Keystone logo
Compass College of Cinematic Arts ראשון לאמנויות יפות (BFA) תואר באמנויות קולנועיות ומדיה
Compass College of Cinematic Arts

ראשון לאמנויות יפות (BFA) תואר באמנויות קולנועיות ומדיה

Grand Rapids, ארצות הברית

12 Months

אנגלית

זמן מלא, משרה חלקית

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

בקמפוס

מלגות

חקור הזדמנויות למלגות כדי לעזור במימון הלימודים שלך

מבוא

מכללת המצפן של הקולנוע Arts מציעה רווקי of Fine Arts (BFA) תואר לאמנויות קולנוע ומדיה, שילוב אינטנסיבי, הוחל במחקר של תהליך יצירת אמנות סרט ומדיה עם ארבעה ריכוזים: מנהלי הפקה, כתיבה, פוסט פרודקשן ומ"מ. תוכנית זו מיועדת לתלמידים שמחפשים לעבוד עבור אחד האולפנים המובילים כגון האחים וורנר, דיסני, פיקסאר או פרמאונט, שם תואר ראשון נדרש. זה גם בחירה מצוינת אם אתה היזם מחפש לבנות חברת הפקה משלך או עסק מולטימדיה, או עבודה בסוכנויות שיווק או מולטימדיה ארגוניות.

הרווק של תכנית אמנות הוא מינימום של 120 ש"ש ומתחיל מייד הכשרת סטודנטים בייצור אמנויות סרט ומדיה. תתחיל מהיום הראשון ללמוד את אמנות סיפורים הנרטיב ואיך להעביר את המיומנות הזאת לתסריט או צורות אחרות. תלמד ייצור, ציוד, תאורה ואסתטיקת סרט. משם, תוכל להמשיך הלאה לשיעורים התמקדו טרום ייצור, שלאחר ייצור, צילום ובימוי.

אם תבחר להשתתף במסלול המשחק, תקבל גם זכות לעבוד לומד טכניקות משחק שונות ושיפור המיומנות הטבעית שלך בכיתות כמו קול תנועה ומשחק מול מצלמה. בנוסף, תוכל להרוויח שעות של חוויה על-מצלמה כפי שאתה לפעול בפרויקטים הרבים הסרט נוצרו כל סמסטר!

בסוף הסמסטר, אתה לכיתה שלך יתחרו על המגרש סיפור לאולפן הספר לפרויקט אבן הראשה. תוכל לפתח תסריטים ולעשות הצעות לתפקידים על הסט של הפרויקט. אז זה שקט על הסט ואילו הסיפורים הטובים ביותר לקבל עובדים לסרט. בדיוק כמו שזה נעשה בעולם אמיתי - תקציבים אמיתיים, ליהוק שיחות וחיפושי מיקום. לאחר לעטוף הסופי, תחווה עבודתך אירוע הקרנת בכורה של סרט הציבור, שבו כל פרויקטים נבדקים critiqued.

וזה רק בשנה הראשונה בתוכנית BFA.

במהלך השנים קרובות, אצטרך להשקיע אין ספור שעות על צילומים, למידה ותרגול המלאכה של סיפורים גדולים. בהתאם לאינטרסים שלך וריכוז לימוד, תוכל לעבור מסלולים עמוקים יותר של סיפור, ייצור או שלאחר הייצור. תוכל לספוג theHow אני להחיל? יעדי FAQsProgram המידע העדכני ביותר על הדרכים להגיע אל הקהל שלך דרך הכתיבה, שיווק שיטות עסקיות benchmark אחרות בעודו מחובר לצלם פרויקטים בקמפוס. הידיים על שלך אימון ממשיך, מה שהופך את היכולות שלך ואת הכישרון יקר בכל ערוץ תקשורת חזותית.

התוכנית עוטפת עם התמחות. ואז ... זה הזמן להתחיל את המסע החדש שלך בתור מכללת מצפן מכובד של בוגר לאמנויות הקולנוע. אתה תהיה ראוי לזה.

תוכנית יעדים: תואר BFA

מטרת החינוך היסודית של מצפן המכללה היא להכשיר סטודנטים באמנויות קולנוע ותקשורת, לתת להם את כלי היצירתיים הדרושים כדי להצליח בתעשיית הבידור. הלימודים והוראת הסיפור ממוקד של CCCA משולבים, פרויקט התמקד, ואת הידות על. באמצעות גישה מקיפה זו, התלמידים ללמוד וליישם את תהליך הכתיבה וההפקה ואת האלמנטים הדרושים כדי להצליח בתעשיית הקולנוע ומדיה אומנויות. כדי להשיג זאת, CCCA מספקת מגוון של מטרות תכנית לסטודנטים שלנו.

