Filter
תארים ראשונים
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

תוכניות ה-ניהול קמעונאי, חפש את התוכניות הטובות ביותר Bachelor כאן! - Bachelor

התואר ראשון הוא תואר ראשון, בדרך כלל הראשון שרוכשים תלמידים כשהם מתחילים מסלול השכלה גבוה. זה בדרך כלל לוקח ארבע שנים כדי להשלים, אם כי תלמידים רבים אינם מסוגלים להשלים אותו בשלוש. התואר הראשון מושגות באמצעות שילוב של הרצאות, בחינות וקורסים.

מהו תואר ראשון בניהול קמעונאות? תואר זה נותן לסטודנטים את הכישורים וידע שהם צריכים לעבוד בעמדת מנהיגות בתחום הקמעונאי. כישורים אלה יכולים לשמש לצאת למספר מסלולים השונים בקריירה בתעשייה הקמעונאית, ניהול חנות קמעונאית, שיווק, רכש, ועמדות מפקח ברמה הארגונית כוללים. תכנית הלימודים בתחום זה מכסה שילוב של הקמעונאי, מנהיגות ונושאים הקשורים לעסק.

תואר ראשון בניהול קמעונאות הוא דרך מצוינת לתלמידים להכין את עצמם לעתיד בתחום הקמעונאות.מספר העובדים החדשים להיכנס לתחום הקמעונאי בכל שנה, אבל רבים לא מתכוונים לעשות את זה קריירה קבועה. לעובדים הקמעונאי שהם רציניים לגבי המשך בתעשייה, התואר ראשון הוא דרך מצוינת כדי להבדיל את עצמם מהקהל.

עלות ראשון במנהל Retail משתנה בהתאם למוסד שתבחר להשתתף. רוב מעלות לקחת בין שלושה לארבע שנים כדי להשלים, כך לחשב את עלויות בהתאם.

בוגרים עם תואר ראשון בניהול קמעונאות יכולה להמשיך כמה קריירות שונות בתחום הקמעונאי. אם הם מעדיפים לעבוד עם אנשים, הם יכולים לנהל את חנות או צוות ברמה הארגונית. אלה מעוניינים יותר במוצרים יכולים להשיג עבודה כקונה בחנות, הסטייליסטית או מנהל רכש.

יש מגוון של אפשרויות זמינות ברחבי העולם. רודף מקוון תואר הוא דרך מצוינת ללמוד בתנאים שלך, או שאתה יכול לבחור לקחת שיעורים בקמפוס.חיפוש עבור התכנית שלך למטה וקשר ישיר למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

 

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

4 תוצאות ב ניהול קמעונאי

Ecole Supérieure Ouverte à Distance

בעל DEESDIST - רדיוס מנהל או שטחי מסחר מבטיח את הניהול האדמיניסטרטיבי ופיננסי של הרדיוס (ניהול סחורות, ציוד, ביצוע הסחר ומדיניות המחיר, יישום והחזקת הרדיוס, ניהול כוח אדם ... [+]

בעל DEESDIST - רדיוס מנהל או שטחי מסחר מבטיח את הניהול האדמיניסטרטיבי ופיננסי של הרדיוס (ניהול סחורות, ציוד, ביצוע הסחר ומדיניות המחיר, יישום והחזקת הרדיוס, ניהול כוח אדם המצורפת רדיוס). בין השאר הוא משתתף תוכנית תקשורת רדיוס ומשתתף בגיוס חברי הצוות. הוא ניהל משא ומתן יעדי המכירות עם היררכיה שלה ולדווח על תוצאותיה. יש לו אוטונומיה רחבה במסגרת האחריות שמעניקה עליו.

הפרופיל שלך

עבודות אלה דורשים תחושה של מגע, ייעוץ. אתה מאורגן ואתה אוהב מסחר. כמו להתמודד עם מצבים הדורשים למצוא פתרונות במהירות.... [-]

אלג'יריה אלג'יריה און ליין בלגיה בלגיה און ליין קנדה קנדה און ליין צרפת צרפת מקוונת בגוואדלופ (צר.) גוואדלופ אונליין לבנון לבנון און ליין לוקסמבורג לוקסמבורג און ליין במרטיניק (צר.) מרטיניק אונליין מאוריציוס מאוריציוס און ליין מרוקו מרוקו אונליין פולינזיה הצרפתית פולינזיה הצרפתית און ליין בראוניון (צר.) מפגש מקוון שווייץ שווייץ און ליין תוניסיה תוניסיה און ליין בגינאה הצרפתית גיאנה הצרפתית און ליין  + 26 יותר
ספטמבר 2020
צָרְפָתִית
תכנית מלאה
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Institute for Tourism Studies, Macau

של IFT התואר הראשון תיירות קמעונאות וניהול השיווק היא תכנית שנועדה עם מקצועי האירוח המודרני בראש. ... [+]

[-]
הרפובליקה העממית של סין מקאו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Massey University

זה ההסמכה הייחודית היא התואר היחיד של ניו זילנד התמקדה אך ורק על המגזר הקמעונאי, נוצר בתגובה לדרישה של מעסיקים עבור בוגרי מוסמך עם כישורי ניהול קול ידע בתעשייה הקמעונאית. ... [+]

מה זה?

המהיר בתעשייה הקמעונאית יש היבטים רבים - החל בשרשרת האספקה כדי קונה וניהול המותג, לוגיסטיקה למשפט, ניהול שיווק. עם ההתקדמות הטכנולוגיה, הסביבה הקמעונאית הוא מתפתח תמיד עסקים מחפשים כל הזמן מנהיגים מיומנים שיכולים לענות על דרישות הצרכנים המשתנים.

בשנת תואר ראשון של קמעונאות וניהול עסקים, תוכלו ללמוד מיומנויות עסקיות רחבות היקף עם מומחיות ספציפית קמעונאית. הוא נועד להכין אותך לקריירה מתגמלת בתחום או בכלל ניהול עסקים.... [-]

ניו זילנד אוקלנד
מארס 2020
אנגלית
3 שנים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
The American Business School of Paris

בחר תכנית התואר ראשון שתבטיח את ההצלחה שלך בעתיד בעולם אופנה בינלאומית וקמעוני היוקרה ... [+]

בחר תכנית התואר ראשון שתבטיח ההצלחה בעתיד שלך בעולם אופנה בינלאומית וניהול הקמעונאי יוקרה.

אמריקאי בית הספר לעסקים בפריז פיתחה תכנית ספציפית ייעודית לאופנה בינלאומית וניהול הקמעונאי יוקרה, לימד באופן מלא באנגלית ומותאמת לסטנדרטים אקדמיים אמריקאים.

התואר הראשון באופנה וניהול קמעונאות יוקרה

התואר

תכנית תואר 3 שנים ראשון ביוקרה וניהול קמעונאות

התואר הראשון באופנה וניהול קמעונאות יוקרה הוא תכנית לתואר 3 שנים של אירופה הראשון שפותחה לבקשת ועם הקלט של מוצרי יוקרה גדולים וחברות אופנה.... [-]

צרפת פריז
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית