Keystone logo
Earlham College תואר ראשון בפסיכולוגיה
Earlham College

תואר ראשון בפסיכולוגיה

Richmond, ארצות הברית

4 Years

אנגלית

זמן מלא

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 48,241 / per year *

בקמפוס

* חדר, תוכנית ארוחות ותשלומים אחרים לא כלולים.

מבוא

סקירה כללית

סטודנטים לפסיכולוגיה בארלהם מתרגלים התבוננות בחיים האמיתיים, מחדשים מיומנויות ייעוץ, מסייעים במחקר בפקולטה ובביצוע מחקר משלהם. גישה זו מאפשרת לתלמידים להיות מעורבים בתחומי משמעתם בדרכים רלוונטיות ותובעניות כאחד.

כסטודנט שנה א 'ושניה, תקחי קורסים הכוללים פעילויות כמו פרוייקטים של לימוד מקרה עם ילדים, זיהוי חומרים לפי ריח ומגע, ותרגול מיומנויות ייעוץ לתלמידים אחרים.

חלק מההצעות לקורס שלנו לא נראות לעתים קרובות במכללות אחרות לאמנויות ליברליות קטנות, כולל פסיכולוגיה חיובית, בגרות מתעוררת, ערש לקבר, פסיכולוגיה של קיימות ומיניות אנושית.

התלמידים שלנו מקבלים מספר הזדמנויות ליישם פסיכולוגיה על ידי ביצוע מחקר משלהם, סיוע בפקולטה לפרויקטים מחקריים שוטפים, או עבודה בקהילה.

עיקרי הדברים

כל מגדלי הפסיכולוגיה הבכירים עורכים פרויקט מחקר עצמאי לבחירתם כדרישת סיום.

בין 12 ל -15 סטודנטים, כל סמסטר משמש כעוזרי מחקר ללימודים בפקולטה לחקר חברות ובריונות בקרב ילדי בית הספר היסודי, הפסיכופיזיולוגיה של לחץ, וגישות כלפי בעלי חיים.

בוגרינו המשיכו ללמוד בתי ספר לתואר שני בפסיכולוגיה במקומות כמו אוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס, מכללת בריין מאוור ואוניברסיטת Ball State בתחומים קוגניטיביים, התפתחותיים וקליניים.

בוגרים אחרונים למדו גם הם תארים מתקדמים בעבודה סוציאלית, חינוך, רפואה, משפטים ועסקים באוניברסיטאות בוסטון, קורנל וג'ורג 'וושינגטון, בין היתר.

תוכנית לימוד

תכנית הפסיכולוגיה מתחילה בקורס היכרות ובליבה של קורסים נפוצים המוכרים את התלמידים עם הגישות התיאורטיות והמתודולוגיות הרבות השונות לפסיכולוגיה. בקורסים אלה סוקרים התלמידים מגוון רחב של תחומי משנה פסיכולוגיים וחוקרים את הרלוונטיות של הפסיכולוגיה לנושאים חברתיים עדכניים ולחיי היומיום.

בנוסף, התלמידים רוכשים הבנה בסיסית של עקרונות המחקר המדעי והחשיבה הביקורתית החלים לא רק על הפסיכולוגיה אלא על כל המדעים. קורסי פסיכולוגיה עם דגש ראשוני במחקר בסיסי בפסיכולוגיה הם 351-359. קורסים אחרים מציעים עומק בתחום מיוחד, משלבים מחקר פסיכולוגי ותיאוריות עם תחומים אחרים, מתמקדים ביישומים של פסיכולוגיה, או שילוב כלשהו. קורסים 300-339 מוצגים על ידי מחלקות אחרות, מה שעשוי לעניין את מגמות הפסיכולוגיה. קורסים שנמצאים ברשימה ממחלקות אחרות אינם נחשבים למרכז הראשי. קורסים אלה עוזרים לעסוק במחקר פסיכולוגי מדעי; להשתמש בתיאוריה, שיטות ונתונים פסיכולוגיים בטיפול בשאלות יישומיות; ולחשוב בצורה עשירה, שיטתית וביקורתית על החוויות האישיות, יחסי גומלין בין אישיים, סוגיות חברתיות ובעיות בהן יתקלו במהלך חייהם.

