Keystone logo
College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

מבוא

ממוקם על חוף האוקיינוס ​​האטלנטי בדרום מזרח ב ברונסוויק, באמצע הדרך בין סוואנה ג'קסונוויל, פלורידה, מכללת החוף גאורגיה היא מכללה לתואר ראשון במערכת של ג'ורג'יה האוניברסיטה. המכללה מספקת חינוך סביר ואינטרקטיווי ביופי הטבעי השמש בשפע של איי הזהב של גאורגיה, שטח ציין עבור מגרשי גולף ברמה עולמית ואתרי נופש, כמו גם מגוון מדהים של בתי גידול ימיים, חיות ברות ויצורים ימיים.

סטודנטים לגלות הזדמנויות בכל הרמות: בתפקידי ניהול בכל תחומי החיים בקמפוס; ב מעורבות קהילתית דרך-learning שירות, ידות על יישום של חומר בכיתה, רוח התנדבות ומחויבת ביצוע שינויים חיוביים; ב בהצטיינות תוכניות, התמחויות, מלגות, ומלגות כי לטפח סקרנות טבעית; וב בקמפוס הזדמנויות תעסוקה ומלגות כי לא רק לקדם affordability בקולג ', אלא גם לעודד אקדמית, אתלטים, והשתתפות בתכנית הפעילות.

מלשכת מכללת הפנאי ואיכות החיים תומכת בפעילויות סטודנט אשר מנצלות את הקרבה של המכללה לשני חופים גדולים עם רוכב מהיר מעבר לגשר משני הסנאט סימונס איילנד או ג'קיל איילנד. עובר ג'קיל איילנד מונפקים במשרה מלאה סטודנטים, מתן גישה לכל הנוחיות של המשחקים חוף הים של המדינה. מחוץ לקמפוס טיולי הרפתקה לסנאט סימונס איילנד כוללים העלאת הנעת סטנד-אפ וקיאקים. סטודנטים יכולים לקחת את המים, כמו גם לטייל החופים ושבילי של המערכות האקולוגיות האזוריות שלנו ללמידה מכוונת שדה בסביבה חופית היא מעבדת חיה ואחד מקווי המים המיועדים, המוגן הראשון במדינה.

המכללה מציעה מעלות בגרות בלימודים אמריקאים, מדעי ביולוגיה, מנהל עסקים, חינוך, שירותי מידע בריאות, מתמטיקה, סיעוד (BSN), פסיכולוגיה, לענייני ציבור ולאחרונה הוסיפה תואר בלימודי הבינתחומי. באמצעות תוכנית פעילה של התמחויות ושירות-learning, צוות סטודנטים עם שותפים קהילתיים כגון משאבי המחלקה טבעי ג'ורג'יה, הרשות ג'קיל איילנד והמרכז צב ג'ורג'יה ים, מערכת הבריאות מזרח ג'ורג'יה, ומרכז ההדרכה אכיפת החוק הפדרלי חוויות מרגשות ב יישומה במציאות של קורסים בקהילה. סטודנטים בכל התחומים יש הזדמנויות משמעותיות לשתף פעולה עם סגל, עריכה משותפת ומחקר מהותי בהצגת שיתוף ודוחות.

הפקולטה להתענג ולתמוך אינטראקציה בין תלמידים, לשמש כיועצים, יועצים, ואפילו interveners מטעם סטודנטים מעבר לשעות הכנה בכיתה והוראה. סטודנטים ידועים לפי שם, לא רק על ידי חברים לכיתה, אלא על ידי אנשי סגל ומנהלה. החזון של המכללה הוא להיות במכללת בחירה לסטודנטים בתוך גאורגיה ומעבר, מתן חינוך נגיש ובמחיר סביר. דוגלת מצוינת אירוסי מלגה וקהילה, המכללה מקדמת מנהיגות סטודנטים, התקדמות אקדמית סיום בזמן באמצעות תוכניות ממוקדות-תלמיד המציעות חווית סטודנט עשירה ומגוונת.

