Filter
תארים ראשונים
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

תוכניות ה-ניהול תעשיות יצירתיות, חפש את התוכניות הטובות ביותר Bachelor כאן! - Bachelor

לתואר ראשון היא תוכנית ארבע עד חמש שנים, שתכין את התלמידים הזדמנויות קריירה בתחום מקצועי ספציפי. תואר ראשון ותארים קיימים בשני בכלל ובאזורים ספציפיים מוקד, כך אפשר למצוא תוכניות קשורות זה לזה. במקרים אלה, תוכניות ספציפיות בדרך כלל מיועדות לתלמידים עם מושג ברור על מטרות הקריירה שלהם, ואת תוכניות אלוף מיועדות למי שמחפש בסיס רחב של ידע המקצועי בתחום.

מהו ראשון Creative תעשיות ניהול? זהו תואר וניהול לתואר ראשון המותאמים במיוחד לסטודנטים אשר מתכוונים לקחת על עצמו תפקידי פיקוח ניהוליים בתעשיות יצירתי. תעשיות אלו כוללות קולנוע, טלביזיה, שירותים ספרותיים, ועיצוב גרפי, בקרב תעשיות אחרות.בתי ספר המציע ראשון Creative תעשיות ניהול להדגיש את הצרכים והאתגרים הספציפיים של עסקים בענף זה, לתת לתלמידים הזדמנות ללמוד שיטות עבודה מומלצות להצליח בתחום.

היתרונות של ראשון במנהל תעשיות יצירתיים הם ההבדלים הספציפיים הבינה לבין מעלות ניהול כללי יותר. יש תעשיות Creative מודל עסקי ייחודי, ותואר זה נועד לתת לתלמידים תובנה ספציפית לתוכו.

בעלויות בגין שינוי ראשון Creative תעשיות ניהול נוטים להיות פחות או יותר זהה עבור תוכניות עסקיות אחרות בבית הספר. באופן כללי, זה אותו הדבר כמו הלימוד הבסיסי של בית הספר, אבל זה שכר לימוד יכול להשתנות במידה רבה ממקום למקום.

סטודנטי רודף תואר ראשון בניהול תעשיות יצירתי יכולים לצפות למצוא משרות פנויות בענפי יצירתי המשקפים הניסיון וההכשרה שלהם.עוד פרופילים כישרונות יצירתיים חזקים נוטים להוביל לתוצאות טובות יותר, אבל תואר זה נועד להכין את אחד להוביל צוות בפרסום, עיצוב גרפי, הפקת הצליל, או שדות יצירתיים אחרים.

רוב האוניברסיטאות המציעות תואר ראשון גם להקנות לתלמידים את ההזדמנות לקחת קורסים שלהם באינטרנט. חיפוש עבור התוכנית שלך למטה יש לפנות ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי טופס הפנייה.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

2 תוצאות ב ניהול תעשיות יצירתיות

Queensland University of Technology

QUT היא מובילה עולמית בתעשיות היצירתיות. בחר שילוב של תחומי לימוד שיתאימו לאינטרסים היצירתיים שלך ושאיפותיך, ויעזרו לך לפתח את הנישה היצירתית שלך. ... [+]

סקירה כלליתלבנות קריירה יצירתית ייחודית כי הברזים לתוך התשוקות שלך ואת השאיפות.היכונו להפוך הזדמנויות תעסוקה ויצירתיות יצירתיות לתוצאות קריירה אמיתיות.דגש על הזהות המקצועית היצירתית שלך, פיתוח קריירה, ויזמות.לפתח את החשיבה יצירתית וחדשנות, ומיומנויות ניהול פרויקטים.למד באמצעות שותפויות בתעשייה ורשתות, ועבודה בין תחומית.

למה לבחור קורס זה?

העולם שלנו מחובר יותר ויותר. כדי להפיק את המרב מהמורכבות הזו, קריירות מוצלחות דורשות רוחב של מיומנויות וידע ביותר מאזור משמעת אחד. בתחום התעשיות היצירתיות, במיוחד במקרה זה, עם הצורך להתאמה, חדישה, יכולות רב תחומית יחד עם המאה ה -21 קריירה ומיומנויות ארגוניות.... [-]

אוסטרליה קלווין גרוב
פברואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
NHL Stenden University of Applied Sciences

אתה סקרן, תקשורתי ומעוניין בכל סוגי המדיה, מסרטים ועד מגזינים, מסדרות טלוויזיה ועד סרטוני YouTube. בנוסף, אתה מעוניין להרוויח את התואר הראשון שלך בתוכנית תואר מאתגר מאוד. ... [+]

במהלך הקורס, תלמד כיצד לייצר ולפרסם מדיה בהצלחה. מלבד ללמוד את הפרטים הקטנים של התעשייה, אתה גם להכיר את המעגל הפנימי ביותר של תעשיית התקשורת. לעשות התמחות בחברות יוקרתיות כמו דיסני, נינטנדו, או אפילו החברה שלך. האם יש לך שאיפות בינלאומיות? בחר לבלות חלק מהמחקרים שלך באחד הקמפוסים האחרים שלנו בבאלי, קטאר, דרום אפריקה או תאילנד.

התוכנית תפתח עולם של הזדמנויות קריירה בשבילך: מניהול צוות יצירתי, כדי לסייע בהפקת תוכנית טלוויזיה. במגזר זה הולך וגדל במהירות המשתנה, תמיד יש צורך אנשי מקצוע דינמי ומיומן.... [-]

הולנד ליוורדן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית