Keystone logo
European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

European School of Data Science and Technology - ESDST

מבוא

על ESDST:

בית הספר האירופי למדע וטכנולוגיה של נתונים (ESDST) מתמחה בהצעת השכלה בתחום הטכני כגון מדעי נתונים, בינה מלאכותית, למידת מכונה, רובוטיקה, אבטחת סייבר, מחשוב ענן וכו'.איתנו, אתה לא רק לומד, אלא גם זוכה בתעודות ותארים מוכרים, ומגדיל את קורות החיים על ידי בניית תיק עבודות עם שיטת הלמידה ההיברידית המבוססת על פרויקטים שלנו!

201353_Technology-3.png

ESDST שותפים להצעת תארים המוסמכים על ידי RNCP, משרד העבודה הצרפתי, צרפת. בנוסף, בית הספר האירופי למדעי נתונים וטכנולוגיה (ESDST) הוא מוסד מוסמך EduQua שוויצרי עם מספר ההסמכה CH23/00000103. הסמכת EduQua היא עדות לאיכות החינוך שמציעה ESDST. יתרה מכך, הקורסים שלנו מציידים את הלומדים בידע מעמיק, ומאפשרים להם לקבל הסמכות תעשייתיות מ-AWS, Microsoft, Databricks, Google ועוד. כל אחת מתכניות המאסטר שלנו מציעה הזדמנות לזכות בתואר מוכר במשרד העבודה הצרפתי ובארבע תעודות מוסמכות Eduqua שוויצריות ומכתב התייחסות מהמנטור שלך בתעשייה.

בהתבסס על 15+ שנות הניסיון של הקבוצה שלנו בחינוך מבוגרים עם 5400+ בוגרים מ-80+ מדינות, שיכללנו מתודולוגיית הוראה היברידית המיועדת בלעדית ללומדים בוגרים. יצרנו בקפידה גישה תלת-שכבתית לעיצוב קורסים, הכוללת שיתוף פעולה של אנשי מקצוע בתעשייה ופרופסורים אקדמיים בעיצוב תוכן הקורס והגשתו דרך הקמפוס האלקטרוני החדיש שלנו. יתר על כן, אנו מצמידים לכל לומד מנהל הצלחת סטודנטים מסור כדי לטפח תקשורת עקבית. ה-bootcamps והחונכות החיים שלנו מאפשרים ללומדים ליצור אינטראקציה עם אנשי מקצוע בתעשייה כדי ללמוד את הביצוע של המושגים.

הסינרגיה הדינמית האמורה מבטיחה שהקורסים שלנו משיגים שילוב הרמוני של קפדנות אקדמית וחינוך מעשי. האנדרגוגיה שלנו מסמיכה אותך ללמוד מתי שנוח לך, 24X7, והכל תוך תועלת מחונכות מצד אנשי אקדמיה ואנשי תעשייה כאחד.

201354_Technology-2.png

אנו נותנים עדיפות ללמידה מבוססת פרויקטים, מה שמאפשר לך ליישם מסגרות מושגיות לפתרון בעיות בעולם האמיתי. כל קורס מוערך באמצעות פרויקטים, ששיאו בפרויקט ייעוץ קפסטון משמעותי. גישה זו מאפשרת לך לפתח תיק עבודות מקיף או קורות חיים, הכוללים מינימום של 13+ פרויקטים עם סיום התוכנית. דמיינו את ההשפעה של קורות חיים מועשרים במגוון מגוון של פרויקטים.

האם אתה מוכן לשנות את המסע שלך כמומחה נתונים!

צור איתנו קשר עוד היום כדי לבחון את ההזדמנויות המרגשות שמחכות לך!

מדוע ESDST היא בחירה מצוינת עבורך!

פתח את הפוטנציאל שלך עם ESDST - הדרך שלך לחינוך איכותי!

בית הספר האירופי למדע וטכנולוגיה של נתונים (ESDST) מציע הזדמנות לחינוך מותאם אישית באיכות הטובה ביותר במצב שאתה מעדיף. אנו מציעים חינוך ב-2 דגמים - אונליין, ובקמפוס. לאנשי מקצוע עובדים שאינם יכולים לקחת שבתון, הם יכולים להתחרות בהשכלתם במצב מקוון.

אלה המעדיפים מסגרת כיתתית יכולים לבחור ללמוד בקמפוס המתקדם שלנו בצרפת, מצויד במעבדות מחשבים מתקדמות, מתקני שפה ומתקני ספורט מצוינים כדי לטפח סביבת למידה נוחה.

המודל הדידקטי שלנו:

אנו חלוצים בחינוך מקוון עם 15 שנות קיומה של הקבוצה שלנו בתחום למידת מבוגרים. אנו מאמינים בשיפור יכולת המתאפשרת באמצעות אסטרטגיות למידה אקטיבית שבהן הלומדים מעורבים בתהליך הלמידה. כדי להשיג זאת, התאמנו גישה תלת-שכבתית לעיצוב הקורס ולהגשה אקדמית, הניתנת להתאמה אישית וזמינה 24X7. תכנית הלימודים שלנו תוכננה על ידי אנשי מקצוע בתעשייה ומומחי חינוך יחד כדי להבטיח תוכן קורס מעשי וקפדנות אקדמית. כל הלומדים מתאימים את לימודיהם באופן אישי באמצעות הקמפוס האלקטרוני שלנו. כדי להבטיח מענה בזמן, מוקצה מנהל הצלחת תלמיד לכל לומד. אנו מארגנים מפגשי אורחים קבועים ומחנות אתחול חיים, הכל מוקלט לנוחיותכם.

תכנית לימודים מעמיקה

כבית ספר ייעודי לטכנולוגיה, אנו מחויבים לספק חינוך ומחקר מעמיקים בתחום הטכנולוגי. תוכנית הלימודים שלנו נועדה להכין אותך להצלחה בתעשייה, בין אם אתה מחפש שינוי קריירה או שואף להתקדם בתוך הארגון שלך. תוכנית הלימודים שלנו נבדקה על ידי אנשי מקצוע בתעשייה, מה שמבטיח שהיא תואמת את הדרישות הנוכחיות בשוק העבודה.

אנו גאים בכך שתוכנית הלימודים שלנו נבדקת מאנשי מקצוע בתעשייה כדי להציע את הלמידה הנדרשת כדי להיכנס לעבודה.

תוכניות להכנת מנהלים ואנשי מקצוע בתעשייה ברמה העליונה!

אנו מציעים מגוון תוכניות המתאימות לצורך לכל הרקע של הלומדים. קבוצת יעד אופיינית לתוכניות שלנו היא כדלקמן:

201358_Technology-5.png
 • מנהיגי ניהול: כל אחד מרקע ניהולי או מוכן להיות מנהל ברמה העליונה שמוכן ללמוד קבלת החלטות מונעות נתונים יכול לשקול את התוכניות הבאות, בתוכניות אלו אתה לומד (ניהול + כלי נתונים ויישומיו)
  • MBA - ניתוח עסקי
  • MBA ניהול ביג דאטה
  • MBA Data Science, AI & ML
 • מנהלים שמוכנים ללמוד ביצוע מחקר מעמיק בתחומי הפעילות שלהם יכולים לשקול תוכניות הבאות, בתוכניות אלו לומדים (ניהול + התמחויות ניהול + כלי נתונים ויישומיו), למשל הכנת לוחות מחוונים יפים, המלצות החלטות באמצעות נתונים, וכו)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (ניתוח פיננסי)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (ניתוח משאבי אנוש)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (Sports Analytics)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (Marketing Analytics)
 • MBA Business Analytics & Intelligence (Healthcare Analytics)
 • עבור מומחי טכנולוגיה שמוכנים לעבוד בתפקידי טכנולוגיה, נתונים, בינה מלאכותית, וכל מי שמרקע ניהולי כבר רוצה ללמוד יישומי טכנולוגיה מעמיקים, מומלץ לשקול את התוכניות הבאות:
 • MSc Big Data וניתוח עסקים
 • MSc Data Science, למידת מכונה ובינה מלאכותית
 • MSc בינה מלאכותית לרובוטיקה

האם אתה מודע לכך שהמנהלים המסוגלים לקבל החלטות מבוססות טכנולוגיה מקבלים שכר גבוה יותר בממוצע? לפי הסקר האחרון, נתונים שנאספו ממקורות שונים, השכר הממוצע של Data Analytics Lead הוא יותר מ-400,000 דולר ארה"ב.

