Keystone logo
Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

מבוא

אודות EMU

חינוך EMU מסייעת לתלמידים לגלות את ייעודם בחיים ולהכין לעשות את ההבדל עבור טובת הכלל הן בבית והן ברחבי העולם. האקדמיה הקפדנית של EMU להדגיש יחסים אחד על אחד עם פרופסורים, חוצה תרבויות מודעות, טיפול ליצירה, שירות לאחרים.

EMU מציעה לתואר ראשון, תוכניות לתואר שני ו בסמינר מנקודת מבט Anabaptist המנוניטית באווירה מדהימה בעמק שננדואה יפה.

סטודנטים לקחת קורסים בקמפוס הראשי שלנו Harrisonburg, וירג'יניה; באתר לנקסטר, פנסילבניה שלנו; באינטרנט; על פני הגלובוס באמצעות התכנית הידועה חוצה התרבויות שלנו.

בדיוק בגודל המתאים

EMU הוא קטן מספיק, כי אתה יכול לקבל בקלות לדעת לכיתה ואנשי סגל בתוכניות שונות. פרופסורים הם חונכים שמכירים אותך באופן אישי ולייעץ לך 1: 1. אתה יכול להיות מעורב במגוון פעילויות כמו תיאטרון, סטודנטי ממשלה אגודות, משרד קמפוס, ספורט עירוני או הקולג'ים, מוסיקה ומקהלה. כל אלה מספקים הזדמנויות ללמוד יותר על עצמך ולפתח חוויות יקרות עבור קורות החיים שלך בעתיד.

מדעי רוח

בתור סטודנט לתואר ראשון, מה הגדול, אתה שלך תיהנה הערך של חינוך במדעי רוח. מעסיקים ובתי ספר בוגר מעריכים מועמדים עם בסיס השכלה במדעי הרוח כי הם בעלי חשיבה ביקורתית מעוגלות פותרי בעיות, שהייתה להם חשיפה רחבה לנושאים ורעיונות על פני תחומים והחברה.

חיים לאחר סיום

בוגרי EMU להרוויח יותר תואר - הם מגלים את ייעודם בחיים ולהוביל הארגונים הם משרתים למען טובת הכלל. בוגרי EMU הם אנשי עסקים מצליחים, מתרגלים רעיוני, ואנשי מקצוע. אלף לא היו לכך השפעה משמעותית עם סוכנויות שירות בינלאומיות כגון המנוניטית מרכזית ועדת המנוניטית שירות אסוןבנוסף תוכניות שירות אחרות מבוססות denominationally וחילוני.

בוגרת EMU לימה בואי היא אחת משלוש נשים בפרס נובל לשלום 2011. Leymah החלה את מסעה לעבר EMU עם הקיץ בעולם-מוניטין שלנו בניית שלום המכון המשיך להרוויח תואר שני טרנספורמציה סכסוך.

קרוב ל -90% של בוגרי EMU שהגיבו לסקרי בוגרים מצאו עבודה בתחום לימודיהם בתוך שנה מיום סיום הלימודים. מעסיק להעסיק בוגרי EMU בכל הרמות בגלל המוסר והערכים החזקים שלהם, כבוד לזולת, רצון לעשות את הבדל, תקשורת ומיומנויות חשיבה ביקורתיות, וביטחון עצמי. למידע נוסף על הצלחה ראשונה לאחר סיום לימודים.

מהו המנוניטית?

לא מכיר מנוניטים? מנוניטים שייכים כנסיות השלום ההסטוריות. תלמידים רבים EMU באים מסורת ואמונה המנוניטית, אבל הרוב המכריע של תלמידי EMU לבוא ממסורות דת אחרות. עשרות קבוצות דתיות מיוצגים בקמפוס מכל רחבי העולם. גיוון זה מאפשר למפגשים בין-תרבותיים בקמפוס בכיתות.

וירג'יניה ופנסילבניה

יש EMU קמפוס ראשי ואתר בלנקסטר, פנסילבניה, מציע שיעורים במקומות מחוץ לאתר בשנייה פנסילבניה ווירג'יניה, ומציע שיעורים רבים (וגם שני תארים) באינטרנט. בין אם אתה נמצא בקמפוס היפה שלנו בעמק שננדואה (Harrisonburg, VA) - קרוב לשני יערות לאומיים Shenandoah National Park - בכיתה המשגשגת שלנו בלנקסטר, פנסילבניה, או בכנסייה בפילדלפיה, תבחין האירוח והקהילה כי הוא כל כך חשוב EMU.

EMU מאמין ...

ערכי הליבה המשותפת של האיחוד המוניטרי האירופי הם בלב של אוניברסיטה נוצרית שאין כמותו. ראשון, לתואר שני, בסמינר ותוכניות אחרות שלנו להכין את התלמידים לשרת ולהוביל באופן גלובלי.

קהילה עולמית מודעות בין-תרבותיות

אנחנו חיים בעולם מקושר יותר ויותר. הנה, אנחנו שואלים את עצמנו איך הבחירות שלנו להשפיע על אחרים על פני הגלובוס.

הידועה שלנו התכנית חוצה תרבויות - למעלה משלושה עשורים ישנים - הוא אחת מתוכניות הלימוד חוצה תרבויות החזקות ביותר במדינה. זה חלק ממה שעושה EMU אוניברסיטה נוצרית שאין כמותו.

חוצה תרבויות מחקר - תמיד עם אנשי סגל ומנהלה ותיקים - הוא דרישה לסטודנטי EMU. חלק להשתתף בתוכניות שלושה שבועות בקהילה המקומית או צפון אמריקה יותר. חלק סמסטר ב עירונית בוושינגטון, השתתפות התמחויות מרגשות. אחרים סמסטר בחלק אחר של העולם, לעיתים במזרח התיכון, מרכז ומזרח אסיה, אמריקה הלטינית, או אפריקה.

כשאתה כבר נסעתי לאמריקה המרכזית, בקר שדות פולי קפה, ונשאר עם החקלאים נאבקים, אתה מתחיל לתפוס את התמונה הגדולה. או כאשר חוצה תרבויות מחקרים שלך לקחת אותך אל העיירה הדרום אפריקאי של סווטו ללמוד על ההיסטוריה ועל ההשפעה המתמשכת של ממקור ראשון האפרטהייד, תחושת האמפתיה שלך העמיק, יחד עם ההבנה של העולם בין מחוברים שלנו.

קיים סדרנות

EMU התאמן קיים הרבה לפני "ירוק" הפך אופנתי. המבנים החסכוניים באנרגיה שלנו הם חלק המתקנים במכללת ביצועים הטובים ביותר בארץ.

המערך סולארי שלנו על הגג של ספריית Hartzler היה ההתקנה הסולארית הגדולה במדינת וירג'יניה כשזה הותקן בשנת 2010. גן הקמפוס שלנו מספק לייצר עבור חדר האוכל; פסולת קומפוסטציה מחדר האוכל מזין את הגינה. קיים נשזר הלימודים במישורים רבים.

אמונה אחוות

אמונה היא חשובה EMU. כולנו נודדים ביחד - אם כי אנו עשויים לנקוט בדרכים שונות - לקראת העמקת האמונה שלנו, ללמוד כיצד נוכל לחיות את אותו יום האמונה עד היום, ואת השגת יעדים אקדמיים ומקצועיים.

כשליש מכלל הסטודנטים לתואר ראשון הוא המנוניטית. עשרות כתות ומסורות האמונה, ויותר מ -30 לאומים, הם כולם חלק ממשפחת EMU.

חלק מדרכי סטודנטים לתואר להתחבר המשיח בקמפוס כוללים: קפלות בכל ימות השבוע, חגיגות יום ראשון בערב, פולחן דרך מוסיקה, לימודי התנ"ך באולמות מגורים, ושותפי תפילה מוכנות לתמוך בך לאורך כל השנה שלך. תלמידים אחרים נהנים להיות חלק מהרשת של לומדי מבוגרים החולקים ערכים ומטרות דומים.

שירות לאחרים

הושטת יד לאחרים חשובה. בשעה EMU, תוכלו להשתתף בשירות הקהילה ואולי אפילו למצוא אותו משנה חיים. בוגרים רבים לעשות שירות התנדבותי למשך שנה או יותר לאחר סיום לימודים, או אפילו לכל חיים באמצעות משרד כנסייה במקצועות שירות אחרים.

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

מיקומים

  • Harrisonburg

    Eastern Mennonite University 1200 Park Road, 22802 , Harrisonburg

  • Lancaster

    Eastern Mennonite University 1846 Charter Lane, 17601, Lancaster

    שאלות