ציין עבור קמפוס יפה, אבל כל מבנה אחד של המכללה יש גם נבנה או שופץ לחלוטין בתוך שש השנים והבנייה האחרונות החלה על באולם מגורים שני מבוסס צמוד. מאז הצטרפותו ועידת אתלטיק הדרום הברית בשנת 2011, מארינר שהטביעו את חותמם על הבמה ספורט, זכייה באליפות הגולף הלאומי של גברים NAIA בשנת 2014. תכנית האתלטיקה של החוף ג'ורג'יה תומכת כיום שמונה קבוצות ספורט תחרותיות: צוותות של שלושה גברים (כדורסל, גולף וטניס) וצוותות של חמש נשים (כדורסל, גולף, טניס, כדורסל, כדורעף). הגולף, הטניס, וצוותות הכדורעף מדורגים ארצי.

זהו קמפוס שניתן לתאר במדויק כקהילה אכפתית של מעורבים, סטודנטים אינטראקטיביים, סגל ועובדים. התלמידים יכולים לבוא החוף ג'ורג'יה מסיבה זו, אך הם נשארים רבים.

הצהרת כוונות

כתוצאה סטייט קולג 'של מערכת מאוניברסיטת ג'ורג'יה, המכללה החוף גאורגיה יהיה במכללה הבחירה לתושבי ג'ורג'יה ומעבר על ידי מתן חינוך איכותי ונגיש ובמחיר סביר. דוגלת מצוינת אירוסי מלגה וקהילה, המכללה קדם התקדמות תלמיד סיום בזמן באמצעות תוכניות ממוקדות-תלמיד המציעות חווית סטודנט עשירה ומגוונת. סטודנטי מוכני קריירות משמעותיות, השתלמות, ללימודי המשך, והשתתפות בחברה גלובלית וטכנולוגית. המוסד יספק מעלות כלולות בגרות תומכי הצרכימים האינטלקטואליים, כלכליים ותרבותיים של הקהילה באזור.

חזון

מכללת החוף גאורגיה תהיה במכללת בחירה לסטודנטים בתוך גאורגיה ומעבר, מתן חינוך מצטיין עבור המנהיגים והאזרחים של מחר באמצעות למידת שירות מודעות העולמית עוסקת ביזמות.

ערכים

מכללת ערכי הליבה של החוף ג'ורג'יה למסגר את המשימה ואת החזון, ומדריך המוסד באמצעות שינוי פעמים וקביעת עדיפות:

חינוך איכותי:

מחויבות לספק באיכות גבוהה, חדשנית, והזדמנויות חינוכיות גמישות ושירותים בסביבה ממוקדת-תלמיד נגישה, יצירת אקלים של גילוי מעריך ומחבקים הוא חקירה ויצירתיות; מצפה מתלמידים לקחת אחריות פעילה עבור השכלתם; לטפח אג"חי תלמידים למורים קרובים; להציע הערכה מתמשכת של מסלול אקדמי בלבד; לשלב את כל התוכניות לקדם גישת צלחת תלמידים.

למידה התנסותית:

שלב עבודות שירות חווייתיים והוליסטית משמעותית בקמפוס ובקהילה הרחבה יותר עם הדרכה והשתקפות להעשיר את חוויית הלמידה, טיפוח גישה של נדיבות בשירות, מלמד אחריות אזרחית וחיזוק קהילות.

מודעות גלובליות:

מחויבות לספק חינוך ערך המוסף על ידי קידום הבנה בין-תרבותית, טיפוח כבוד והערכה בקרב ובין סטודנטים, סגל ועובדים, וטיפוח יחסי שיתוף פעולה עם תוכניות בינלאומיות וקהילות עולמיות.

מַנהִיגוּת:

תפקידי מנהיגות עו"ד מקיימות מקצועיות, אחריות ומוטיבציה באמצעות כישורי משופרת בארגון, תכנון, פתרון בעיות, ובתקשורת כדי להכין את התלמידים לפגוש עבודה של מחר ואת צרכי הפיתוח המתפתחים של האזור.

יזמות:

להשרות חיפושים וחדשנות לאורך כל התהליך החינוכי תוך עיגון אסטרטגיות יזמיות אלה למטרות חברתיות וקהילתיות.

מיקומים

  • Brunswick

    College of Coastal Georgia One College Drive, 31520, Brunswick

    שאלות