Keystone logo
Bard College Berlin

Bard College Berlin

Bard College Berlin

מבוא

על אודות Bard College Berlin

Bard College Berlin היא אוניברסיטה גרמנית-אמריקנית מוסמכת המציעה השכלה אינטנסיבית, תחומית, בתחומי מדעי הרוח והחברה. גוף הסטודנטים הוא בינלאומי ומגוון ביותר מבחינת גיאוגרפיה, תרבות, כיתה ורקע כלכלי ונפגש עם אנשי סגל בסמינרים קטנים הנלמדים באנגלית. דגש על חשיבה ביקורתית, אמביציה אינטלקטואלית, יצירתיות והקשר בין החיים בכיתה ומחוצה לה היא תכונה בסיסית. סטודנטים כשירים יכולים לזכות בתואר BA אמריקאי וגם גרמני.

119436_GermanClass_IrinaStelea.jpg

על ידי הצגת "השאלות הגדולות" שהדהדו לאורך זמן, ועל ידי מתן לאנשים צעירים את הכישורים הדרושים כדי להבין ולענות עליהם בדיאלוג ובהתייחסות לאתגרים עכשוויים, Bard College Berlin מאפשרת פריחה אישית ומכינה את תלמידיה לתרום לעתיד גלובלי משותף.

ממוקם במרכז הפוליטי, הכלכלי והאמנותי של אירופה, שבו מדיניות כלכלית עולמית ואמצעים בנושא הגירה וביטחון נידונים ונבדקים, ושם האמנות מוצאת את הביטוי המגוון והניסיוני ביותר שלה, Bard College Berlin נמצאת בעמדה ייחודית להציע לה סטודנטים חשיפה ישירה להתפתחויות פוליטיות, חברתיות ותרבותיות עדכניות באמצעות סמינרים ופעילויות המושרשים בעיר. תוכנית התמחות מספקת הזדמנויות לצבור ניסיון בעבודה במגוון תחומים, כגון אמנויות, זכויות אדם, הוצאה לאור, תכנון עירוני, חברות הזנק טכנולוגיות וחינוך.

המיקוד הכפול הזה של בארד של מחקר מיוחד על מורשת אינטלקטואלית בעלת רלוונטיות מתמשכת, ויישום רעיונות ב"חיים האמיתיים "באמצעות חקר מקומי, פרקטיקה אמנותית, דיון ציבורי ותוכניות מעורבות אזרחית, הכין Bard College Berlin בוגרים/א 'ליצירתיים פתרון בעיות ושיתופי פעולה מוצלחים במגזר הציבורי והפרטי ברמה המקומית, הלאומית והבינלאומית. כתוצאה מכך, הם הצליחו להמשיך בקריירה בתחומים כגון יחסים בינלאומיים, מדיניות ציבורית, חינוך, עיתונאות ואמנויות, כמו גם לימודי תואר שני באוניברסיטאות הנודעות בעולם.

שליחות חינוכית

Bard College Berlin נוסדה במטרה להחזיר הוראת סמינרים בקבוצות קטנות וחינוך בין-תחומי לתואר ראשון באמנויות הליברליות לרמות הגבוהות ביותר של ההקשר האוניברסיטאי באירופה שמקורו לראשונה. התכניות הדו-כיווניות שמציעות Bard College Berlin מבוססות על העיקרון שלפיו לימוד מתמחה בדיסציפלינות אינדיבידואליות צריך להתבסס על ידע רחב ויסודי של מסורות אינטלקטואליות והוויכוחים, העבודות והשינויים העיקריים שהניבו אותן. השושלת האקדמית של 'המחשבה החברתית', ששורשיה בגרמניה שלאחר המלחמה ובארצות הברית, מחויבת לבחון את החידושים העיקריים של חיי אדם ותרבות האדם במסגרת קביעותיהם החברתיות והפוליטיות. Bard College Berlin בהיסטוריה אינטלקטואלית משקפים ישירות מחויבות זו, אך הם גם אידיאל מנחה של התוכניות כולן.

119438_Screenshot_1.png

מדעי הרוח, האמנות והמחשבה החברתית

תואר ראשון במדעי הרוח, האמנות והמחשבה החברתית של Bard College Berlin בוחן את התחומים העיקריים של מדעי הרוח (פילוסופיה, ספרות, לימודי קולנוע, תיאוריה פוליטית, תולדות האמנות) ביחס להתפתחותם הבינתחומית. התואר מקיף את ההזדמנות לחבר בין אומנויות העיסוק (תיאטרון ואמנות סטודיו) לבין התיאורטיזציה הפילוסופית של האמנות, ולשקול את הקשר ההיסטורי הכללי בין ידע, אומנות ומשמעת מומחית.

כלכלה, פוליטיקה ומחשבה חברתית

Bard College Berlinתואר ראשון בכלכלה, פוליטיקה ומחשבה חברתית מקנה הכשרה במדעי החברה המבוססת על ההיסטוריה של השינוי התרבותי וההשתקפות האנושית. השיטות והמודלים הבסיסיים של הכלכלה העכשווית נלמדים בדיאלוג עם תנועת ההיסטוריה האינטלקטואלית, ובקשר לתיאוריות של פוליטיקה, ומודלים של תפקוד חברתי.

מעורבות אזרחית

בהתאם לאמונה של המכללה במתן השכלה מושכלת, יצירתית ומעורבת, לימוד מדעי החברה כרוך בהזדמנות לעבוד באומנויות העיסוק, לעסוק בפרויקטים אסתטיים וגם בונים חברתית. סטודנטים בכל Bard College Berlin מעודדים ונתמכים בביצוע התמחות ועם מעורבות אזרחית. המכללה שואפת להבטיח כי חינוך לאמנויות חופשיות יטפח אזרחות פעילה ופרודוקטיבית.

119437_Campus_InasaBibic.jpg

היסטוריית הסמכה

Bard College Berlin: אוניברסיטה לאמנויות ליברליות מוסמכת מוסדית ברמה הלאומית בגרמניה על ידי Wissenschaftsrat החל מה -20 בינואר 2017.

המכללה קיבלה לראשונה הכרה ממחלקת הסנאט של ברלין לחינוך, נוער ומדע (Senatsverwaltung für Bildung, Jugend und Wissenschaft) בהתאם לסעיף. 123, פסקה. 1 לחוק ההשכלה הגבוהה של מדינת ברלין הפדרלית (Berliner Hochschulgesetz - BerlHG) בשנת 2011.

הסמכה לתכנית לתואר ראשון במדעי הרוח, האמנות והמחשבה החברתית ניתנה על ידי סוכנות ההסמכה ACQUIN בסתיו 2013. בשנת 2015 קיבל ה- BA בכלכלה, פוליטיקה ומחשבה חברתית הסמכה מ- ACQUIN.

מכללת בארד הוא מוכר דרך ועדת התיכון הברית על להשכלה גבוהה (ארה"ב) ופרסים תואר BA לסטודנטים בהשלמת Bard College Berlin "תואר ראשון של מדעי הרוח, אמנות חברתית מחשבה או תואר ראשון בכלכלה, פוליטיקה, חברתי חשיבה תחת הסמכות הנתונה על ידי מועצת החינוך של מדינת ניו יורק.

מיקומים

  • Berlin

    Platanenstrasse 24, 13156, Berlin

שאלות