Keystone logo
הרפובליקה הסינית

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור בוגר תואר ראשון תוכניות ב הרפובליקה הסינית 2024

מספר מוסדות: 18
  • Taipei, הרפובליקה הסינית
  • Kaohsiung, הרפובליקה הסינית

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • 250, הרפובליקה הסינית

  בשנת 1973, בתגובה לקריאת הממשלה לפיתוח הספורט הלאומי, תרם יו"ר קבוצת פורמוס פלסטיקה יונג-צ'ינג וואנג לממשלה גימנסיה, הכיפה המקומית הראשונה בטייוואן, באמצעות רכישת אדמה. במאי 1984, לצורך פיתוח ספורט לאומי ארוך טווח, הקים משרד החינוך פארק ספורט רב-פונקציונלי בן 66 דונם, כולל הגימנסיה שנתרמה אז ושטח פרטי אחר שהופקע.

  • 43號, הרפובליקה הסינית

  האוניברסיטה הלאומית למדע וטכנולוגיה בטייוואן הוקמה ב -1 באוגוסט 1974, כמכון הלאומי לטייוואן לטכנולוגיה (NTIT). זה היה המוסד להשכלה גבוהה ראשון מסוגו במערכת החינוך הטכנית והמקצועית של ארצנו. על ידי הרחבת מערכת זו לרמה הגבוהה ביותר, בית ספר חדש זה נועד לענות על הצורך שנוצר על ידי הפיתוח הכלכלי והתעשייתי המהיר שלנו עבור מהנדסים ומנהלים בעלי תואר ראשון. בשנים 1979 ו- 1982 הוסיפה NTIT תוכניות לתואר שני ולדוקטורט בהתאמה.

  • 123號, הרפובליקה הסינית

  על בסיס הערכים המסורתיים והליבה של האוניברסיטה, "כנות, כבוד, התמדה ומקוריות", YunTech מטפח סטודנטים לאנשי מקצוע בעלי יכולת ניהול ידע, שהם תחרותיים בינלאומיים ושמים דגש שווה על מדעי הרוח והטכנולוגיה.

  • 162號, הרפובליקה הסינית

  National Taiwan Normal University (NTNU), המאופיינת הן במסורת והן בחדשנות, הוכרה זה מכבר כאחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה של טייוואן. NTNU, שנוסדה בשנת 1922, הייתה בעבר מוסד שהוקדש להשכלת מורים. מאוחר יותר התפתחה האוניברסיטה לאוניברסיטה מקיפה המספקת לסטודנטים וחוקרים הזדמנויות ללמוד ולנהל מחקר במגוון רחב של תחומים. לאורך ההיסטוריה הארוכה שלה, NTNU תמיד מחויבת למצוינות אקדמית וזה בא לידי ביטוי בקרב אנשי החינוך והחוקרים המשפיעים הרבים שלמדו ב- NTNU לאורך השנים.

  • 101號, הרפובליקה הסינית

  Hsing Wu University מורכבת מארבע מכללות: ניהול עסקים, תיירות ואירוח, עיצוב ואמנויות פופולריות. בית הספר מציע 18 קורסים לתואר ראשון ו -4 קורסים לתואר שני. בשנת 2020 נלמדים 217 מורים ייעודיים במשרה מלאה הרשמה של 9,000 תלמידים. עוזרי פרופסורים ומורים קבועים מהווים 70% מחברי הסגל. בית הספר מחויב לידע המתאים ישירות לתעשייה המתואמת שלו כדי לספק לתלמידים תוכנית לימודים מקיפה.

  • New Taipei, הרפובליקה הסינית

  הידע מועבר, הפוטנציאל מוצא החוצה, ביסודו מתגלה ידע חדש, והאמת נחקרת באופן חופשי כדי לצייד מדריכים ותלמידים באישיות "3H" - צנועה, הומנית, הומוריסטית - כמו גם להפוך אותם לטובים ומפותחים. יחידים.

  • New Taipei, הרפובליקה הסינית

  Christ's College הוקמה בשנת 1959 על ידי ד"ר ג'יימס ר. גרהאם. הוריו של ד"ר גרהם, ג'ימי וסופי גרהם, שימשו מיסיונרים בסין בין השנים 1889 - 1940, ולכן ד"ר גרהם גדל בסין. לאחר שלמד במכללת המפדן-סידני באמריקה, הוא חש בקריאה לחזור לסין כמיסיונר כדי לעזור לאנשים שהוא כל כך אוהב. ד"ר גרהם היה מאמין חזק בחינוך הנוצרי וראה צורך במכללה בטייוואן שהתבססה על יסודות נוצרים.

