Keystone logo
Carson-Newman University

Carson-Newman University

Carson-Newman University

מבוא

אין דרך טובה יותר בשבילך לדמיין איך זה להיות כאן מאשר לבקר אותנו.

להיות בקרסון-ניומן היא הדרך הטובה ביותר לדעת איך אתה משתלב בחלק העליון בדירוג זה באוניברסיטה במדעי הרוח, נוסדה בשנת 1851.

ראה מה החיים שלך יכול להיראות כמו כאן. לכו הקמפוס שלנו ולקבל תחושה שאתה תהיה חלק חשוב של קמפוס פעיל כי הוא 2,000 תלמידים חזקים.

חזון, משימה, דוחות אמונה

חזון

אנחנו נהיה אונ' אמנויות הנוצריה ליברלי בחירה בדרום המזרח לחינוך ושירות.

משימה

המשימה שלנו כמחנכים נוצריים היא לעזור לתלמידים שלנו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם כאזרחים משכילים-מנהיגים המשרתים ברחבי עולם.

חיוב של אמונה

אלוהים - "בשנת בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ."(בראשית 1: 1)
יש אלוהים אחד אמיתי, שהוא בורא, גואל, Preserver של היקום. אלוהים הוא נצחי; אלוהים הוא קדוש; אלוהים הוא אהבה; אלוהים הוא שילוש, מתגלה אב, בן ורוח קודש, כל אחד עם תכונות אישיות מובחנות אך ללא חלוקה של טבע, מהות, או להיות, ומי לבדו הוא ראוי להערצה.

ישו - "במשיח כל מלוא האלוהות חי בצורה גופנית."(אל הקולוסים 2: 9)
המשיח הוא הבן הנצחי של אלוהים, האדם השני של השילוש הקדוש, אשר, בגלגול שלו, היה יזום של רוח הקודש נולד של מרים הבתולה, מלא באלוהים מלא אדם. ישוע חי לחלוטין וחשף את רצונו של אלוהים, נצלב, נקבר, קם מן המתים ביום השלישי. לאחר כפרה עשו על חטאי האנושות על הצלב, הוא עלה לשמים, הוא נעל על יד ימין של אלוהים, ויחזור ב כוח ותהילה כדי לשפוט את העולם. המשיח שוכן בכל המאמינים כמו החיים, נוכח אי פעם הלורד.

רוח קודש - "ואני אשאל את האבא, והוא ייתן לך עו"ד אחר, כדי להיות איתך לנצח. זוהי רוח האמת, שהעולם לא יכול לקבל, כי זה לא רואה אותו וגם מכיר אותו. אתה מכיר אותו, כי הוא ממשיך איתך, ויהיה בך."(יוחנן 14: 16-17)
רוח הקודש היא רוח אלוהים. הרוח מרוממת ישו ואסירי בני אדם חטא, עוולה, ומשפט. הרוח מאפשרת אנושות להבין אמת, קורא את כל אל המושיע, תופעות התחדשות לאלה המקבלים ישו כמושיע, ואת ממלאה המאמינה עם הפרות של הרוח.

ישועה - "זה בחסד דרך אמונה שאתה נשמר. זה לא של עצמכם; הוא מתנת אלוהים, ולא תוצאה של עבודות, כדי שאף אחד לא צריך להתפאר."(אל האפסיים 2: 8)"כל מי קורא את שמו של לורד יושע."(אל הרומיים 10:13)
הישועה של החוטאים, כולם עבודת האל של חסד, הציע באופן חופשי לכל המקבלים ישוע המשיח כאדון ומושיע, אשר על ידי חייו, מותו ותחייתו שהושג הגאולה הנצחית עבור המאמין. ישועה זה בחסד דרך האמונה מאובטחת דרך חזרה בתשובה וקבלה של ישוע המשיח כאדון.

כִּתבֵי הַקוֹדֶשׁ - "All הכתוב הוא אלוהים נשמה והוא שימושי ללימוד, נוזף, תיקון, והכשרה בצדקת. . . ."(2 טימותי 3: 16)"החוק של אלוהים הוא מושלם, להחיות את הנשמה. ספר החוקים של אלוהים הם אמינים, הַחכָּמָה הפשוטה. את מצוות ה 'צודק, נותן שמחה ללב. . . . התקנות אלה של הלורד בטוחות, ובסך הכל צדיק."(תהילים 19: 7-9)
התנ"ך הקדוש הוא ספר השראה אלוהית של הברית ישנה וחדשה כתובה, סמכותי לאמונה ולמעשים, שבו הדרך לישועה והחיים קדושים היא מוארת. הקריטריון על פיו התנ"ך יש לפרש הוא ישו.