תכנית BFA של מצפן המכללה מספקת לתלמידי מיומנויות הדרושות לתעסוקה, ראשונה, על ידי הבנת הפקת סרטים ומדיה האלמנטים, שני, על ידי העוסק במחקר עמוק סביב מסלול לימוד ספציפי (Executive הפקה, פוסט-פרודקשן, או סיפור), ו שלישי, על ידי תרגול האלמנטים באמצעות ידות על הלמידה. כמה מיומנויות התלמידים ילמדו בתוכנית זו כוללים את היכולת: - יצירת סרט משלב הרעיון ועד ליצירת ולספק הקרנה עבור משפחה, חברים והציבור הרחב.

 • תפקידו כחבר תורם של צוות ההפקה.
 • להבין את הקשר של תקשורת קולנוע ותרבות.
 • בניית מערכות יחסים מפתח עם חברי הקבוצה, בוגרים, ואנשי מקצוע.
 • להבין את הדרישות הבסיסיות של כל ראש החוג לקולנוע העיקרי: סופר, מפיק בפועל, מנהל יחידת הייצור, מנהל, עוזר מנהל -1, מנהל צילום, האיכר הקשיש, סאונד שדה, ארט דירקטור, ואת גריפ.
 • לבנות כישורים בפועל דרושי תעסוקה למידה אקדמית נוספת, כגון: - תקשורת ורשתות באווירה מקצועית - פתרון בעיות - הבעת רעיונות יצירתיים בבירור - שיתוף פעולה עם ו / או חברי צוות מוביל משימות ספציפיות - יכולת מחקר ולאשר נושאים ורעיונות - הגדרת מטרות - אישיים ומקצועי - רעיונות ודעות מעריכים שנתרמו על ידי אנשים.
 • לבחון באופן ביקורתי בתקשורת חזותית צורות אמנות אחרות ולקשר אותם לחיים ולעבודה שלהם.
 • יצירת קשר בצורה ברורה, מקצועית, ותמציתית.
 • בדוק תרבויות המקומיות ועולמיות מנקודות מבט שונות, כגון שיווק ודת.
 • להעלות את רמת המיומנות שלהם התמחות נבחרה (Executive ההפקה, פוסט-פרודקשן, סיפור).
 • Build ומיומנות בפועל סטים הדרושים תעסוקה למידה אקדמית נוספת, כגון: - פיתוח סליל הדגמה מקצועי ו / או תיק עבודות - לסנתז מידע לתוך רעיונות יצירתי באווירת צוות - להשיג מטרות מסגרת זמן מציאותית

שאלות נפוצות: תואר BFA

איזה תואר יהיה לי לאחר השלמת תואר ראשון תוכנית האמנות?

תקבל תואר ראשון of Fine Arts (BFA) תואר קולנועית ומדיה Arts.

למה אני צריך לרדוף תואר BFA?

לא רק תואר ראשון באמנות מצפן מכללה לספק לך ידע עמוק יותר, כישורים וניסיון בענף אתה רוצה להיכנס, היא תפתח יותר הזדמנויות תעסוקה וצמיחה בקריירה.

איזה סוג של כיתות יהיה לי לקחת?

תכנית BFA מספקת לך עם בסיס רחב של ידע את ההזדמנות להתמחות משמעת ספציפית. אתה יכול לבחור בין הנהלת הפקה, פוסט-פרודקשן, סיפור (כתיבה), ומ"מ. לכל ריכוז מערך של קורסים ספציפיים לקידום הידע שלך בתחום מסוים. תלוי באיזה ריכוז שתבחר, אתה לתזמן ייתכן שיהיה מקום לכמה קורסי בחירה שבו אתה יכול לבחור לקחת שיעורים מתוך ריכוז שונה שמעניין אותך. לתיאורי מידע מסלול מלאים יותר, אנא בקרו בקטלוג המכללה שלנו.

שאתה כל פעם מזכיר שונים אלה "ריכוזי". כיצד ניתן ללמוד עוד על האפשרויות שלי? כאמור, בתכנית BFA, תוכל לבחור אזור ריכוז מסוים: מנהלי הפקה, פוסט-פרודקשן, סיפור, או ממלא מקום. כדי ללמוד עוד, בקר בקטלוג המכללה שלנו. תיאורי קורס ריכוזי BFA להתחיל בעמוד 15.

