Keystone logo
Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

מבוא

עם היסטוריה עשירה של 125 שנה, Buckinghamshire New University מציעה תכניות לימודים איכותיות וממוקדות תעסוקה במגוון רחב של תחומי מקצוע, כולל:

 • אמנות, עיצוב ומיצג
 • עסקים, משפטים ומחשוב
 • בריאות ועבודה סוציאלית
 • תעשיות תקשורת ויצירה
 • סיעוד ובריאות בעלות הברית
 • הכשרת טייסים, ניהול תיירות וניהול שדה תעופה
 • חוסן ביטחוני ושיטור
 • ספורט, מדעי החברה ופסיכולוגיה.

מדורגת אוניברסיטת 25 המובילה ביותר לאיכות הוראה על ידי מדריך האוניברסיטאות הטובות בשנת 2021, יחד עם שיעור תעסוקה בוגר של 98% (HESA 2020), מתקנים חדישים ואיגוד הסטודנטים המוביל 3 (NSS) 2020) , יש לנו את כל מה שתצטרך בכדי לקדם אותך בדרך להצלחה.

* מסלול מהיר לתואר שלך בתכנית מואצת זו של השנה הראשונה. אתה יכול להתחיל בינואר ולסיים ביולי - מוכן להתקדם ישר לשנה השנייה שלך בספטמבר. אתה:

 • להתבסס בקמפוס High Wycombe שלנו
 • ליהנות מהתוכנית המלאה
 • האיץ את המסע שלך להשכלה גבוהה
 • ליהנות מכל המתקנים הנהדרים המוצעים

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

20 האוניברסיטאות המובילות בבריטניה למועמדות לתואר שני (HESA 2020)

מהיום הראשון, אנו נעודד אותך להתמקד בקריירה העתידית שלך ולנצל את ההזדמנויות הרבות בזמן שאתה לומד.

קשרים בענף, הסמכות, השמה, קידום יזמות וביקור דוברי אורח יעזרו לכם להתבלט בשוק העבודה. ההתמקדות החזקה שלנו בתעסוקה זורמת בכל הקורסים שלנו ולבוגרינו יש סיפורים נהדרים לספר.

אנו גאים להיות אוניברסיטת 10 בבריטניה המובילה בתחום ההעסקה לתואר שני (HESA 2020), כאשר 98% מבוגרינו לומדים, או עומדים להתחיל, לעבוד או להמשיך ללמוד תוך 15 חודשים מסיום הלימודים.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158484_2.jpg

3 התאחדות הסטודנטים המובילה (NSS 2020)

אנו מבינים כי לימודים באוניברסיטת Buckinghamshire New University אינם קשורים רק לתואר. זה לצלול לחוויות חדשות, למצוא ולחקור תשוקות חדשות, להכיר חברים חדשים ולפרוח בדרכים מדהימות.

איגוד הסטודנטים שלנו נבחר לאחרונה למספר שלוש בבריטניה (NSS 2020), ולא משנה מה אתה עוסק בו, תמצא מועדון, חברה או קבוצה שאתה יכול להיות חלק מהם. שלא לדבר על אינספור הזדמנויות אחרות בהן תוכלו להשתלב מחוץ לקורס שלכם, כמו התנדבות, סדנאות מיומנויות ולוח אירועים עמוס ומגוון. בנוסף, הודות לתכנית הביג דיל שלנו, כל המועדונים, האגודות והפעילויות שלנו הם בחינם!

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

המתקנים החדישים ביותר

השקענו במתקנים מרשימים כך שכשתסיים את הלימודים הידע והניסיון שלך יהיו עדכניים. מסימולטור טיסה למרפאת בית חולים, או למרפאת ספורט ורווחה למעבדת פסיכולוגיה, מעסיקים עתידיים יראו שאתה כבר יודע את הדרך שלך.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158486_4.jpg

מיקום אידיאלי

תלמד באחד משלושה מיקומים עיקריים , בבקינגהמשייר היפה ( היי וויקומב או באיילסברי ) או במידלסקס התוססת ( אקסברידג ' ). בכל מקום בו הקורס שלכם מנחית אתכם, תוכלו למצוא קהילות מסבירות פנים ובטוחות, שפע של בילויים שיעסיקו אתכם, ומיילים של כפרי מפואר לחקור. קישורים תכופים ומהירים ללונדון מעניקים לך גישה נוחה לריגוש הבירה מכל הקמפוסים, ללא עלויות המחיה הגבוהות. כל המיקומים קרובים לתחנות רכבת או רכבת תחתית. שדות התעופה הגדולים בלונדון, כמו נמל התעופה הית'רו, נמצאים גם כן בקרבת מקום.

בית מחוץ לבית

התרחקות עשויה להיראות מרתיעה אך אנו מציעים מגוון אפשרויות לינה לבחירה ואולמות המגורים שלנו נותנים לך הזדמנות מצוינת להכיר אנשים חדשים.

יש לנו גם הרבה שירותי תמיכה בקמפוס, כך שלא משנה מה השאלה או הבעיה שלך, אנחנו יכולים לכוון אותך לכיוון של מישהו שיכול לעזור.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

למידע נוסף

למידע נוסף היכנסו לאתר שלנו. או מדוע לא לברר פרטים נוספים על הסיבות הנהדרות לבחור Buckinghamshire New University ולהגיע ליום פתוח וירטואלי או לשוחח ברשת עם הצוות שלנו וסטודנטים.

תכונות הקמפוס

מתקנים חדישים

השקענו במתקנים מרשימים , כך שכשתסיים את הלימודים, הידע והניסיון שלך יהיו עדכניים. מסימולטור טיסה למרפאת בית חולים, או מרפאת ספורט ורווחה ועד מעבדה לפסיכולוגיה, מעסיקים עתידיים יראו שאתה כבר יודע את הדרך שלך.

מיקום אידיאלי

אתה תלמד באחד משלושה מיקומים עיקריים, או בבקינגהמשייר היפה (היי וויקומב או איילסברי) או במידלסקס התוססת (אוקסברידג'). בכל מקום שבו הקורס שלך ינחת אותך, תמצא קהילות מסבירות פנים ובטוחות, שפע של בידור שיעסיק אותך וקילומטרים של אזור כפרי מפואר שאפשר לחקור. קישורים תכופים ומהירים ללונדון מעניקים לכם גישה נוחה לריגושים וההמולה של הבירה מכל הקמפוסים, ללא עלויות המחיה הגבוהות. כל המיקומים קרובים לתחנות רכבת או רכבת תחתית. נמלי התעופה הגדולים של לונדון, כגון נמל התעופה הית'רו, נמצאים גם הם בקרבת מקום.

בית הרחק מהבית

ההתרחקות עשויה להיראות מרתיעה אך אנו מציעים מגוון אפשרויות לינה לבחירה ואולמות המגורים שלנו נותנים לך הזדמנות מצוינת להכיר אנשים חדשים.

יש לנו גם המון שירותי תמיכה בקמפוס, אז לא משנה מה השאלה או הבעיה שלך, אנחנו יכולים לכוון אותך לכיוון של מישהו שיכול לעזור.

  מיקומים

  • High Wycombe

   Queen Alexandra Road, HP11 2JZ, High Wycombe

  • Uxbridge

   106 Oxford Road, UB8 1NA, Uxbridge

  • Aylesbury

   59 Walton Street, HP21 7QG, Aylesbury

  שאלות