האנושות - "ויברא אלוהים את האדם בצלמו; בצלם אלוהים, הוא ברא אותם; זכר ונקבה ברא אותם."(01:27 בראשית)
נברא בצלם אלוהים, האנושות היא עבודת הכותרת של בריאה. על ידי בחירה חופשית, בני האדם למרוד אהבת אלוהים, פקיעת הקשר דרך בעבירות על פקודות של אלוהים ונופל מתחת גינוי. רק בחסדי האל יכולים לשחזר את בני אדם יחס ראוי עם אלוהים ולאפשר להם להגשים את תכלית יצירתי של אלוהים.

הכנסייה - "והוא יש לשים את כל הדברים תחת רגליו עשה לו את הראש על כל הדברים עבור הכנסייה, שהוא הגוף שלו, את המלוא לו מי ממלא את כל בכל."(אל האפסיים 1: 20-23)
הכנסייה מורכבת מכל תלמידיו האמיתיים של ישו. ישוע המשיח הוא ראש הכנסייה. נוצרים הם לשייך את עצמם עם כנסיות מקומיות. הכנסייה היא גוף עצמאי, הפועלת תחת הלורד של ישו. הכנסייה אחד מהם ניתנת סמכות לסגוד, לבצע המשרד, וכדי לממש את המתנות ואת הרשאות שהושקעו בהם על ידי המשיח.

דברים אחרונים - עם הזמן אלוהים עצמו ואת הדרך עצמה, אלוהים יביא לסוף העולם הראוי לו. אלוהים מינה היום שבו הוא יהיה לשפוט את העולם על ידי ישוע המשיח, כאשר כל העם יקבל את הגמול שלהם; אלה שלא זכה לכפרה ייכנס עונש נצחי; הצדיקים, לתוך חיי נצח.

צפו העולם הנוצרי שלנו

האוניברסיטה הנוצרית היא זרוע החינוך של הכנסייה, גופו של ישו. המשיח הוא האדון של האוניברסיטה הנוצרית, כפי שהוא היא הכנסייה. במשיח, ". . . מוסתרים כל אוצרות של חכמה וידע."(אל הקולוסים 2: 3) המשיח הוא"התמונה של האל הבלתי נראה. . . . עבור על ידו כל הדברים נוצרו, הם בשמים ובארץ, גלויה או סמויה. . . כל הדברים נוצרו על ידי אותו ואת בשבילו. וגם הוא לפני כל הדברים, וגם בו כל הדברים מתקיימים יחד."(הקולוסים 1: 15-17) ישו הוא יוצר ואת מרכז היקום.

ישוע הצהיר, "אני הדרך, את האמת ואת החיים." (יוחנן 14: 6) זה לכאן ולכאן, האמת הזאת, החיים האלה מאוניברסיטת נוצרית מקדמת. אדוננו מזמין אותנו "ואהבת את ה 'אלהיך, בכל לבבך, בכל נפשך, בכל הכוח שלך, ועם כל המוח שלך."(מתי 22:37) זה הזמנה נקבל. כל האמת היא האמת של אלוהים. כל למידת הקול היא חלק מהמורשת הנוצריה שלנו קוראים, והוא מרוכז בתוך השקפת עולם נוצרית, שבו ישו הוא אדון, ואנחנו תלמידיו.

כִּתבֵי הַקוֹדֶשׁ

בעוד, החבר הנאמן של קרסון-ניומן מהאוניברסיטה בישיבתה קבוע מתוזמנת של 19 באוקטובר 2007, שקבל המלצה נאמנת לשקול הצהרה לגבי האמונות של חברי הדירקטוריון על כתבי קודש. להיפתר IT, כי חבר הנאמנים של אוניברסיטת קרסון-ניומן אין פה אחד לאשר את ההצהרה הבאה: "אנו, חבר הנאמנים של אוניברסיטת קרסון-ניומן, אל מאשרים כתבי הקודש כפי שניתנה על ידי אלוהים דרך אנשים, אנשים. המילה מוחלטת וסופית של אלוהים מתגלה בישוע המשיח. "

חיוב של קהילה נוצרית והתנהלות

בתור קהילה אקדמית נוצרית בכוונה קרסון-ניומן מאונ' שואפת אחרי עקרונות נוצריים בכל תחומי החיים שלה הקהילתיים. אנו להגיש את עצמנו תורתו ודוגמא ישו בכל מערכות היחסים שלנו ואת העבודה. אנשים שבוחרים להיות חלק ממשפחת קרסון-ניומן צפויים לאמץ ערכים מוסריים, אתיים מקראיים בקמפוס ומחוץ לו. בתחום המיניות, חיים בקנה אחד עם הוראה מקראית צפויים. צוין במפורש, אינטימיות מינית היא לבוא לידי ביטוי אך ורק בתוך ברית הנישואין אשר יהיה בין גבר ואישה. ערכים נוצריים שלנו לשרת את האינטרסים של כל בתוך המשפחה קרסון-ניומן.

מיקומים

  • Jefferson City

    1646 Russell Ave., 37760, Jefferson City

    שאלות