BACHELORSTUDIES.CO.IL

תכנית חלקית Bachelor בארצות הברית - תוכניות Bachelor במנהל עסקים בנורווגיה

השער לשיעור הולך וגדל של קריירה מקצועית במאה ה -21, בוגר התואר שני מבית הספר בארה"ב הוא השקעה מצוינת באחד 's עתיד, אבל לפעמים יכול להיות משימה מפרכת. אנשי מקצוע רבים עובדים, חוזרים תלמידים, הורים או אנשים עם התחייבויות חשובות אחרות מתקשים להירשם לתכנית במשרה מלאה, כך שהתוכניות הראשונות בארה"ב מוצעות יותר ויותר על בסיס משרה חלקית. עם תוכניות בניהול אירוח, מדעי מחשב, כלכלה, שיווק, מנהל בריאות, יחסים בינלאומיים, משפט פלילי, ראיית חשבון, הנדסה, פסיכולוגיה, ביולוגיה ועוד רבים, תלמידי תואר ראשון בארה"ב הזדמנויות מצוינות ללימוד משרה חלקית.

תוכניות ראשון במשרה חלקית הן גמישות יותר מאשר תוכניות במשרה מלאות, המאפשרים לתלמידים להירשם לאחד או שניים בלבד שיעורים בטווח.כיתות רבות בתוכניות תואר ראשון במשרה חלקית מוצעות בערבים או בלילה כדי לסייע עוד יותר בעבודה סביב לוח זמנים עמוסים. תלמידי תואר ראשון במשרה חלקית בארה"ב להשתתף באותם שיעורים כמו סטודנטים במשרה מלאים, ובכך ליהנות מאותו החינוך האיכותי עם פחות הקפדני של עומס על לוח זמנים אישיים של אחד 's.

לגלול למטה כדי לחפש דרך התוכניות ראשון במשרה חלקית בארה"ב ולקרוא עוד על אלו שמעניינים אותך, עוד היום!

תוצאות Filter

תואר ראשון במנהל עסקים

Manhattanville College
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 4 שנים ינואר 2020 ארצות הברית New York + 1 more

הסביבה העסקית של המאה ה -21 מספקת אתגרים ותגמולים למי שמוכנים. הדגש על שימוש בטכנולוגיה, שילוב מושגים עסקיים וסוגיות סביבתיות יחייב אותך כמחליט החלטות עסקיות להיות בעל ידע, גמישות ומוכן להסתגל לפרדיגמות ולדרישות חדשות ולהשיג זאת ברמה הלאומית והבינלאומית. Manhattanville של תוכנית ניהול עסקי ייתן לך את הידע הליבה של שיטות, מושגים, ועקרונות להיות מוכנים לענות על האתגרים של העסק של מחר.

בעל תואר ראשון במנהל עסקים

Wilmington College
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 4 שנים ינואר 2020 ארצות הברית Wilmington + 1 more

מינהל עסקים ראשי מתאים לסטודנטים בעלי מטרות קריירה הכוללות היבטים שונים של ניהול, שיווק או כספים. אם סטודנטים מחפשים קריירה לאחר סיום הלימודים בחברה 500 Fortune או סטארט אפ יזמית, הם יוצגו עם יישומים תיאורטיים ומעשיים של מושגים עסקיים.

תואר ראשון במינהל עסקים

Mantissa College
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 3 - 4 שנים הרשמה פתוחה מלזיה Kuala Lumpur ארצות הברית Fullerton + 3 more

תואר ראשון במינהל עסקים (BBA) קורס מוצע בשיתוף עם פריז בוגר בית הספר לניהול, צרפת (PGSM). תוכנית זו יכין את המועמד להתחיל קריירה מקצועית או מנהל עסקים או ניהול עסקים. קורס זה סייע לתלמידים רבים לנתח ולהעריך מיומנויות בחיים האמיתיים עבור כל מצבים עבודה או סביבות שהם עשויים להיות חלק בעתיד.

רווקים נופש נופש וניהול אירוח

Slippery Rock University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית ספטמבר 2019 ארצות הברית Slippery Rock

לִנְסוֹעַ! הַרפַּתקָה! מקומות מרגש! לא רק לחלום על זה, לחיות את זה! להיות חלק דינמי הנופש הגוברת נופש, אירוח, ניהול אירועים ותעשיית התיירות. אם אתה רואה את עצמך בתור מנהל שירות בכנס, מתכנן אירועים מיוחדים, מנהל דלפק הקבלה, מנהל נופש נופש, או מנהל כללי, האורחים Slippery Rock University , ניהול אירועים, מחלקת התיירות הוא המקום בשבילך!

ראשון בהנדסת מחשבים

West Virginia University | Institute of Technology
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 4 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית Beckley + 1 more

במהלך הלימודים לתואר הראשון במדעים בהנדסת מחשבים הוא תכנית לימודים אוריינטציה בפועל. יש לנו המעבדה לתואר ראשון מתקני המדינה של האמנות מצטיינים פתוחים להוראה ואת ידיים על יישומים. תלמידים יקבלו בסיס איתן בעקרונות שבבסיס מחוזקים באמצעות ניסיון מעשי, כדי שבוגרים הם עובדים יעילים מייד לאחר סיום לימודים.

