי לשלב קפדנות אקדמית עם יישומים כדי לבחון ולנתח את האדמה שלנו, מים, אוויר ביוספרה. להוביל את החברה שלנו לתוך עידן נתונים חדש זה עם הבנה מוצקה של תהליכים סביבתיים לענות על שאלות שמעולם לא נשאל קודם.

התוכנית מאושרת כיום; ייתכנו שינויים קלים בתוכנית הלימודים, שכר הלימוד וכו '!

עובדות מפתח

 • טופס לימוד: צורת לימוד במשרה מלאה
 • סוג לימוד: תואר ראשון
 • אורך המחקר הסטנדרטי: 3 שנים
 • שפת לימוד: אנגלית
 • תואר ראשון: תואר ראשון (BA - תואר ראשון מוכר)
 • שכר לימוד: 10 000 CZK (כ 400 EUR / שנה)
 • המועד האחרון להתקבל: סביר להניח אפריל-מאי 2019, להשאיר אותנו הדוא"ל שלך אם אתה רוצה להישאר מעודכן110047_110007_mcevII-2.jpg

פרטי התוכנית

מדע הנתונים הוא המניע העיקרי לחדשנות בשנים הקרובות. במדעי הטבע מתרחש פיצוץ של נתונים שנאספו ממקורות שונים. חיישנים, לוויינים והדמיות מחשב מציעים את ההזדמנות לחקור את הפלנטה שלנו בפירוט חסר תקדים. החקלאות חכם, מעבדות חישה מרחוק וירטואלי ומערכות התרעה מוקדמת עבור סיכונים טבעיים הן רק כמה דוגמאות של מספר גדל והולך של יישומים סביבתיים לנצל את עושר הנתונים שלנו.

כתף לכתף עם הפקולטה שלנו תוכלו

 • לחקור את מערכת כדור הארץ בנסיעה וירטואלית על פני שטח וזמן, החל מהימים הראשונים של הפלנטה שלנו והצצה אל העתיד מלא של אי וודאויות
 • ללמוד כיצד פועל העולם הטבעי וכיצד פעולותינו משפיעות עליו בקשקשים הנעים בין ננו לגלובלי
 • לשפר את היכולות שלך בפתרון בעיות, עיצוב שיתופי, ניהול פרויקטים וחשיבה יצירתית
 • לשלוט על הכישורים לנתח כמויות גדולות של נתונים ולגלות דפוסים המסייעים לנו לחזות אתגרים סביבתיים שוטפים ועתידיים

ההתמקדות האינטלקטואלית של המחלקה היא הגילוי במטרה להבין את העולם ולשפר את התשתיות החיוניות לתמיכה מתמשכת בציוויליזציה שלנו. דגש על השימוש בגישות כמותיות, BEDS תכונות פולנים מרובים תוססת של פעילות המחקר התמקדות השתנות hydroclimatic, דפוסי geospatial ומגוון אקולוגי. המחקרים המדעיים שלנו מתמודדים עם אתגרים גלובליים, עוסקים בשאלות יסוד ומאתגרים את הסטאטוס קוו. אנו מפתחים ומיישמים גישות חלוציות הנעות מעקרונות מדעיים בסיסיים ועד לתכנון הנדסי מורכב, המכוונים לארבעה אזורי אתגר אסטרטגיים:

 1. הידרולוגיה: לימוד התנועה, הזמינות ואיכות המים והקיצוניות שלהם באקלים משתנה.
 2. אקולוגיה: הבנה בסיסית של תהליכי החיים והאינטראקציה שלהם בסביבות שונות.
 3. מערכות מידע גיאוגרפיות: כיסוי כל המרכיבים הדרושים לניתוח מרחבי קוהרנטי והדמיה של התהליכים הדומיננטיים.
 4. תכנות: פיתוח כל מבנים דיגיטליים חיוני עבור מניפולציה, אחסון יעיל וטיפול של אובייקטים נתונים גדולים.

חינוך התלמידים שלנו הוא המשימה העיקרית שלנו. הם באים ללמוד, ומשלבים את סקרנותם הטבעית בדייקנות אנליטית ומשתמשים בדמיון המשעשע שלהם כדי לנתח את הבעיות המקומיות והעולמיות. הסטודנטים של CULS הם נוסעים בעולם, חוקרים, ספורטאים ועוד. הפקולטה והפקולטה שלנו מוקדשים לחינוך תלמידינו וחשיפת תרבות הלמידה על ידי כך שהם מצוידים בצורה הטובה ביותר כדי לשרת את החברה כאנשי מקצוע, חוקרים, מנהיגים אקדמיים ויזמים. התלמידים שלנו הם ההשראה שלנו.

תכנית לימודים

תכנית הלימודים כוללת נושאים משותפים (3 סמסטרים ראשונים) והתמחות נבחרת (2 סמסטרים). הסמסטר האחרון מוקדש בעיקר להכנת תזה ראשון.110049_110005_mcevII_aero_low-7.jpg

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciences »

עדכון אחרון: פברואר 13, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
3 שנים
תכנית מלאה
Price
10,000 CZK
לשנה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date