Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

מבוא

עלינו

ביי אטלנטיק אוניברסיטת הוקמה בשנת 2013 כמו מוסד פרטי אך ללא כוונת רווח להשכלה גבוהה שמטרתה לספק הזדמנות ייחודית ויקר לאמן את אזרחי העולם שיש להם את הכלים הדרושים כדי לחיות עד החזון הגלובלי שלנו.

אוניברסיטת ביי אטלנטיק הוא מוסד מכובד ביותר המגובה על ידי 46 שנות ניסיון חינוכי עם פרופסורים מוסמכים ומנוסים בזירה הבינלאומית של החינוך. אנו מציעים חווית למידה ממוקדת אקדמית, מאתגרת ומעוררת. ממוקם בלב הפוליטי וההיסטורי של האומה, אתה מובטח ליהנות מהחוויה האמריקאית האמיתית.

קמפוס BAU

אוניברסיטת מפרץ אטלנטיק ממוקם במרכז העיר DC, מוקף עסקים, מסעדות, ומרכזי קניות. זהו מקום מצוין עבור סטודנטים אשר מחפשים ללמוד על כל הפרטים הקטנים של המרקם התרבותי והפוליטי של ארצות הברית בקהילה בטוחה וידידותית.

להיות עיר רב תרבותית, יש אטרקציות שונות עבור כולם. רוב האירועים הם בחינם, כך שכל אחד יכול ליהנות המוזיאונים, פארקים, גני חיות, ומונומנטים. תחבורה קלה ברחבי העיר כמו מטרו ואוטובוסים לרוץ עד 3 בבוקר.

מזג האוויר חם ולחות בקיץ, נעים באביב ובסתיו, ומתון עם שלג עונתי בחורף.

אוניברסיטת ביי אטלנטיק וושינגטון הבירה נמצא במרחק הליכה קצר מאטרקציות תיירותיות רבות של DC. הבית הלבן נמצא ממש ליד הבניין שלנו. הקניון הלאומי, שבו נמצאים רוב המוזיאונים של העיר, נמצא במרחק של רק עשר דקות נסיעה משם. כל דבר שאינו קרוב יכול בקלות לגשת באמצעות תחבורה ציבורית.

המשימה שלנו

אוניברסיטת ביי אטלנטיק נועדה לספק הזדמנות ייחודית שלא יסולא בפז כדי להכשיר את אזרחי העולם שיש להם את הכלים הדרושים כדי לחיות עד החזון הגלובלי שלנו. זהו חלק בלתי נפרד ממשימתנו להדגיש את היצירתיות והקשב בכל המאמצים של תלמידינו, ולסיים אותם כאנשים רצויים וייחודיים.

"המשימה של אוניברסיטת ביי אטלנטיק היא לספק חינוך אמריקאי איכותי ברחבי העולם באמצעות מגוון של תוכניות מונחות שוק אשר יעורר את הסקרנות האינטלקטואלית, חשיבה ביקורתית, ויצירתיות כי יש צורך דחוף בקהילה העולמית."

מטרות: על מנת להגשים את משימתה, הקימה האוניברסיטה את המטרות האסטרטגיות הבאות.

 1. מציעים מגוון רחב של תואר ותוכניות דיפלומה בשדות הביקוש המתעוררים גבוה
 2. לספק חינוך המאזן בין מרכיבי חשיבה טכניים, מקצועיים וקריטיים במאמץ לענות על הצרכים של קהילה מגוונת של לומדים

מטרות: במאמץ להשגת יעדיה האסטרטגיים, הקימה האוניברסיטה את המטרות הבאות.

 • כדי להבטיח חווית למידה איכותית על ידי העסקת חברי סגל מוסמכים המחויבים להוראה מצוינת
 • כדי להבטיח תוכניות רלוונטיות באמצעות קלט מן המועצה המנהלת, לוחות מייעצים בתעשייה, שותפים אקדמיים, ובוגרים
 • כדי להבטיח כי האוניברסיטה יש מספיק משאבים פיזיים ופיננסיים לספק חינוך איכותי מתמשך

החזון שלנו

אנחנו מוסד מוכוון סטודנטים עם חזון עולמי. הפילוסופיה שלנו היא להכין את התלמידים עם הכישורים והידע הדרושים כדי לעמוד באתגרים של הקהילה הגלובלית בעתיד באמצעות המדינה- of-the-art טכנולוגיות הוראה ושיטות הוראה כדי ליצור שוק תוכניות תגובה. הצלחה ארוכת טווח באוניברסיטה, כמו גם הקמת מוניטין של הוראה איכותית, תהיה תלויה בפיתוח תוכניות הלימודים ומדידת התוצאות. היכולת של האוניברסיטה למשוך תלמידים ולשמרם, היכולת של התלמידים לעמוד בדרישות העסקיות והתעשייתיות, ואת רמת שביעות הרצון של בוגרי המעסיקים הם הצעדים הקריטיים להצלחה.

ערכי ליבה

אוניברסיטת ביי אטלנטיק שואפת לספק חינוך ומלגה באיכות הגבוהה ביותר - לקדם את גבולות הידע ולהכין אנשים לחיים, עבודה ומנהיגות. חלק מאיתנו עושים את התרומה שלנו על ידי העוסקים ישירות בהוראה, למידה, מחקר, אחרים, על ידי תמיכה ומאפשר אלה פעילויות הליבה בדרכים חיוניות. לא משנה מה התפקידים האישיים שלנו, ובכל מקום שבו אנחנו עובדים בתוך אוניברסיטת בת אטלנטיק, אנחנו חייבים את זה אחד לשני כדי לשמור על ערכים בסיסיים מסוימים של הקהילה. אלו כוללים:

 • כיבוד זכויות, הבדלים וכבוד של אחרים
 • יושר והגינות בכל העניינים
 • רדיפה מצפונית של מצוינות בעבודה
 • אחריות על פעולות והתנהלות במקום העבודה

ככל שאנו מאמצים ערכים אלה בחיי היומיום שלנו, כך אנו יוצרים ומקיימים סביבה של אמון, שיתוף פעולה, חקירה תוססת והבנה הדדית - ומקדמים מחויבות לחינוך ומלגה, שכולנו חולקים.

יתר על כן, באוניברסיטת ביי אטלנטיק אנו מאמינים כי למידה אינה מוגבלת להוראה רשמית בכיתות מסורתיות. האוניברסיטה פורסת שיטות למידה מרחוק ושיטות תקשורת שונות כדי לספק שירותים חינוכיים איכותיים ברחבי העולם, במיוחד עבור אלה שאינם עניים או מסורתיים.

גלובלי Outreach

חינוך בינלאומי הוא חלק ארוך במשימה העולמית של אוניברסיטת אטלנטיק, הכוללת מגוון רחב של יוזמות בארה"ב ובחו"ל, במטרה להקל על חילופי ידע בין גבולות בינלאומיים. האוניברסיטה הוקמה על בסיס ההנחה כי ההשכלה הגבוהה צריכה להישען על בסיס מוצק של דיאלוג בין-תרבותי בין סטודנטים ופקולטה מרחבי העולם.

סטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון מעודדים להקדיש זמן ללימודים בחו"ל, להגביר את הידע שלהם על מחוזות ותרבויות אחרות, וכן על נושאים גלובליים העומדים בפני כולנו כיום. לשם כך, התלמידים יוכלו לבקר בקמפוסים ברשת הממוקמים באיסטנבול, ברלין וקפריסין.

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

מיקומים

 • Washington

  BAU International University 1510 H Street NW, , 20005 , Washington

שאלות