תואר ראשון במדעים יישומיים במינהל טכנולוגיה

Washburn University
קמפוס מקוון משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 4 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית Topeka + 3 more

תואר ראשון של מדעי יישומי בתכנית מינהל טכנולוגיה מיועד לסטודנט אשר השלים עמית של תואר מדעי יישומי בתחום טכני. זה נועד לתת לך קרדיט על הקורסים הטכניים שלך בלי לחזור קורסים כדי להשיג תואר ראשון.

תואר ראשון בפסיכולוגיה טרנספרסונלית נפרד (ITP-BA)

Ubiquity University
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית ספטמבר 2019 ארצות הברית Mill Valley

לימודי התואר ראשון זה נועד לצעירים מניעים ברוח רעיונות וחדשנות ורעננה, שיודעים שיש להם בהווה עתיד כמו גיבורים, ממציאים, ואת המסר השיווקי תרבותי.

תואר ראשון בהנדסת מחשבים

Marconi International University - Miami
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 4 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית Miami + 2 more

תואר ראשון בהנדסת מחשבים נועד להכשיר את התלמידים להתבגר לאנשי מקצוע בעלי תפקיד פעיל בתחום הנבחר שלהם. התוכנית, בהיקף של 120 סמסטר של נקודות זכות של הישגים לימודיים, מוצעת במודל מעורבב.

תואר ראשון במדעים יישומיים

California Southern University
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 4 - 6 שנים הרשמה פתוחה ארצות הברית Costa Mesa + 1 more

CalSouthern של תואר ראשון במדעים יישומיים מיועד לאלו אשר צבר נקודות הקורסים בקולג 'אבל, בשל נסיבות החיים, מעולם לא סיימו את התואר.

Mercy College
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 4 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית USA Online New York Dobbs Ferry Yorktown Heights + 4 more

תואר ראשון במשרדי ייעוץ (Online)

Clarks Summit University Online
מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 4 שנים הרשמה פתוחה ארצות הברית USA Online + 1 more

בניית בסיס מקראי בייעוץ והתכוננות ללימודים לקראת תואר שני.

ראשון בפסיכולוגיה

Northern Arizona University
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 4 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית Flagstaff + 2 more

תואר זה יאפשר לך לפתח מגוון של מיומנויות תקשורת מילולית וכתובה, חשיבה ביקורתית, יחסים אנושים, ניתוח, וסינתזה הכרחית חקירה מדעית בתחום הפסיכולוגיה.

תואר ראשון בלימודים הליברליים בלימודים כלליים - מסלול ללימודי אוטיזם

Saint Joseph's University Online
מקוון תכנית חלקית 3 שנים ספטמבר 2019 ארצות הברית Philadelphia

תואר ראשון בלימודים הליברליים בלימודים כלליים תוכנית השלמת הלימודים בנויה על תוכנית הלימודים של העולם האמיתי החינוך שיסייע לשפר את ההזדמנויות הקריירה שלך. עם ריכוז אוטיזם מחקרים, לפתח את הידע ואת הטכניקות כדי לחנך ולסייע לאנשים בתוך הספקטרום האוטיזם. ריכוז זה מורכב מניסויי שדה תיאורטיים ומרוכזים, שאושרו על ידי מועצת הסמכה של אנליסט התנהגות (BACB).

Bsc במנהל עסקים עם דגש על בינה עסקית

Grand Canyon University
קמפוס מקוון תכנית מלאה תכנית חלקית ספטמבר 2019 ארצות הברית Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale + 4 more

לאחר הרוויח גרנד קניון אוניברסיטת (GCU) תואר ראשון במנהל עסקים במינהל עם דגש על תואר מודיעין עסקי, אתה תהיה מוכן עבור אפשרויות קריירה רבות. בתכנית המודיעין העסקי BS, המוצעת על ידי קולג 'קולג' קולג 'עסקים, אתה בוחן את תחומי תפקודית המפתח של ניהול, חשבונאות, כספים ושיווק.

הראשון של משחקים ועולמות וירטואליים

Academy of Interactive Entertainment
משולב קמפוס ומקוון תכנית מלאה תכנית חלקית 3 שנים ינואר 2020 אוסטרליה Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online ארצות הברית Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth + 11 more

הרווק של משחקים ועולמות וירטואליים (תכנות) הוא תואר שלושה שנה נשא בשותפות עם קנברה המכון הטכנולוגי (CIT). המידה נועדה לייצר בוגרי הסימולציה, עולמות וירטואליים ותעשיות משחקים ולספק מתכנתי משחק מקצועיים עם מיומנויות וידע של תואר במדע מחשב נתפס בהקשר ידי יישומי משחקים, בתוספת מיומנויות ליבה בתכנות ועיצוב.