כמה נקודות אני צריך להשלים כדי לסיים את לימודיו עם תואר BFA? סטודנטים ישלים 60 ש"ש במהלך שנת הלימודים הראשונה שלהם מצפן קולג '(בכיתה ט / בשנה השנייה - בדרך כלל הושלמה בתוך שנתיים בכל מכללה אחרת). זיכויי 60 דרושים עוד במהלך השנים האחרונות, בהיקף של 120 נ"ז הכוללת.

כמה נקודות אני אקח כל סמסטר?

סטודנט במשרה מלאה, מואצת ייקח 60 נקודות זכות בשנה הראשונה, שווה כ 22 נ"ז בסמסטר הראשון, 24 נקודות בטווח השני, ו -16 נ"ז המונח השלישי. במהלך השנים שניות ושלישי, סטודנט במשרה מלאה ייקח 12-16 נקודות זכות בסמסטר. חוגים גם זמינים א-לה קארט.

כמה זמן לוקח להשלים את התוכנית?

זה תלוי אם אתה להשלים את השנה הראשונה (60 נקודות) במסלול של 12 חודשים או, אם אדחה את זה למסלול של 24 חודשים. לאחר שתשלים את השנה הראשונה (בשנת 12 או 24 חודשים), זה ייקח בערך חמש סמסטר נוסף בקצב במשרה מלאה כדי להשלים את יתרת תכנית BFA.

האם מצפן המכללה לקבל זיכויי העברה ממכללות אחרות?

כן, על בסיס כל מקרה לגופו. אם בעבר למד בקולג 'אחר, בבקשה לקבל התמלילים שלך נשלח מצפן מכללה שלמה להחזיר טופס זה למשרד רשם CCCA. אם יש לך שאלות נוספות, נא להתקשר למשרד הרשם שלנו בכתובת 616.988.1000.

האם מצפן המכללה לקבל מיקום מראש (AP) זיכויים בכיתה שלקחתי במהלך התיכון?

מכללת המצפן תעניק אשראי עבור עשרות 3, 4, או 5 על בדיקות AP. על מנת לקבל אשראי, התלמיד חייב לבקש כי מועצת המכללה לשלוח דוחות תוצאה ל למשרד לקבלת מכללת המצפן. כדי ללמוד עוד על איך זיכויים להחיל, אנו ממליצים לך לבדוק תרשים AP אקסטרנית שלנו. אם יש לך שאלות נוספות, נא להתקשר למשרד הרשם שלנו בכתובת 616.988.1000.

מהו שכר הלימוד של תכנית BFA?

עלות שכר הלימוד נגישה דף הסיוע הכספי שלנו או על ידי התקשרות לשכת סיוע הכספית ב 616.988.1000.

האם סיוע פיננסי זמין?

כן, סיוע כספי זמין. יהיה עליך להשלים FAFSA (זמין בינואר לשנת הלימודים הקרובה) על מנת לאפשר לשכת הסיוע הכספי להרכיב חבילת הפרס בשבילך.

האם אהיה מסוגל להשלים תקופת התמחות כחלק של התוכנית? כן. גולת הכותרת של תכנית BFA היא כמובן ההתמחות. אתה תידרש להשלים מינימום של 135 שעות בשעון התמחות, כמו גם להשתתף בפגישות קבוצתיות ועבודה כמובן כתוב אחר.

דרישות של יישומים

מכללת מצפן לאמנויות הקולנוע מקבלת בקשות של סטודנטים אשר משתוקקים ללמוד את התהליך של הקולנוע ומי מותקן בו כונן ליישם את הכישורים שהם מפתחים. הודאה מתקיים על בסיס מתגלגל עד שכל המושבים עוקבה מלאים. עם זאת, שיקול עדיף יינתן למועמדים אשר סיימו תיק ויישומם לפני 1 באפריל. בקשות שהתקבלו לאחר 1 באפריל ייחשב אם שטח זמין. אתם מוזמנים להתקשר ולבדוק על זמינות בכל עת.

בשלב זה אנו מציעים תאריך התחלה אחד במהלך שנת - ספטמבר - אבל אין טעם להמתין ליישם! אם אתה תיכון בכיר או מעבר, לא לחכות! אם הקולנוע הוא התשוקה שלך ואתה יודע את זה, זה אף פעם לא מוקדם כדי להגיש את הבקשה שלך לבדיקה. יישומים זמינים להורדה כעת.

