Keystone logo
Chowan University

Chowan University

Chowan University

מבוא

אוניברסיטת Chowan הוא מוסד נוצרי חינוכי נוסד בשנת 1848 על ידי משפחות המטביל וChowan בשם - שפירושו "אנשים של הדרום" - לכבד את השבט אינדיאני אלגונקווין Chowanook. במשך 165 שנים, Chowan נהנה מסורת של אמונה וחינוך בצפון המזרח NC ארוכה ומכובדת. המשימה שלנו היא לספק ל סביבת אכפתיות מאופיין על ידי ערכים נוצריים ו - חופש רוחני שבו תלמידים יוכלו להשיג את הידע, מיומנויות, יצירתיות, וערכים אתיים שהם צריכים לפרוח בחברה גלובלית, מגוונת מבחינה תרבותית המשתנית במהירות.

אוניברסיטת Chowan מחויב המשרתים תלמידים ממוצע. על ידי "ממוצע," אנו מתכוונים סטודנטים עם ממוצע ציונים 2.25-3.25 וציונים "ממוצע" SAT (סביב 1300 לשלושה החלקים SAT). ניתן הודה תלמידים מתחת קריטריונים אלה אם הם מראים מחויבות לניסיון אוניברסיטת Chowan ופוטנציאל אקדמי.

רב מהתלמידים שלנו הם סטודנטים מהדור ראשון, מה שאומר שההורים שלהם לא ללמוד במכללה או להשלים תואר אקדמי. בגלל Chowanמחויבות של 'לתשומת לב אישית ב סביבה נוצרית, תלמידים אלה לשגשג ב אוניברסיטת Chowan. אוניברסיטת Chowan קהילה מבקשת להאמין ובלחיות את תורתו של ישו. מטרה זו מושגת באמצעות חונכות, משרד, ובהוראה של סגל נוצרי וצוות, וחוויות שליחות ושירות בקמפוס, בקהילה, בארצות הברית, ובעולם.

צוות משרד קמפוס הפסטורלי שלנו מספק הזדמנויות לתלמידים לגדול באמונתם גם בעת מתן מענה לצרכיהם של אחרים. טיולים מקומיים, לאומיים, בינלאומיים ומשימה, החניכות, לימודי התנ"ך אולם מגורים, חונכות, והמון תשומת לב ותפילה של אחד-על-אחד לתת לתלמידי חינוך טרנספורמטיבי.

כל התלמידים המבקשים להשלים את התואר שלהם ב אוניברסיטת Chowan חייב להירשם בקורס מבוא על התנ"ך. תלמידים גם חייבים להשתתף קומץ אירועי פרספקטיבות שמוצעים שבועי, אשר כרוכות מצגות הוליסטית והרצאות, חגיגות דתיות, מופעי תיאטרון, ואירועים הקשורים לקהילה Chowan אחרים.

אנחנו לא כאן כדי לשכנע מישהו, אלא כדי להראות להם את הדרך הנוצרית של חיים כפי שנחשף בחיים ומשרדו של ישו. תלמידים וסטודנטים ממסורות דתיות אחרות שאינם נוצריים-יכובדו בברכה כאן ולשגשג בסביבה זו.

מקום

התרפק בעיר ההיסטורית הקטנה של Murfreesboro בצפון מזרח צפון קרוליינה, אוניברסיטת Chowan היא במרחק נסיעה קצר אל החופים של שני צפון קרוליינה ווירג'יניה. Chowan הוא גם במרחק נסיעה לשירותים רבים, כוללים קניות, מסעדות, פארקי שעשועים, ומטרופולינים כמו וירג'יניה ביץ '.

העיר של Murfreesboro היא קהילה קטנה שעצרות ברחבי הקמפוס. Chowan יש את הטוב שבשני העולמות; Murfreesboro היא קהילה קטנה, בטוחה, עדיין מתקנים עירוניים מרכזיים הם במרחק נסיעה קצר משם.

אוניברסיטת Chowan מתגוררת בקמפוס 450+ דונם מוקף באזורים מיוערים ומספר אגמים. אנחנו נמצאים בחלק של צפון קרוליינה מיועד כ" בנקים פנימיים, "והקמפוס שלנו משקף את היופי הטבעי של נתיב המים החופיים.

Murfreesboro חווה את כל ארבע העונות אך מאופיין במזג אוויר נוח. הטמפרטורה הגבוהה הממוצעת בחודשי בית הספר היא 65 מעלות (18 מעלות צלזיוס).

הערך של חינוך לערכים

אוניברסיטת Chowan ידועה שיש "אמונה בעתיד שלך." הרבה יותר מתגים, המשימה שלנו היא לספק חינוך שהופך תלמידים רגילים לבוגרים יוצא דופן. אנו עושים זאת בתום לב, לבטוח באלוהים בדמותו של ישו, עם אופטימיות להצלחה של כל תלמיד. הסגל שלנו מגיע לChowan ללמד, לייעץ, ולעסוק תלמידים בכיתה, בשדות ובבתי המשפט של תחרות, ובכל רחבי חוגים. אמונה בפעולה מדגישה את כל מה שאנחנו עושים. זה לא מספיק כדי ללמד את התלמידים איך או מה לחשוב; אנו מלמדים את התלמידים איך לחיות בכבוד ומצפון באמצעות הראש, הלב, ואת ידיהם.

"ישו גדל בחוכמה ובגרות ולטובת עם אלוהים ואדם". לוק 02:52

ראש: אנו מלמדים בChowan, תלמידים לקחת שיעורים בתחומי המדע, אמנות, ספרות, ההיסטוריה, בריאות, דת ו. אבל יותר חשוב, הם ילמדו כיצד כל משמעת מתייחסת לאחרים. החינוך המשולב שלנו מייצר הוגים יוצא דופן שיכול להבין את העולם בו אנו חיים.

"ואת הדברים שאתה שמעת אותי אומר בנוכחות עדים רבים להפקיד לאנשים אמין שיהיה גם מוסמכים ללמד אחרים." - 2 טימותי 2: 2

לב: אנו ממליצים

הסגל וצוות שמקיף את התלמידים שלנו ללכת לצדם ולעורר חלומות המקצועיים ואישיים שלהם עם תשוקה. יועצי פקולטה חונכים תלמידים אחד-על-אחד ובעקביות המודל ולעודד קבלת החלטות תקין ובריאה.

"אינו תואם את הדפוס של העולם הזה, אבל להפוך ידי חידוש מדעתך. ואז תוכל לבדוק ולאשר את מה רצונו של אלוהים הוא-רצון טוב, מהנה ומושלם." - רומאים 12: 2

ידיים: אנו עוסקים

הזדמנויות לשירות בשפע לחברי קהילת Chowan. תלמידים להצטרף סגל וצוות לתרגם את מה שלמד ומה שלמד עם מה שנעשה. מבגדים לנזקקים בקהילה שלנו לאהוב את היתומים עם HIV / איידס בדרום אפריקה, אנו לוקחים ברצינות את המשימה שלנו כדי לספק אור ואמת בשמו של המשיח ישוע.

"באמת אני אומר לך, כל מה שאתה עשית לאחד לפחות של אחים ואחיות שלי אלה, שעשית עבורי." - מתיו 25:40 אנו מספקים חינוך ליברלי אמנויות שקורא תיגר על כל התלמיד. חיי הפכו מהתלמידים שלנו לתת ערך למה שאנחנו עושים באוניברסיטת Chowan.

מיקומים

  • Murfreesboro

    One University Place, 27855, Murfreesboro

שאלות