Keystone logo
© ©Canadian University Dubai
Canadian University Dubai

Canadian University Dubai

Canadian University Dubai

מבוא

חינוך קנדי בלב דובאי

Canadian University Dubai (CUD) מציעה תוכניות לתואר ראשון ותואר שני המבוססים על תכנית לימודים בינלאומית מובילה בעולם. ממוקם ברובע העסקים התוסס של העיר, CUD נותן לסטודנטים את ההזדמנות הייחודית להשיג השכלה קנדית מהשורה הראשונה תוך התנסות באורח החיים הדינמי של דובאי, איחוד האמירויות הערביות.

שער לחיים בקנדה

כל אחת מהתוכניות האקדמיות שלנו מציעה את האפשרות להתחיל את ההשכלה הגבוהה שלך בדובאי, ולאחר מכן להעביר עם קרדיט לאחד מהשותפים הקנדיים או הבינלאומיים האחרים שלנו. לימודים ב-CUD מספקים שער לסטודנטים להמשיך בהשכלה גבוהה, מחקר ותעסוקה בקנדה.

מוניטין של מצוינות אקדמית

אנו משתפים פעולה עם המוסדות השותפים הקנדיים שלנו כדי לפתח תכניות לימודים ברמה עולמית, והסגל הבינלאומי שלנו מוביל בתחומם. אנו מספקים מגוון רחב של תוכניות לתואר ראשון ותואר שני בתחומים שונים באדריכלות ועיצוב פנים; תקשורת ומדיה; הנדסה, מדע יישומי וטכנולוגיה; הַנהָלָה; תעשיות יצירתיות; מדעי בריאות הסביבה; ומדעי החברה, כולל פסיכולוגיה וסוציולוגיה יישומית.

גישת למידה מבוססת תרגול

התכניות המומחיות בתעשייה שלנו מתמקדות במיומנויות קריטיות הקשורות לעבודה כדי לתת לבוגרים התחלה בראש בכלכלת הידע ההולכת וגדלה של איחוד האמירויות. אנו מציעים לסטודנטים הזדמנויות ייחודיות לשתף פעולה עם סגל בכיר בפרויקטי מחקר יישומי ולחקור חדשנות ויזמות באמצעות חממת הסטודנטים העסקית שלנו.

חווית סטודנטים מצטיינת

קהילת הקמפוס המגוונת שלנו מייצגת למעלה מ-120 לאומים שונים, וחיי הסטודנטים התוססים שלנו מבטיחים שכל אחד מהבוגרים שלנו מצויד במיומנויות ובחוויות של אזרחות גלובלית הנדרשים כדי להצטיין בעולם העסקים המודרני.

עובדות מהירות

 • מדורג במקום הראשון בדובאי ובמקום ה-25 באזור הערבי (דירוג אוניברסיטת QS Region Arab Region 2022)
 • מדורג ב-2% המובילים (601-650) ברחבי העולם ו-4 המובילים באיחוד האמירויות (דירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2022)
 • 50+ שותפים אקדמיים בינלאומיים
 • 40+ תוכניות וריכוזים מוסמכים
 • 120+ לאומים סטודנטים הצטרפו.
 • הסמכה/הסמכה של התוכנית הבינלאומית: CIMA, CFA, ACCA, IAA, PRSA, PRME, ECO Canada ו-SHRM

תכונות הקמפוס

  דירוגים

  • מדורג במקום הראשון באוניברסיטת דובאי (דירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2023)/(דירוג THE Impact 2022)
  • מדורג בין 541-550 המובילים ברחבי העולם ו-4 המובילים באיחוד האמירויות (דירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2023)
  • מדורג במקום ה-7 עבור סטודנטים בינלאומיים ו-#8 עבור הפקולטה הבינלאומית ברחבי העולם (דירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2023)
  • 18 תוכניות מוסמכות ומעל 30 מגמות/ריכוזים
  • שיוך אזורי: AArU (איגוד האוניברסיטאות הערביות)
  • ברישיון משרד החינוך – איחוד האמירויות הערביות
  • מוסמך על ידי הנציבות להסמכה אקדמית (CAA)
  • קהילת סטודנטים מגוונת עם למעלה מ-120 לאומים
  • הסמכה/הסמכה של התוכנית הבינלאומית: CIMA, CFA, ACCA, IAA, PRSA, PRME, ECO Canada ו-SHRM

