Keystone logo
DigiPen - Institute of Technology Singapore

DigiPen - Institute of Technology Singapore

DigiPen - Institute of Technology Singapore

מבוא

במכון הטכנולוגי של סינגפור DigiPen, תחוו חינוך קפדני שנועד להכין אותך להזדמנויות עבודה מרגשות בתוך הכלכלה הדיגיטלית העולמית. במהלך הלימודים תפתח מסגרות תיאורטיות וידע יסוד שיהיו רלוונטיים ושימושיות לאורך הקריירה שלך.

בנוסף על עבודות הלימוד והמטלות הרגילות שלך, אתה מיישם את הידע שלך על פרויקטים צוותיים מעשיים הממנפים תקשורת ושיתוף פעולה בין תחומי. מיקוד מבוסס פרוייקט מאתגר אתכם לפתור בעיות קשות כאשר אתם עובדים יחד כדי ליצור תוכנה מקורית, משחקים, אנימציות ועוד בסביבה אקדמית המשכפלת אולפן הפקה מקצועי. לאחר סיום הלימודים תהיה לך יכולת חזקה של ידע בסיסי בתחומך, היכולת לחדש פתרונות חדשים, ותיק עבודה שיכול לעזור לך להתבלט מול מעסיקים פוטנציאליים.

ההיסטוריה שלנו

DigiPen הוקמה על ידי קלוד קומיר בשנת 1988 בוונקובר, קנדה, כחברת הדמיית מחשבים ואנימציה. ככל שהביקוש לעבודה גבר, התמודד מר קומאייר בקושי למצוא כוח אדם מוסמך שלא רק שיש לו הבנה בסיסית במדעי המחשב, אלא בקיא גם בטכנולוגיה הדיגיטלית האחרונה. ככאלה, DigiPen החלה להציע תוכנית אימונים ייעודית בהנפשת מחשבים תלת ממדית. זמן קצר לאחר מכן, DigiPen שיתף פעולה עם נינטנדו מאמריקה להקמת תוכנית הסמכה בתכנות משחקי וידאו.

ככל שמשחקי וידאו התפתחו מגרפיקה דו-ממדית פשוטה לעולמות תלת מימד מתוחכמים, הצורך של התעשייה בעובדים מוסמכים עם השכלה מתקדמת בתחום האמנות הדיגיטלית, העיצוב והנדסת התוכנה המשיך להתרחב. בציפייה לצורך ההולך וגובר הזה, DigiPen המציא והחל להציע את התוכנית הראשונה בעולם לתואר ראשון בפיתוח משחקי וידיאו (התואר הראשון במדעי המחשב בסימולציה אינטראקטיבית בזמן אמת) שתכין את התלמידים לאתגרים הייחודיים של יצירת משחקי 3D וסימולציה מקצועית. תוכנה. DigiPen העבירה את הקמפוס שלה לרדמונד, וושינגטון, ארה"ב, בשנת 1998 ופתחה את שעריה כמכון הטכנולוגי של DigiPen.

מה שהתחיל כגישה פורצת דרך בחינוך לסימולציה ופיתוח משחקים התפתח והקיף תוכניות חדשות בתחום האמנות והאנימציה הדיגיטלית, הנדסת מחשבים, עיצוב משחקים, עיצוב מוזיקה וסאונד והתמחות במדעי המחשב אחרים. כיום, DigiPen מציעה תשע תוכניות לתואר ראשון ושתי תכניות תואר שני בקמפוס רדמונד. DigiPen מציעה גם תכניות תואר בשני קמפוסים בינלאומיים בסינגפור ובבילבאו, ספרד, וכן באמצעות שותפויות חינוכיות שיתופיות עם בתי ספר בדרום קוריאה ותאילנד.

ההבדל ב- DigiPen

סטודנטים בוחרים ב- DigiPen (סינגפור) מסיבות שונות ומגוונות - בין אם מדובר בתוכניות המתמחות שלנו, דגש על פרויקטים של צוותים ולמידה יישומית, רשת בוגרים יוצאת דופן וקשרים בתעשייה, או סגל אקדמי מנוסה. אלה רק כמה מהמאפיינים המגדירים גם את מי שאנחנו וגם את מה שאנחנו עושים.

מְרוּכָּז

בכך שתצהיר על תחום הלימוד שלך כשאתה מגיש מועמדות, תקפוץ ישר לעבודות הלימוד הרלוונטיות ביותר לתחום שלך. בסוף הלימודים תהיה לך רמת ידע מתקדמת ותהיה מוכן לבצע את הקפיצה לקריירה החדשה שלך.

ידיים למעלה

DigiPen מלמד אותך להיות פותר בעיות ומחדש באמצעות פרויקטים בעולם האמיתי. על ידי יישום עקרונות אקדמיים על פרויקטים צוותיים של השנה, אתה וחבריך רוכשים את הידע המעשי כדי להפוך ליוצרים - ולא רק למשתמשים - של טכנולוגיה.

מחובר

החיבורים החזקים שלנו לתחום הטכנולוגיה בסינגפור מאפשרים לך להשתמש בבאר עמוקה של ניסיון בתעשייה ולהתחיל לבנות את הרשת המקצועית שלך מהימים הראשונים שלך בקמפוס. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מספר שותפים מכובדים בתעשייה - כולל Ubisoft סינגפור, Autodesk, Koei Tecmo, Continental Automotive, ועוד - על מנת לספק הזדמנויות מקצועיות לצמיחה וקריירה לסטודנטים שלנו.

נודע

תלמידי DigiPen זכו ב 57 פרסים בפסטיבל המשחקים העצמאי - יותר מכל בית ספר אחר בעולם. ובמשך 10 שנים ברציפות, The Princeton Review דירג את DigiPen בין חמשת בתי הספר המובילים לעיצוב משחקים.

מנוסה

אנו שוכרים מומחי תוכן ברמה העולמית ממוסדות אקדמיים מובילים וענקי תעשייה, כמו מיקרוסופט, נינטנדו, דיסני, פיקסאר, בונגי וסוני. מדריכי הסגל שלנו מביאים את החוויה הקולקטיבית של מחקר אקדמי עטור פרסים, פיתוח תוכנה חדשני, הפקת משחקי וידאו משולשים ומנהיגות בתעשייה ישירות לכיתה.

מיקומים

  • Singapore

    PIXEL Building, 10 Central Exchange Green,

    תוכניות

    שאלות