Keystone logo
Bluffton University

Bluffton University

Bluffton University

מבוא

בBluffton, אתה יכול להיות סמוך ובטוח של סטודנט לתואר ראשון יוצא דופן, בוגר וממשיכים ותוכניות חינוך מקצועיות.

גלום בארבעת הערכים מתמשכים שלנו של גילוי, קהילה, כבוד ושירות, תמצא חינוך בניית תווים שמסייע לך להשיג את המטרות האישיות ומקצועית שלך לשימוש בשוק עולמי. ככה זה בערכים של שלום והמנוניטית שירות, מסורת האמונה של Bluffton משמשת כמסגרת שימושית לפיתוח של החיפושים ואמונה האישי שלך. במילים אחרות, בBluffton תוכל לפתח ערכים נוצריים לקהילה גלובלית.

בית לסטודנטים רב פנים של יותר מ -1,100, Bluffton ממוקם על 65 דונם של שטחים ירוקים, מיוערים המרפדים את הבנקים של ליטל ריילי קריק בכפר Bluffton, אוהיו. אתה מרגיש במהירות חלק מקהילת הקמפוס שלנו כפי שאתה לפתח יחסים עם עמיתים וחברי סגל ייעודיים.

כסטודנט לתואר ראשון, חיי הסטודנט הפעילים שלנו עושה את זה קל לעשות חברים חדשים במלוכד, ברכה אווירה של הבית-הרחק-מהבית שלך.

תוכניות אקדמיות

גישתו של Bluffton ללמידה במסגרת התוכניות האקדמיות שלה מתמזגת אינטראקציות משמעותיות, אישיות עם מחקר ספרי לימוד, הרצאות, פעילויות בקמפוס, הזדמנויות ואפשרויות שירות בין-תרבותיות שתיקח אותך בכל רחבי ארצות הברית והעולם.

קידום קריירה

התוכניות לתואר השני ולימודי המשך שלנו לעשות את זה אפשרי כדי להשלים את התואר שלך תוך איזון עבודה, משפחה, כנסייה והתחייבויות אחרות. שיעורי בוגר ולימודי המשך במיקום נוח מוצעים בBluffton, Archbold וPiqua, אוהיו.

הבדל Bluffton

Bluffton מזוהה עם הכנסייה המנוניטית-ארה"ב, לעומת זאת רוב תלמידי Bluffton אינם המנוניטית. זה יוצר אווירה שבה כל התלמידים מוזמנים לחקור ולהגיע לבעלות האמונות שלהם.

ההיסטוריה שלנו

ממוקם על גדות הנחל הקטן ריילי בBluffton, עיירה קטנה בצפון מערב אוהיו, אוניברסיטת Bluffton נוסדה בשנת 1899 כמרכז המנוניטית מכללה. כהונחה אבן הפינה לבניין הראשון של בית הספר, נח ג Hirschy, הנשיא הראשון של Bluffton, סיכמו את דבריו ברעיון שהוכיח כעמיד כמו המבנה עצמו: ". תן לנו לצפות לדברים גדולים" יש לנו, ואנו ממשיכים לעשות זאת.

בעוד Bluffton מזוהה עם ארה"ב הכנסייה המנוניטית, הסטודנטים, אנשי סגל ובוגריה אינם בהכרח המנוניטית. אלמר נויפלד, הנשיא השביעי של האוניברסיטה נצפה "Bluffton לא צריך להיראות כמו איכשהו פחות מהמנוניטית לגווניו, אלא יותר מהמנוניטית, עם עד כנסייה נוצרי שלום חזק צומח מתוך חוויה זו." היום, Bluffton ממשיך להיות מחויב למעביר ערכי הליבה שלנו - גילוי, קהילה, כבוד ושירות - לכל דור החדש של תלמידים.

המשימה שלנו

"עוצב על ידי מסורת כנסיית שלום ההיסטורית וייזון על ידי רצון למצוינות בכל השלבים של התוכניות שלה, אוניברסיטת Bluffton מבקשת להכין את תלמידים מכל הרקע לחיים, כמו גם ייעוד, לאזרחות אחראית, לשירות לכל העמים וסופו של דבר , למטרות של הממלכה האוניברסלית של אלוהים. "

אמונה המנוניטית

המנוניטים מאמינים, עם אחיהם נוצרים ואחיות, בהצהרות הגדולות של אמונה: אלוהים הופך אדם, אדנותו של ישו, את כוחה של הבשורה, העבודה של רוח הקודש והסמכות של כתבי הקודש.

במורשת המנוניטית, אמונות אלה הובילו לדגשים ייחודיים; אמונה היא מרצון; נוצרים נקראים לחיים של אהבה, פיוס ושלום; עוול הוא שיש להתגבר עם טוב; אושר הוא יותר מרווחה חומרית; סמכות מוסרית היא יותר מכוח פוליטי; חיים הוא להיות חיים פשוט; כל הטבע הוא מתנה של אלוהים להיות יקר עם תחושה של הכרת תודה ואחריות; ושירות אוהב, ההקרבה הוא הביטוי הגבוה ביותר של נאמנות למשיח.

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

מיקומים

  • Bluffton

    1 University Drive, , 45817-2104, Bluffton

    שאלות