  רישיון מוסדי והסמכת תוכנית

  Canadian University Dubai בעל רישיון להעניק תארים על ידי משרד החינוך של איחוד האמירויות הערביות - ענייני השכלה גבוהה. כמו כן, כל התכניות שלנו למתן תואר מוסמכות על ידי משרד החינוך - לענייני השכלה גבוהה באמצעות הנציבות להסמכה אקדמית.

  דירוגים

  בינלאומי

  Canadian University Dubai דורג ב-2% המובילים (601-650) ברחבי העולם וב-4 המובילים באיחוד האמירויות הערביות לפי דירוג האוניברסיטה העולמית של QS 2022. מערכת הדירוג QS (Quacquarelli Symonds) מוכרת בין דירוג האוניברסיטאות הנחשבות בעולם.

  הסמכות ושייכות מקצועיות

  התוכניות האקדמיות שלנו נועדו להכין את התלמידים לתרגול מקצועי בתחום שבחרו. התמקדות זו במיומנויות תעסוקה משכה הכרה בתעשייה מצד גופים מקצועיים בינלאומיים מובילים, כמפורט להלן. התוכניות המוסמכות של Canadian University Dubai נרשמו גם בפורטל ההסמכה הבינלאומי של התוכנית (IPAP) על ידי משרד החינוך של איחוד האמירויות הערביות.

  ה-IPAP הוא פורטל ציבורי המספק מידע על ה-KPI הלאומי האסטרטגי המודד את אחוז התוכניות לתואר ראשון המוסמכות לאומית שקיבלו הסמכה נוספת על ידי גוף בינלאומי מוכר.

  איגוד הפרסום הבינלאומי

  CUD נמנה עם קבוצת מובחרת של מוסדות חינוך ברחבי העולם שזוכה לתעודת ההסמכה היוקרתית מטעם איגוד הפרסום הבינלאומי (IAA). בוגרים חדשים של התואר הראשון בתקשורת – התמחות בפרסום יקבלו את תעודת ההשלמה של רשות העתיקות, בנוסף למגוון רחב של הזדמנויות התפתחות מקצועיות הבלעדיות לרשות.

  אגודת יחסי הציבור של אמריקה

  CUD הוא אחד ממספר קטן של מוסדות צפון אמריקה ובינלאומיים, והראשון והיחיד באזור MENA, המוסמך על ידי האגודה ליחסי ציבור של אמריקה (PRSA) לתואר ראשון בתקשורת - תוכנית יחסי ציבור.

  לשכת רואי חשבון ניהול

  סטודנטים של התוכנית BBA בחשבונאות ומימון יכולים לקבל פטורים משמונה מהבחינות המובילות להסמכה המקצועית של המוסד למנהל חשבונות (CIMA), ולכינוי המקצועי העולמי של רואה חשבון ניהול גלובלי (CGMA). אלו המתמחים בשיווק, e-business או ניהול משאבי אנוש יכולים לקבל חמישה פטורים, כאשר פטורים אחרים זמינים לבוגרי MBA.

  מכון אנליסט פיננסי מוסמך

  CUD היא גם אוניברסיטה מסונפת עם תוכנית ההשתייכות של אוניברסיטת ה-Chartered Financial Analyst (CFA). השתייכות זו מצביעה על כך שתכנית הלימודים של תוכנית ה-BBA שלנו בחשבונאות ומימון קשורה קשר הדוק לפרקטיקה של ניהול השקעות ומסייעת לסטודנטים המתכוננים לבחינות תוכנית CFA®.

