Keystone logo
יפן

האוניברסיטאות הטובות ביותר עבור בוגר תואר ראשון תוכניות ב יפן 2024

מספר מוסדות: 58
  • Bunkyo City, יפן

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Hiroshima, יפן

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shimonoseki, יפן

  עיר שמעונוסקי ממוקמת בחלקו המערבי ביותר של האי הונשו. היא גובלת במיצר קנמון מדרום, ים סו ממזרח וים היביקי ממערב. העיר התברכה ביופיים העשיר של האוקיאנוס וההרים ומתגאה בנכסים היסטוריים ותרבותיים משמעותיים. המגוון של עיר שמעונוסקי קשור למגוון של Shimonoseki City University .

  • Kagoshima, יפן

  Shigakukan University היא אוניברסיטה פרטית בת ארבע שנים, שנוסדה בשנת 1979. באוניברסיטה שתי פקולטות: הפקולטה למדעי הרוח והפקולטה למשפטים. בפקולטה למדעי הרוח שתי מחלקות: המחלקה לפסיכולוגיה קלינית (המורכבת מחמישה קורסים לרפואה, רווחה, חינוך, חברה ותעשייה ופסיכולוגיה כללית) והחוג לאנושות ותרבות (המורכב משלושה קורסים: יפנית ו ספרות יפנית, שפה אנגלית ותרבות בריטית ואמריקאית, והיסטוריה וגיאוגרפיה).

  • Nagasaki, יפן

  Nagasaki University תורמת לשיפור חברה מאוזנת היטב בכך שהיא מעבירה את ירושתה של התרבות המסורתית המושרשת בנגסאקי, מטפחת חוש יצירתי פורה אצל הסטודנטים ופיתוח מדע חדשני לשלום עולמי.

  • Ageo, יפן

  בהתבסס על הרוח הנוצרית, מושם דגש על חינוך האדם כולו. במקביל לתלמידים השכלה ליברלית רחבה ודרגת התמחות גבוהה, שיעורים קטנים מאפשרים לכבד את האינדיבידואליות של כל תלמיד. לסטודנטים יועץ סגל, וחברי סגל קבעו שעות עבודה.

  • Okayama, יפן

  בסוף מלחמת העולם השנייה, כאשר חלק גדול מיפן שוכב בהריסות מהתקפות אוויריות מרובות ובמיוחד עם פצצת המימן שהוטלה על הירושימה ונגאסאקי, מייסדנו, מר טסוטומו קאקה (1923 - 2008) הגיע להבנה כי בגלל המדינה הזו יש מעט משאבי טבע בלבד באמצעות חינוך יכולה יפן להתאושש. מאותה נקודה ואילך לאורך שארית חייו היה מר קייק מעורב באופן פעיל בפיתוח החינוך ביפן.

  • Hachioji, יפן

  SOKA University מתמקדת בחינוך הומניסטי ובחילופי בינלאומיים מאז הקמתה. הישגי החינוך וההחלפה הבינלאומית זכו להערכה רבה והאוניברסיטה נבחרה להיות אחת מ -37 האוניברסיטאות ב"פרויקט האוניברסיטאות הגלובליות המובילות "של משרד החינוך, התרבות, הספורט, המדע והטכנולוגיה בשנת 2014.

  • Utsunomiya, יפן

  文星芸術大学לאמנות הוקמה בשנת 1999 בעיר אוצונומיה, מחוז טוצ'יג'י, במטרה לממש חינוך מתקדם לאמנות, עם חמישה עקרונות ואידיאלים. מנגה, מדיום מצוין שמעביר את רגשות הדמויות על ידי הבנת הסיפור רק על ידי התבוננות בתמונות, היא אחת התרבויות היפניות שמהן נהנות בכל רחבי העולם, גם עבור זרים שיש להם שפות ומנהגים שונים.

  • Sagamihara, יפן

  Azabu University היא אחת האוניברסיטאות המדעיות המעטות המספקות חינוך ועוסקת במחקר בנושא "האנושות, בעלי החיים והסביבה". ניצול הידע הנרכש על מנת לתרום לחברה שלנו תמיד היה הערך המרכזי שלנו וערך המבוסס על הרוח המייסדת של האוניברסיטה המשקפת את הפילוסופיה החינוכית של פרופסור הרוטקה יוקורה: "חקור אקדמית ותרגל בצורה מצפונית".

  • Fuchu, יפן

  Tokyo University Of Foreign Studies היא המוסד הוותיק ביותר ביפן המוקדש ללימודים בינלאומיים. זה התחיל כ- Bansho Shirabesho (המכון לחקר מסמכים זרים), לשכת תרגום ממשלתית שנוסדה בשנת 1856. לאחר מכן הוקמה כמוסד חינוך ומחקר עצמאי בשם טוקיו גאיקוקוגו גאקו (בית הספר לטוקיו לשפות זרות) בשנת 1899. בשנת 1999 חגגה האוניברסיטה 100 שנה ל"עצמאותה ".

  • Kyoto, יפן

  Kyoto Institute Of Technology הוא אוניברסיטה הנדסית ועיצוב בינלאומית בקיוטו, יפן. חשוב לציין כי ההיסטוריה והתרבות של עירנו ידועות ברחבי העולם, ואילו קיוטו היא מקום הולדת המהות של התרבות היפנית, אך היא מהווה גם מרכז ייצור. ל"טכנאים "של קיוטו יש היסטוריה ארוכה של ייצור ושכלול" דברים "רבים. אומנות מסורתית לא רק מועברת מדור לדור, אלא שוחזה ושופצה באמצעות יצירה מתמדת של טכניקות וחידושים חדשים, וזכתה לאמינות בבית ומחוצה לה.

  • Bunkyo City, יפן
  • Meguro City, יפן
  • + 1 יותר

  The University Of Tokyo הוקמה בשנת 1877 כאוניברסיטה הלאומית הראשונה ביפן. כאוניברסיטת מחקר מובילה, UTokyo מציעה קורסים בכל הדיסציפלינות האקדמיות הן ברמה לתואר ראשון והן בתארים מתקדמים ומבצעת מחקר על כל הקשת הפעילות האקדמית. האוניברסיטה שואפת לספק לסטודנטים שלה סביבה אקדמית עשירה ומגוונת שמבטיחה הזדמנויות להתפתחות אינטלקטואלית ולרכישת ידע ומיומנויות מקצועיות.

  • Kariya, יפן

  ההיסטוריה של אוניברסיטת אייצ'י לחינוך החלה עם תחילת מערכת בתי הספר המודרנית ביפן בשנת 1873. קודמתנו, האקדמיה למחוז איצ'י, התפתחה מאוחר יותר לשלושה בתי ספר רגילים באזור, מכללת איצ'י ראשונה רגילה, מכללת אייצ'י שנייה רגילה ואייצ'י. מכללה רגילה לחינוך מקצועי.

  • Kyoto, יפן

  Kyoto Sangyo University (KSU) נוסדה בשנת 1965 על ידי ד"ר טושימה אראקי. דאגה ארצי מודאגת מהתרבות המוסרית ההרסנית ביפן שלאחר המלחמה, והקדיש את מאמציו לטפח בוגרים שיכולים למלא תפקידים פעילים בחברה העולמית ההולכת וגוברת. בעקבות ההנהגה של המייסד נעשו מאמצים מתמשכים ובלתי מעורערים על ידי נשיאים עוקבים לשמור על "העקרונות המייסדים" של KSU, וכתוצאה מכך המשיכה האוניברסיטה להתפתח בהתמדה ובהצלחה.