יישום מלא כולל: 1. טופס בקשה הושלם על ידי ונחתם על ידי התלמיד 2. ניתן להחזרה יישום 25 $ דמי 3. תמליל התיכון רשמי (עם תאריך סיום) או הוכחה של השלמת GED 4. תמליל המכללה (ים) ממכללות בעבר השתתפו או אוניברסיטאות (התלמידים חייבים להשלים את הטופס הזה אם הם רוצים להעביר נ"ז ממוסד אחר) 5. ACT או SAT ציונים במבחנים (קוד ACT של CCCA הוא 6098 וקוד SAT הוא 5933) 6. שני מאמרים (250 + מילים כל אחת) 7. טופס המלצה אקדמי 8. תווי המלצת טופס 9. תיק עבודות יצירה הקשורה לצלם ועבודה בלתי הסרט 10. ב-אדם או בראיון טלפוני עם נציג קבלת CCCA כשכל תנאי הקבלה היו מרוצות, מועמדים יקבלו הודעה בכתב על מצב הקבלה לתכנית שלהם. ועדת קבלת ביקורות יישומים, ומבקש מקבל הודעה על סטטוס אישור שלו או שלה בתוך ארבעה שבועות של השלמת דרישות של יישומים. CCCA שומרת לעצמה את זכות סיכוי מינימום אפליקציות ודרישות בכל עת.

דרישות תיק

מטרת התיק היא לאפשר לצוות הסגל בבית מצפן המכללה כדי לקבל תחושה של מי אתה ולאן אתה על המסע שלך כאמן. הוא נועד להראות לנו כישרונות יצירתיים ואמנותיים שלך לחלוק את החוויות שלך איתנו. אל תתבייש. עכשיו זה הזמן להציג את העבודה הטובה שלך!

פורטפוליו שלם צריך לכלול את הפרטים הבאים: 1. מינימום של שני פריטים הקשורים סרט. זה יכול לכלול כל סרטים, סקריפטים, טיפולים, תעודה, קליפים, סקיצות ייצור ו / או לוחות תכנון, וכו '

 1. מינימום של שני שאינם קשורים בסרט, פריטים יצירתיים: זה יכול לכלול צילום, ציור, פיסול, שירה, כתיבה יוצרת, בניין, מוסיקה, או מיזם יצירתי אחר.

כלול הערות לגבי העמדה שאתה שנערכת כל פרויקט (כלומר סופר, עורך, שחקן, צלם, במאי וכדומה). כל פריט של תיק ההשקעות שלך צריך להיות מתויג גם עם השם שלך. ועדת קבלת הסקירה לוקחת בחשבון את המצגת של תיק (בכתב יד לעומת קליד, ודפים לעומת קלסר / תיקיה, וכו ').

הערה: נא לא לכלול כרטיס בזק, יצירות מקוריות של יצירות אמנות או צילום, וכו ' כי יש לך רצון לחזור אליך, כמו שאנחנו לא יכולים להיות אחראים חומרים מקוריים. במקום יצירות מקוריות, אנו מזמינים את המבקש להגיש את עבודת סרט הקשורים ב- DVD או באמצעות קישורים לאינטרנט. עבודה ללא סרט קשור (פיסול, ציורים, וכו ') ניתן לצלם והתצלומים ניתן להגיש במקום של פריט מקורי. הגשת חתיכות בדרך זו לא תשפיע על התוצאה של החלטת צוות הקבלה.

תיקים ניתן להגיש במגוון דרכים:

הגשה בדואר

שירות הדואר של ארה"ב, UPS, FedEx, או מוביל אחר כל כלי התקשורת, כולל סקריפטים וכתיבה יוצרת, ניתן להגיש על DVD אחד (לא חובה, ניתן להגיש בנפרד, אם רוצים).

הערה: הקפד לאשר כי כל התקשורת היא על הדיסקים שהוגשו וכי כל הדיסקים מסומנים בבירור עם שם המבקש ופרטים ליצירת קשר. אנא גם לזכור כי נדרש המבקש להגיש הערות בנוגע לתפקיד בו על כל פרויקט. זה עשוי להיכלל כמסמך על הדיסק או על גיליון נייר נפרד מצורפת לדיסק.

הגשה בדואר אלקטרוני

ייתכן דואר אלקטרוני חומרי תיק למשרד הקבלה. השתמש .pdf או פורמטים .jpeg וכותרת בבירור כל מסמך בתבנית הבאה: lastname_firstname_nameofapplicationcomponent (מסה כלומר, הסרטים קשורים, וכו ') בנוסף, אתם יכולים לשלוח לנו קישורים לחומרים וידאו באינטרנט באמצעות Vimeo או YouTube.

על בית הספר

שאלות

קורסים דומים

 • עיצוב מדיה ותקשורת (BA)
  • Berlin, גרמניה
 • BA (הצטיינות) בתקשורת, מדיה ושיווק
  • Twickenham, הממלכה המאוחדת
 • BA (הצטיינות) בקולנוע והפקה דיגיטלית
  • Twickenham, הממלכה המאוחדת