דרישות השכלה כללית

המחלקה מציעה קורס אחד העונה לרכיב ההיגיון הכמותי בדרישת ההיגיון האנליטי, PSYC 245; קורס אחד העונה על המרכיב הבינלאומי של פרספקטיבות הדרישה לגיוון, PSYC 362; שני קורסים העומדים במרכיב המקומי בפרספקטיבות על דרישת המגוון, PSYC 344 ו- 364; קורס אחד העונה על הדרישה האינטנסיבית לכתיבה, PSYC 343; וחמישה קורסים העומדים בדרישות הבריאות, PSYC 368, 373, 374, 376 ו- 378.

בנוסף, שישה קורסים עומדים בדרישה אינטנסיבית לכתיבה, PSYC 230, 352, 353, 356, 358 ו- 370.

קבלה בינלאומית

קהילה לומדת עולמית

השילוב של הקוואקר, המושרש בערכים של שוויון, צדק, כבוד ושיתוף פעולה, יוצר רצון בלתי פוסק לראות את העולם אחרת ולהביא לשינוי. ארלהם מכין אותך לקראת האתגרים וההחלטות בקריירת הקולג 'שלך ולחיים שלאחר הקולג' שלך.

כסטודנט בינלאומי אתה ממלא תפקיד מפתח בהבאת העולם לארלהם. אנו מכירים ומעריכים את הפרספקטיבות המובחנות שאתה מביא איתך וכיצד הם יכולים להעשיר חוויות בכיתה ומחוצה לה.

סטודנטים בינלאומיים מהווים כ 21% מכלל הסטודנטים בארלמה. הקמפוס הדינמי שלנו כולל יותר מ -200 סטודנטים בינלאומיים, סגל אקדמי ועוזרי שפה מלמעלה מ- 60 מדינות.

אנו מצפים לקבל את פניכם גם לקמפוס!

134021_90849194_10157509590788167_8445572202786455552_o.jpg

ציוני מבחן סטנדרטיים

ציוני מבחן סטנדרטיים נדרשים מכל הפונים הבינלאומיים.

אם אנגלית אינה השפה הראשית שלך, עליך להגיש בחינת מיומנות באנגלית ולעמוד בקריטריונים הנדרשים. אתה יכול גם להגיש ציון SAT או ACT כדי לשפר את התחרותיות שלך בקבלה ושיקול המלגה.

אם אנגלית היא השפה העיקרית שלך, אתה יכול להגיש את ציוני SAT או ACT במקום בחינת מיומנות באנגלית.

המבחנים המקובלים הנוכחיים והציונים הנדרשים הם:

מבחן נדרש מומלץ
SAT - EBRW 400 600
מעשה - קריאה 20 26
TOEFL - סה"כ 80 92
IELTS - סה"כ 6.0 7.0
דולינגו - סה"כ 105 115
GTEC - סה"כ 1192 1255
ISE - סה"כ הצטיינות ISE II ISE III Pass

למרות שאנו מבינים את הסוגיות הרבות הקיימות בבדיקה סטנדרטית, הרישום הנוכחי של ארלהם ב- SEVIS מחייב עמידה בדרישות ציון הבדיקה הללו. SEVIS היא מערכת המידע למבקרים סטודנטים וחליפין המשמשת את מחלקת המדינה מטעם המחלקה לביטחון פנים (במילים אחרות, סוכנויות ממשלתיות חשובות בארה"ב). לפיכך, על יועצי הסטודנטים הבינלאומיים להשתמש בציוני מבחן כדי לבסס את המוכנות האקדמית ומיומנות האנגלית בעת הכנת I-20 (המסמך הדרוש כדי להגיש בקשה לויזה לסטודנטים) עבור סטודנט מוסמך.

קבלה

על בית הספר

שאלות