Keystone logo
© Cary Edmonson
California State University, Fresno

California State University, Fresno

California State University, Fresno

מבוא

במיקום מרכזי בקליפורניה

מדינת פרזנו נמצאת בלב קליפורניה, הידועה גם בשם העמק המרכזי. הקמפוס של מדינת פרזנו הוא כ-1,400 דונם, עם למעלה מ-4,000 עצים והרבה שטחים פתוחים ירוקים, המספקים סביבה דמוית פארק ללימודים. יש לנו חווה עובדת, בית שמנת, חנות, הספרייה הגדולה ביותר בין לוס אנג'לס לסקרמנטו, סטארבקס, בית קולנוע, מרכז אירועים, אולם באולינג, פלנטריום ועוד. מדינת פרזנו היא אפילו ביתו של Save Mart Center, הזירה המקורה של האוניברסיטה הגדולה ביותר בחוף המערבי של ארה"ב.

בתור העיר החמישית בגודלה בקליפורניה, פרזנו מספקת לסטודנטים גישה נוחה למספר עצום של קבוצות ספורט, ארגונים, מתקנים, מקומות והזדמנויות להתמחות. מדינת פרזנו ממוקמת בנוחות במרחק של שלוש שעות נסיעה מלוס אנג'לס וסן פרנסיסקו.

מחוז פרזנו הוא ביתם של כמה מיעדי הבילוי והבילוי המבוקשים בעולם. שלושה פארקים לאומיים, יוסמיטי, סקויה וקינגס קניון, נמצאים ממש בחצר האחורית שלנו. ניתן למצוא נוף עוצר נשימה, קניונים מרהיבים, נהרות זורמים ומפלים, העצים הגדולים בעולם, ושבילים אינסופיים במרחק נסיעה קצר.

המשימה שלנו היא לספק שירותים באיכות גבוהה לסטודנטים בינלאומיים ולשמש משאב חינוך בינלאומי לקהילת האוניברסיטה ב- California State University, Fresno .

אנחנו מחויבים ל:

 • מתן קבלת פנים חמה ואינפורמטיבית לסטודנטים בינלאומיים והכרה בחשיבותם ובתרומותיהם לקמפוס ולקהילת פרזנו.
 • מתן שירותים וסיוע מתאימים לסטודנטים בינלאומיים כדי שלא יתמודדו עם אתגרים לבד.
 • עבודה עם סטודנטים בינלאומיים כדי לסייע בהסתגלותם ובהבנת הסביבה החדשה שלהם בסביבה נוחה שבה יש להם הזדמנויות ועידוד לרדוף אחרי חלומותיהם, להיות מעורבים בקהילת האוניברסיטה ולקבל הכרה במאמצים שלהם.
 • עידוד סטודנטים בינלאומיים לשאול שאלות ולהציע הצעות תוך שאנו עושים כמיטב יכולתנו לטפל בדאגותיהם בכבוד, ביטחון והבנה.
 • משמש כמשאב לסגל ולצוות כדי להקל על חילופי דברים בינלאומיים, לשפר תקשורת בין-תרבותית ולתמוך במאמצים בינלאומיים.
 • מתן מידע לסטודנטים ולהורים פוטנציאליים על האוניברסיטה ואיכות החוויות החינוכיות הזמינות משפר ומקדם את המשך הזרימה של תלמידים ממדינות ברחבי העולם.
 • מציעים את הידידות שלנו היום ומחר כשאנחנו עובדים יחד כדי לחלום ולבנות עולם טוב יותר.

במחיר סביר

מדינת פרזנו היא אוניברסיטה בדירוג ארצי, עם המשימה לספק חינוך איכותי במחיר נוח במיוחד.

מערכת אוניברסיטת קליפורניה עושה את כל המאמצים לצמצם את עלויות הסטודנטים למינימום. אנו שואפים לשמור על מחיר תחרותי של שכר הלימוד והעמלות, מכיוון שאנו מבינים שהמחיר משתלם הוא גורם חשוב כאשר סטודנטים שוקלים ללמוד בחו"ל.

לקליפורניה יש הרבה מה להציע, כולל מזג אוויר נהדר, פעילויות וערים אייקוניות, אבל החיים בקליפורניה יכולים להיות יקרים. למרבה המזל, פרזנו מציעה יוקר מחיה סביר בלב קליפורניה עם גישה נוחה ללוס אנג'לס, סן פרנסיסקו ועמק הסיליקון. בפרזנו, אתה יכול להרשות לעצמך לגור וללמוד, תוך כדי ביקור או התמחות במקומות כמו סן פרנסיסקו ללא עלויות נוספות.

אל תסתפק במילה שלנו, סטודנטים בינלאומיים רבים מעירים על סבירות כחלק מהסיבה שבחרו במדינת פרזנו.

הזדמנויות תעסוקה

בוגרי מדינת פרזנו הופכים למקצוענים העובדים בחברות יוקרתיות כמו אמזון, אפל, בואינג, גוגל, אינטל ומיקרוסופט. במיקום נוח בלב קליפורניה, פרזנו מציעה גישה נוחה להזדמנויות תעסוקה בלוס אנג'לס, סן פרנסיסקו ועמק הסיליקון.

למרות שהמטרה העיקרית שלך להגיע לארה"ב היא ללמוד במדינת Fresno, יש הזדמנויות תעסוקה וניסיון מקצועי רבות העומדות לרשותך, הן בזמן שאתה סטודנט והן לאחר סיום הלימודים.

 • תעסוקה בקמפוס . העסקה בקמפוס חייבת להתבצע בשטח בית הספר (כולל חברות מסחריות במקום המספקות שירותים לסטודנטים בקמפוס, כגון חנות הספרים או הקפיטריה של בית הספר). סטודנטים זכאים להגיש מועמדות לעבודות בקמפוס במהלך הסמסטר הראשון ללימודיהם במדינת פרזנו, בהמתנה לאישור מהמשרד הבינלאומי.
 • הכשרה מעשית ללימודים (CPT) היא אפשרות תעסוקה הזמינה לתלמידי F-1 לפני סיום התוכנית, שבה העסקה נחשבת לחלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים או מהתוכנית האקדמית, כגון התמחות.
 • מצוקה כלכלית קשה . סטודנט במדינת פרסנו חייב להיות בסטטוס F-1 במשך שנה אקדמית אחת שלמה לפני שהוא או היא זכאים להגיש בקשה לאישור מצוקה כלכלית חמורה. אם הזדמנויות תעסוקה בקמפוס אינן זמינות או שאינן מספיקות בדרך אחרת, סטודנט זכאי F-1 רשאי לבקש אישור עבודה מחוץ לקמפוס על סמך קושי כלכלי חמור.
 • הכשרה מעשית אופציונלית (OPT) היא הזדמנות לסטודנטים לעבוד 12 חודשים בתחומם, לאחר סיום התוכנית במדינת Fresno.
 • הכשרה מעשית אופציונלית STEM : תלמידי F-1 המקבלים תארים במדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה (STEM) הכלולים ברשימת תוכניות התואר הייעודי של STEM, מועסקים על ידי מעסיקים הרשומים ב-E-Verify, ואשר קיבלו מענק ראשוני של לאחר השלמת OPT הקשור לתואר כזה, עשוי להגיש בקשה להארכה של 24 חודשים אשר מאריכה את ה-OPT ל-24 חודשים נוספים מהווים סך של 3 שנים של תקופת OPT.

קבלה

מיקומים

 • Fresno

  5241 N. Maple Ave., 93740, Fresno

תוכניות

שאלות