  איגוד רואי חשבון מוסמכים

  סטודנטים שיסיימו תואר BBA בחשבונאות ומימון בין ה-1 בינואר 2021 ל-31 בדצמבר 2025, יקבלו סך של שבעה פטורים בעבודות הבחינה המקצועית של האגודה המקצועית של רואי חשבון (ACCA), במיוחד אלו הקשורות לידע יישומי ויישומי. כישורים. למידע נוסף כאן ולחקור את מחשבון הפטורים של ACCA עבור עבודות בחינות ACCA הפטורות.

  Autodesk

  סטודנטים הרשומים לתואר ראשון באדריכלות, BSc בלימודי אדריכלות ו-BSc בעיצוב פנים נהנים מהשותף האקדמי המורשה שלנו עם Autodesk, מובילה עולמית בטכנולוגיית עיצוב וייצור. במשך יותר מארבעה עשורים, Autodesk עבדה כדי לשנות את האופן שבו דברים נוצרים. הפתרונות שלהם משתרעים כיום על אינספור תעשיות, ומעצימים חדשנים לשלב טכנולוגיות בדרכים חדשות, לשחרר כישרון ולפתוח תובנות כדי להפוך את החדש לאפשרי.

  איגוד האוניברסיטאות הערביות

  CUD גאה להצטרף לאיגוד האוניברסיטאות הערביות (AArU) כחברה פעילה, הפועלת לתמיכה וחיבור בין מוסדות להשכלה גבוהה בעולם הערבי, כמו גם לשפר את שיתוף הפעולה ביניהם. הארגון הלא-ממשלתי כולל כיום 280 אוניברסיטאות ערביות, 12 מהן נמצאות באיחוד האמירויות.

  ארגון הקריירה הסביבתית של קנדה

  תואר ראשון בניהול בריאות סביבתי של CUD עומד בסטנדרט הבינלאומי של מצוינות של ארגון הקריירה הסביבתי של קנדה (ECO Canada) בפרקטיקה סביבתית, המתאים לצרכי שוק העבודה ההולכים וגדלים של כוח העבודה הסביבתי העולמי. הסמכה בינלאומית על-תיכונית זו לאיכות הסביבה מכירה ב-CUD על המחויבות שלנו לחינוך איכותי, אחריות ואמון הציבור.

  עקרונות לחינוך אחראי לניהול

  CUD הוא חבר גאה ב-Princes for Responsible Management Education (PRME), יוזמה עולמית של ה-Global Compact של האו"ם לקידום חינוך לניהול אחראי ובר-קיימא הכולל 850 בתי ספר לעסקים וניהול מובילים ב-95 מדינות.

  החברה לניהול משאבי אנוש

  CUD זכה להכרה על ידי האגודה לניהול משאבי אנוש (SHRM) על ההתאמה של ה-BBA שלנו בניהול משאבי אנוש עם ספר המדריך והתבניות של משאבי אנוש (HR) של SHRM מאז 2020. ברחבי העולם, למעלה מ-400 תוכניות בכ-375 מוסדות חינוך זכו להכרה על ידי SHRM על התאמתן להנחיות ולתבניות שלה המגדירים את תחומי התוכן המינימליים של משאבי אנוש שאותם יש ללמוד על ידי סטודנטים לתואר ראשון ושני. ההנחיות הן חלק מהיוזמה האקדמית של SHRM להגדיר סטנדרטים לחינוך משאבי אנוש הנלמדים בבתי ספר למנהל עסקים באוניברסיטאות ולעזור להם לפתח תכניות לתואר העוקבים אחר סטנדרטים אלה.

  איגוד האוניברסיטאות הבינלאומי

  Canadian University Dubai (CUD) הצטרפה לאיגוד האוניברסיטאות הבינלאומי (IAU), והמחישה עוד יותר את המחויבות שלנו להרחיב את הרשת הגלובלית של שותפים מוסדיים שלנו ולהקל על החינוך ופיתוח המחקר היישומי שלנו כדי לשפר את החילופים האקדמיים והתרבותיים שלנו.

  מיקומים

  • Dubai

   Dubai, איחוד האמירויות הערביות

  שאלות