Bsc בייצור מחלקת ההנדסה

כללי

תיאור התכנית

תואר ראשון במחלקה להנדסת תעשייה

המחלקה להנדסת תעשייה באוניברסיטת עתילים מציעה תואר ראשון במדעים (B.Sc. MfgE) ותואר שני (M.Sc) בהנדסת תעשייה. מטרת התוכנית היא לספק רמת ניסיון לאפשר לסטודנטים לצעוד ישירות לתוך עבודות בתעשייה או להמשיך ללמוד בבית הספר . גודל הכיתה קטן כדי להבטיח לתלמידים לקבל תשומת לב אישית. הפקולטה בעלת תואר דוקטור מכמה מבתי הספר המובילים להנדסה. הם ממשיכים לעסוק בפרויקטי מחקר והנדסה, המספקים הזדמנויות רבות לסטודנטים להשתתף בטכנולוגיה מתקדמת במהלך הקיץ או במשרה חלקית במהלך שנת הלימודים.

משימה


המחלקה להנדסת תעשייה תעניק חינוך הנדסי איכותי להכשרת מהנדסי תעשייה , בעלי יכולת לשלב היום טכנולוגיות ויצירתיות הנדסית תוך ניצול משאבים, זמן, כסף ועבודה באופן היעיל ביותר מבלי להתעלם מעובדות סביבתיות. מרכיב מעבדה חזק בתוכנית הלימודים, עם הזדמנויות התמחויות תעשייתיות חוויות מחקר יספק מיומנויות הנדסיות המשפרים את ההבנה של היישומים של מדעי ההנדסה ומימוש החשיבות של למידה לכל החיים.

חזון


החזון של המחלקה הוא ליצור מוסד ארצי ובעל מוניטין בינלאומי עם ההוראה האיכותית שלו צוות המחקר, מעבדות ומרכז המחקר.

משרות פנויות

מהנדסי תעשייה נדרשים בכל ענף המייצר מוצר כלשהו. תעשיות ששכרו את הבוגרים שלנו כוללות מחשבים, אלקטרוניקה, כלי רכב, תעופה וחלל, כימיה ופלסטיקה. רוב עבודות הנדסה הייצור ממוקמים בערים הגדולות שבו יש ריכוזים כבדים של תעשיות. יש צורך מיוחד מהנדסים ייצור בטורקיה.

מטרות מחלקה

תחומי עניין מסוימים של מחלקת הנדסת תעשייה מוגדרים להלן:

1.Metal פורמינג
2.Forging
3.Extrusion
4. ציור / ציור / ציור / ציור
5.Rolling
6.Incremental להרכיב
7. חיתוך
8.Polymer / ייצור מרוכבים
9.Ceramic חומרים קריסטל מתכות יחיד
אפיון 10.Material
11.Tension / דחיסה בדיקות, קביעת עקומת זרימה
12.Sheet מתכת ניסויים ניסויים, קביעת FLD
ניסויים 13.Creep
14.High טמפרטורה, בדיקות חומר מרובה צירית
אפיון 15.Material על ידי XRD, סריקת מיקרוסקופ אלקטרונים (SEM) ו microstructural מנתח
16. מדידה ומטרולוגיה
17. מערכות מדידה אופטיות (GOM)
18.Computer מערכות מדידה מבוקרת (CMM)

עדכון אחרון: אוק 2017

אודות בית הספר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכול ... קרא יותר

Atilim האוניברסיטה נוסדה על ידי קרן Atilim ב -15 ביולי 1997 לשמש אוניברסיטת קרן בתפקיד של ישות משפטית על פי הוראות חוק אין. 2547 לגבי קרן של המכון להשכלה גבוהה. המטרה של Atılım היא לפתח אנשים עם יכולת של השגת ומכניסים להשתמש במידע אוניברסלי הנדרש בעידן של טכנולוגיה; - אנשים בעלי ידע וניסיון בתחומם, מסוגל לעבוד בתור חברי צוות, והם לא מפחדים התחרות. בנוסף, הם פועלים בקשר הדוק עם הקהילה הבינלאומית, בעוד היכולת להגן ולשמר ערכים אמנותיים, תרבותיים והיסטוריים, להיות רגישים כלפי סוגיות סביבתיות בעת היותו דינמי, סקרנים ומודעים לבעיות של ארצם.Atılım האוניברסיטה ממוקם על 250 דונם של קרקע İncek אחד האחרונה והמהירה ביותר בפיתוח אזורי מגורים של אנקרה, 20 ק"מ ממרכז העיר ו - 7 ק"מ מהכביש המהיר. הקמפוס מכיל מבנים סגל, מעבדות, אולמות כנסים, כדורסל שדות כדורעף, התעמלות, מגרשי טניס, אולם מצבו, בריכת שחיה, שטחי בילוי שבו פעילויות חוצות מבוצעים גם על, מזנונים ומסעדות. על ידי ההוצאה ימים באוניברסיטה שלך בכל ATILIM אוניברסיטת תקבל: ◦ את ההזדמנות לקבל חינוך באוניברסיטה שלך בשפה זרה ◦ התשתית הפיזית ושיטתית נדרש לסינתזה של שלושת ההיבטים הבסיסיים, כלומר "חינוך ", "המחקר " ו "תרבות ", המהווים "באוניברסיטה " המושג ◦ תוכניות חינוך בסטנדרטים בינלאומיים (כגוןמעודד 2000) ◦ הצוות האקדמי המוסמכת ◦ את ההזדמנות לקבל הרצאות בכיתות קטנות ולכן מעורבות פעילה יותר בתהליך הלמידה, ◦ מעבדות מודרניות מצויד בטכנולוגיה העדכנית ביותר ◦ הזדמנות לתקשר עם חברי הסגל האקדמי באופן חד לאחד ויש להם חינוך אמיתי ואווירה דיון נתמך על ידי מגוון של פעילויות חברתיות, קרא פחות