Keystone logo
Cornerstone Institute

Cornerstone Institute

Cornerstone Institute

מבוא

Cornerstone Institute נוסד בשנת 1970 על קייפ פלאטס בתקופה שבה תיאולוגים שחורים פוטנציאליים לא נכללו באוניברסיטאות בשל חוקי הדיכוי של המשטר הקודם. כמכון התנ"ך הכנסייתי האוונגליסטי, הוא סיפק חינוך תיאולוגי לכמרים בלתי מוסמכים בקייפ פלאטס.

המכון מוסדר מבחינה היסטורית באתוס מוסרי מאוד, ומדגיש את הקשר בין מנהיגות לבין שלמות מקצועית. היא מחבקת תלמידים מכל תחומי החיים ומתמקדת בפיתוח מנהיגים. קורנרסטון היא מוסד ללא כוונת רווח, מוסמכת להשכלה גבוהה, המציעה תוכניות לתואר ראשון (תעודות, קורסים ותארים קצרים) ותכניות לתואר שני (תארים גבוהים ותעודות הוקרה) על פני דיסציפלינות שונות בפקולטה למדעי הרוח ופקולטה ליזמות וכלכלה טרנספורמציה. רוב התוכניות שלנו מוצעות באינטרנט כמו גם בקמפוס, מה שהופך אותו קל עבור סטודנטים ללמוד מכל רחבי העולם.

למה לבחור Cornerstone Institute ?

Cornerstone Institute אנו מייצגים את הסגל הטוב ביותר, ומבטיחים שהתלמידים שבוגרים מהמוסד שלנו יוכלו להשפיע על כל תחומי הלימוד שאנו מספקים; פסיכולוגיה, אתיקה, פילוסופיה, לימודי דת, עסקים, חינוך, סוציולוגיה ופיתוח קהילתי. אנו מבקשים לחלוק סיפור מרתק, המונח על ידי פילוסופיה של החינוך שבו אנו מעבירים, מעבירים ומשתלבים את ערכי הליבה של המוסד שלנו.


מה שמבדיד אותנו מהשאר הוא שאנחנו:

 • יש גישה החתימה שבו אנו מציעים היסוד היסוד של הקורסים, המכונה "Core Cornerstone". אלה כוללים תקשורת בין-תרבותית, כלכלה, לימודי מנהיגות, השקפות עולם, היסטוריה וחברה בדרום אפריקה, ואתיקה.
 • תוכנן 'פתרון של ארבע שנים', שבו תלמידים שאינם משיגים תעודת רווקים בכיתה י"ב יוכלו לגשת לתעודות ההסמכה שלנו בכל תחומי הדיסציפלינות שאנו מציעים, כדי לגשר עליהם לתואר שני, דבר שיוביל ללימודי תואר שני אם הרצוי.
 • יצירת גישה להשכלה אקדמית בקהילה אכפתית ומוכשרת.
 • לספק סביבה פרודוקטיבית ומעוררת בה ניתן ללמוד ולהוראה, בקמפוסים שלנו ובאמצעות סביבות הלמידה המקוונות שלנו.
 • מחויבים לפיתוח קהילתי על כל צורותיו.
 • יש אתוס מוסדר מבחינה אתית.
 • דגש על הכנה לקריירה יעילה Pathways .
 • הצעה דמי תחרותי ותמיכה כספית לסטודנטים זכאים.


ערכים משותפים משותפים

אנו מכירים בערכים שאינם רק על מה אנו מדברים ומלמדים, אלא הם הליבה ליצירת הזהות. Cornerstone מחויבת לבניית תפיסת עולם אתית ועקרונית בכל תלמידינו. אנו מקדמים ערכים של inclusivity, מצוינות, שלמות, אחדות, כבוד ויצירתיות כדי לייצר מנהיגים אתיים דינמיים מוכנים לפעול כאזרחים אחראים בחברה הגלובלית.

כדי להרחיב את ההצעה שלנו, ולהוסיף ערך לתלמידים בכל תחומי החיים, מרכז ההדרכה היסודות שולב בפקולטה ליזמות ושינוי כלכלי של Cornerstone Institute . FTC מציעה מנהיגות וניהול תוכניות הכשרה קורפורטים, הממשלה וקהילות. יש להם רקורד מצטיין במתן תגובה, באיכות גבוהה תוכניות הכשרה קורסים לכל המגזרים, הן מקומי והן ברמה הבינלאומית. כל הקורסים שלנו ותוכניות ההכשרה מותאמים אישית כדי לענות על הצרכים של הלקוח, מסגרות זמן ותקציב.


כיוון עתידי

באוגוסט 2015 זכה Cornerstone Institute למיטיב שראה את הפוטנציאל של קורנרסטון להתמודד עם האתגרים החינוכיים הניצבים בפני אפריקה, בעיקר בדרום אפריקה, ובעולם כולו. המחסור החמור באיכות גבוהה נגיש ותוכניות למידה אפקטיבית זמין למבוגרים (צעירים ומבוגרים) הם factored לתוך התכנון שלנו. Cornerstone Institute עושה את ההבדל על ידי מתן הזדמנות לכל דרום אפריקאים וחברי הקהילה העולמית לרכוש פרספקטיבה, מיומנויות וידע שיכול לשרת את הצרכים שלהם ושל החברה שלנו בכל הרמות, ובכל תחום שחשוב. תוך הכרה והכרה כי Cornerstone Institute אינו יכול לשרת את כל קשת החינוך וההכשרה הדרושים כדי להפוך את החברה, אנו יכולים לספק אבן פינה בסיסית לתקן את החסרונות של מערכת החינוך שלנו. אנו מציעים מערכת אסטרטגית קוהרנטית ואסטרטגית, שבה תלמידינו מוצאים נתיבים למיומנות אישית, לקידום ולהגשמה. המודל שלנו, המבוסס על הרלוונטיות החברתית, השלמות האתית והאקדמית, הרבנות, כמו גם הקיימות הפיננסית, הם עמודי תווך חשובים כדי להפוך את ההשפעה שכולנו מבקשים ליצור חברה משגשגת, צודקת ושוויונית.

למועצת המנהלים של Cornerstone Institute יש תוכניות רבות לעתיד. תוכניות אלו מבוססות על מחקר עמיד, והן יובאו בתחילה באמצעות חממת מחקר שתוקם בפקולטה ליזמות ושינוי כלכלי. חלק מן התחומים בהם אנו מתכוונים לחקור כוללים:

 • הכלכלה הירוקה;
 • מגמות עסקיות;
 • מדע יישומי לעולם בר קיימא;
 • מדיה וטכנולוגיה התכנסות; ו
 • אמנות ותרבות

תוצאות המחקר שאנו עורכים יידעו על תוכניות ופקולטות חדשות, בתי ספר ומחלקות במכון Cornerstone Institute .

מיקומים

 • Cape Town

  127 Cecil Road, Salt River, 7925, Cape Town

שאלות