  • 1號, הרפובליקה הסינית

  National Kaohsiung University Of Hospitality And Tourism , שנוסדה בשנת 1995, הייתה המכון האקדמי הראשון לאירוח ותיירות בטייוואן. NKUHT הוא המרכז המוביל בתחומו ומציע כישרונות יוצאי דופן לתעשיית השירותים. מטרת NKUHT היא להדריך את התלמידים לגישה חיובית כלפי העבודה ולשרת לקוחות בלהט. סוג זה של גישה ותשוקה דורשים מאפיינים אלה: הערכה עצמית, כבוד עצמי, צנוע, אמיתי וחזון.

  • 313號, הרפובליקה הסינית

  האוניברסיטה הטכנולוגית של צ'יהלי הוקמה כמכללת עסקים צ'יהלי בשנת 1965. שם בית הספר והמוטו אומצו בהתאם לתורתם של פילוסופים וחכמים סינים קדומים: יושרה, אמון, מקצועיות וחריצות. צ'יהלי התחיל עם ארבע מחלקות אקדמיות: סחר בינלאומי, מינהל עסקים, חשבונאות וסטטיסטיקה ובנקאות וביטוח. המחלקה למדע המזכירות התווספה בשנת 1967. באוגוסט 2015 Chihlee Institute Of Technology צ'יהלי לאוניברסיטת הטכנולוגיה צ'יהלי, כשהוא מציע תארים ראשונים ועדיין שומר על חטיבת המכללות הצעירות.

  • 117, הרפובליקה הסינית

  גב 'פנג וונהונג, מייסד הרפובליקה של סין, הקים את חטיבת הביניים וופנג בצ'איאי בשנת 1949. מאחר ובית הספר נכבש על ידי גאריסון צ'ייאי (כיום פארק 228 בדרך דייה, באלכסון מול ג'יאצ'ונג, פרובינציה), חיל המצב תואם עם הממשלה העירונית להשכיר את הקרקע 3A של חוות Fangcao כאתר בית הספר. ההרחבה הביאה לסטודנטים חדשים.

  • 66號, הרפובליקה הסינית

  הקמת בית הספר אושרה על ידי יואן ההנהלה בינואר 1989. מכינה הוקמה בשנת 1993. השם המכללה הלאומית לאמנויות טאינן אומצה רשמית ביולי 1996. השם שונה Tainan National University Of The Arts באוגוסט. , 2004, אירוע חשוב על ציר הזמן של בית הספר. בית הספר ממוקם ליד מאגר Wushantou היפה במחוז גואנטיאן, טאינאן.

  • Yilan City, הרפובליקה הסינית

  Fo Guang University היא אוניברסיטה שהוקמה על ידי מאסטר פו גואנג שאן שינגיון. זו גם האוניברסיטה הראשונה בלניאנג. הקמפוס ממוקם על הגבעה של כפר לינמיי, עיירת ג'יאוקסי, מחוז ילן. גובהו כ -430 מטר מעל פני הים, ממנו תוכלו להשקיף על ציפור רחבה. מישור הלאניאנג ואי גוישאן התלוי בים הפתוח. הילת ההרים והנהרות של הקמפוס, ציוד כיתתי פשוט, מערכת הוראה בכיתה קטנה ויחס המורה התלמיד הטוב ביותר בארץ, יוצרים את סביבת הלמידה הטובה ביותר עבורך.

  • 1, הרפובליקה הסינית

  National Ilan University (NIU) היא האוניברסיטה הלאומית היחידה במחוז ילן. זה סימן את גולת הכותרת של הקידום המוסמך הזה עם פרויקטים לזרז מחקר והוראה ברמה גבוהה לדורות חדשים. כדי להרחיב את הידע לקהילה מדעית רחבה יותר, NIU מציבה את מטרת הבינלאומי כאחת העדיפויות העיקריות שלה.

  • 1, הרפובליקה הסינית

  בהקפדה על רוחו של "דריסת רגל על קואנדו, תסתכל על העולם", TNUA היא לא רק בית הספר המוביל לאמנות בטייוואן, אלא גם המנהיג של הליגה המוסדית לאמנויות לאמנות (ALIA). במקביל, יש בו 7 תחומי אמנות ותרבות מרכזיים, כולל מוסיקה, אמנות, דרמה, מחול, קולנוע ומדיה חדשה, משאבי תרבות, מדעי הרוח ואולמות תצוגה מקצועיים שונים בקמפוס. שלמותה ומקיפותה נדירה בבית ומחוצה לה. חינוך ותרגול מהדהדים זה את זה ועושים שימוש אחד בשני כדי ליצור תחום מצוין לאנשים מוכשרים מבחינה אמנותית.