Keystone logo
© CODE
Code University of Applied Sciences

Code University of Applied Sciences

Code University of Applied Sciences

מבוא

CODE היא אוניברסיטה פרטית ומוכרת ממדינה למדעים יישומיים לפיתוח מוצרים דיגיטליים ויזמות שבסיסה בברלין. CODE משתמש בשילוב שנקבע בקפידה של למידה עמית לעמית, פיתוח מיומנויות מעשיות והתנסויות בעולם האמיתי כדי לספק לתלמידיו חווית למידה של 360 מעלות. הפקולטה מורכבת מאנשי מקצוע מנוסים מהתעשייה הטכנולוגית. מעודדים את הסטודנטים לעבוד על פרויקטים בין-תחומיים במהלך לימודיהם המאפשרים להם לפתור בעיות בעולם האמיתי. אתם תעבדו בצוותים ותשמרו על קשרים אחד עם השני תוך שיפור כישורי פתרון הבעיות, המנהיגות והיזמות שלכם. ב-CODE, התלמידים הופכים לחלק מכל מחזור הפיתוח של המוצר הדיגיטלי מהעיצוב ועד הפיתוח ועד לביצוע. CODE מושך קבוצת סטודנטים מגוונת מרחבי העולם. כיום יש יותר מ-50 לאומים מיוצגים בגוף הסטודנטים. סטודנטים בינלאומיים מהווים חלק נכבד מקהילת CODE ונהנים מההזדמנות ללמוד בברלין, מרכז טכנולוגי תוסס וחדשני באירופה. כל הקורסים נלמדים באנגלית.

ברוכים הבאים ל-CODE, אוניברסיטה פרטית ומוכרת על ידי המדינה בלב ברלין! זה המקום שבו חושבים חדשניים ומעצבי עתיד מתאחדים כדי להגדיר מחדש את הלמידה. הם נתמכים על ידי למעלה מ-50 ממייסדי הסטארט-אפ המצליחים ביותר בגרמניה. הקמפוס שלנו הוא מגרש משחקים לחלוצי המחר הדיגיטליים, המשובץ באקוסיסטם של חברות חדשניות ומוחות יצירתיים.

תפיסת הלמידה שלנו עברה מחשבה מחדש מהיסוד

למידה עצמית מכוונת

בעולם מרושת שבו כל סוגי מקורות המידע נמצאים לרוב במרחק קליק אחד, הוראת התיאוריה הטהורה באוניברסיטה כבר אינה מעודכנת. המטרה שלנו היא לא רק להעביר את הידע הקיים הלאה, אלא לאפשר לתלמידים שלנו לפתח באופן עצמאי תחומי ידע חדשים, להשתמש בידע החדש בצורה מושכלת ולעבוד איתו באופן מעשי. לשם כך, אנו מסתמכים על למידה מכוונת עצמית, למידת עמיתים וחילופי חוויות בתוך הקהילה שלנו. זה יוצר קהילה לומדת תוססת המקדמת תובנות וידע חדשות בכל יום.

עבודת צוות בינתחומית

על רעיונות הפרויקטים הנבחרים עובדים צוותים בינתחומיים המורכבים מסטודנטים משלושת התכניות להנדסת תוכנה, עיצוב אינטראקציה וניהול מוצר. שלושת הדיסציפלינות הללו משקפות את הכישורים הנדרשים לפיתוח מוצרים דיגיטליים מוצלחים בפועל. עבודה בצוות מאפשרת לתלמידים לשפר את כישורי התקשורת ושיתוף הפעולה שלהם ולפתח כישורי מנהיגות חשובים. בסביבת למידה זו, פרויקטים חדשניים לעולם המחר עולים מתוך מגוון הרעיונות ושיתוף פעולה פורה בין התלמידים.

פרויקטים אמיתיים

הסמסטר הראשון מציע לסטודנטים אפשרות להגיע ל-CODE ולהתמצא. זה עוזר להם להבין את מושג הלמידה ולהתכונן לסמסטרים הליבה הקרובים. בתחילת כל סמסטר ליבה, סטודנטים, מורים וחברות שותפות מציגים את רעיונות הפרויקטים שלהם איתם הם רוצים לפתח פתרונות דיגיטליים לבעיות אמיתיות. מתוך קשת רחבה זו, הסטודנטים בוחרים לאחר מכן פרויקט שמעורר אצלם עניין וסקרנות ומתאים למטרות הלמידה שלהם כדי ליישם אותו בצוות עם סטודנטים נוספים במהלך הסמסטר. במובנים מסוימים, לימודים ב-CODE הם כמו סדרה ארוכה של האקתונים.

פרופסורים כמנטורים

הרצאות הן מסורת מימי הביניים (ברצינות!). לכן אין לנו אולמות הרצאות טיפוסיים בקמפוס. ב-CODE, פרופסורים לוקחים על עצמם את התפקיד של מנטורים ושותפים ללמידה. אתה מנחה פורמטים של למידה אינטראקטיבית ומקדם למידה פעילה ויישום מעשי של ידע. הם לא רואים את תפקידם פשוט להעביר ידע, אלא רוצים לעורר השראה בתלמידים, לעורר את היצירתיות שלהם, לתמוך בהם בפתרון בעיות ובמידת הצורך לעזור להם בידע ובמומחיות המומחיות שלהם.

מדע, טכנולוגיה & חברה (STS)

חינוך לאמנויות ליברליות לחלוצים דיגיטליים

אנו מאמינים שכל התלמידים צריכים לחשוב על ההשפעה החברתית של עבודתם תוך התחשבות בכוחות הפוליטיים שהם מזינים בעולם של מדיה חדשה - אם הם רוצים להפוך ולגדול לחלוצים דיגיטליים.

המדע, הטכנולוגיה & תכנית החברה מציעה לסטודנטים סקירה מקיפה של העולם עם שורשים בפילוסופיה, פסיכולוגיה, ספרות, כלכלה, משפטים ומדע.

שאל את השאלות הגדולות. הקדישו זמן למצוא את התשובות. עשה משהו נפלא עם כל דרכי הביטוי התרבותיות החדשות והישנות שהעולם שלנו מספק.

234730_234702_other_images-47eb549c-2400x1600-1.png

קבלה

Requirements to study at CODE

CODE admission process

Are you up for an exciting journey? Our admissions process is designed to identify if you are the type of student who will realize your potential at CODE and become a valuable part of our learning community.

Higher education entrance qualification

German regulations for higher education require you to have a higher education entrance qualification (Hochschulzugangsberechtigung) to enroll in a Bachelor’s degree program. That usually means a high school diploma or A-level certificate, but depending on where you went to school, you might need to take further steps.

We will check your qualifications once you complete the first step in our admission process, the written application.

Here are a few ways for you to check your eligibility before then:

 • German Academic Exchange Service
 • additional information: for the IB diploma and GCE
 • Higher Education Compass (offered by the Germans Rectors’ Conference)
 • Database on admission requirements (offered by the German Academic Exchange Service)

Student visa for Germany

Applicants from outside the EU

If you are from outside the EU, you will need a student visa to move to Germany and start your studies at CODE. Your best course of action would be to contact the German embassy in your country as early as possible to get the specifications for the process.

In general, you will have to meet these requirements for a student visa:

 • a valid passport
 • Health insurance that covers Germany
 • Proof of secure livelihood, e.g., blocked account
 • a letter of admission from CODE
  (you will get this from our student affairs team once you have passed all stages of the admissions process)

If there are any additional documents, you’ll need from us for your visa application, reach out to our Student Affairs team for support.

Proof of English language proficiency

As our study programs are in English, you will need to prove that your English skills are at least at a B2 level. Here’s a summary of how you can show proof of your language skills; please check the admission regulations for more details and minimum scores.

You are a native English speaker:

 • You are a citizen of a majority English-speaking country
 • You underwent most of your primary and secondary education in a majority English-speaking country
 • You have a university degree which was taught in English

You completed school in Germany or the EU/EEA:

 • (Fach-)Hochschulreife
 • EU + EEA secondary school certificate.

You have a valid English proficiency certificate:

 • IELTS Academic
 • TOEFL
 • Duolingo English Test
 • Cambridge Certificates
 • (I)GCSE

Sources may also tell you that you will need a certificate that proves sufficient German skills; however, we do not require proof of German language proficiency.

דרישות אשרה

Applicants from outside the EU

אנו ממליצים לך לתכנן שזה ייקח עד 3 חודשים להשלמת תהליך הויזה.

דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני הגשת בקשה:

הכירו את הדרישות הכלליות ללמוד ב- CODE ולעשות מחקר על לימודים וחיים בברלין.

אנו ממליצים לך לתכנן שזה ייקח עד 3 חודשים להשלמת תהליך הויזה. סיוע מ- CODE לסטודנטים שהתקבלו יכלול תמיכה במהלך תהליך הוויזה במדינת הולדתך וגם לאחר הגעתך לגרמניה.

חשבו על הוצאות שאולי תצטרכו לטפל בהן כדי להגשים את חלום CODE שלכם. אולי מלגה היא פתרון.

איננו מציעים לינה, מלגות או התחייבות כלשהי לשאת עבורך הוצאות מחיה.

חיים ומתקנים בקמפוס

בלב העיר הדינמית ביותר באירופה, ברלין, הקמפוס שלנו הוא לא רק בניין. פסלנו סביבה שבה התלמידים שלנו לא רק מבקרים אלא שייכים - מקום שהם מחשיבים כבית. זהו מגרש משחקים יצירתי שתמיד שוקק פעילות, פתוח 24/7 להשראה והנאה מתמשכים.

אנו גאים בכך שהקמפוס שלנו הוא חלק ממפעל ברלין, מערכת אקולוגית תוססת של יוצרים מתעשיות טכנולוגיה, יצירתיות וארגונים, באמצעות שותפות בלעדית וייחודית. בעוד הליבה של הקמפוס שלנו בקומה ה-4 של הבניין מציע כ-1,900 מ"ר של שטח בלעדי עבור סגל וסטודנטים, אנו קוראים לבניין 14,000 מ"ר כולו עם עשרות אזורי עבודה משותפים נחמדים ונעימים, חדרי ישיבות, בית קפה, ו מסעדה ואפילו בור כדורים בבית שלנו.

מיקומים

 • Berlin

  CODE Education GmbH Lohmühlenstr. 65 12435 Berlin, 12435, Berlin

שאלות