האם ידעת שמנהלים המסוגלים לקבל החלטות מבוססות טכנולוגיה מחזיקים בשכר גבוה יותר בממוצע? לידים ב-Data Analytics, למשל, מרוויחים משכורת ממוצעת של למעלה מ-400,000 דולר ארה"ב, לפי סקרים אחרונים.

מוכן להתבלט ולהתקדם בקריירה שלך?

הצטרף אלינו ל-ESDST, המוסד המהימן שלך שמכשיר אותך לזרוח בנוף הטכנולוגי ההולך ומתרחב!

עדויות סטודנטים

תכונות הקמפוס

לבית הספר האירופי למדעי נתונים וטכנולוגיה (ESDST) יש 2 קמפוסים - קמפוס מקוון וקמפוס צרפת.

קמפוס מקוון מאפשר לך ללמוד 24/7, להתאים את הלימודים שלך וללמוד בקצב שלך. מחקר אומר שאדם זוכר רק 30-40% מההוראה בכיתה, אולם בקמפוס המקוון שלנו, אתה יכול להשהות את ההקלטות של הפרופסור, לשמוע אותן מחדש, ללמוד מחדש ולתרגל שוב ושוב כדי להדגיש את הלמידה שלך.

הקמפוס בצרפת שלנו ממוקם בשאטו, השוכן בלב צרפת, מתגאה בקהילה תוססת של 60,000 תושבים וממוקם בנוחות במרחק של שעתיים נסיעה ציורית ברכבת מפריז. מיקום אסטרטגי זה פותח עולם של הזדמנויות לחקור יעדים ידועים בצרפת, ולהיות במיקום בטוח.

מתקני ההוראה יוצאי דופן: כיתות מאובזרות, מעבדת שפות ייחודית באירופה, מעבדות מחשבים, מרפאה ועוד. התשתית פשוט ייחודית: מסעדה עם מטבח ואפשרות לסטודנטים לרכוש שירות ארוחות מלא חודשיות (3 X יום), מגרש כדורגל מקצועי המשמש את קבוצת העיר, מגרשי טניס, בדמינטון, כדורעף וכדורסל, שולחנות פינג פונג, בר עם שולחן ביליארד וטלוויזיה עם מסך גדול, כולם נגישים לסטודנטים וממוקמים בשטח הקמפוס. האולפנים ישמשו לאירוח של 200 ספורטאים במהלך המשחקים האולימפיים בפריז 2024, והם ברמה גבוהה מאוד (ניקיון, מגבות ומצעים כלולים). תחבורה ציבורית חינם באוטובוס מוצעת לסטודנטים ממרכז העיר ומאזורי הקניות וממנו, ודרך רכיבה על אופניים עם אפשרות להשכרת אופניים זמינה גם כן.

  קבלה

  אנא עיין באתר האינטרנט שלנו לדרישות קבלה מפורטות.

  אם אתה רוצה לדבר עם מישהו, אנא בדוק אם אתה יכול להשתתף בבית הפתוח הבא שלנו. אנחנו מנהלים את הבית הפתוח שלנו עם בית הספר השותף שלנו Rushford Business School המציע חינוך לניהול.

  אנא לחצו כאן להרשמה לבית הפתוח:

  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIkduygpz4rGdOYXLrCaaDWJaJf0a4s4d1q#/registration

  אם אינך יכול לחכות לבית הפתוח הבא, אנא כתוב אימייל לכתובת [email protected]

  מלגות ומימון

  בית הספר האירופי למדעי נתונים וטכנולוגיה (ESDST) מזמין מועמדות מכל העולם. כדי לעזור ללומדים שהמטבע של מדינותיהם לא כל כך חזק, להניע הישגים אקדמיים וחוקרים וכו' אנו מציעים מלגות שונות בזמנים שונים.

  אנחנו בית ספר פרטי לעסקים, ולכן עלינו לגבות את האגרה, אולם בעבר לומדים מדינות עם הכנסה נמוכה יותר יכלו לזכות במלגות של עד 40%.

  אנא הגש את בקשת המלגה יחד עם בקשה ללא תשלום בלתי מחייבת. צוות הקבלה שלנו יוכל לבדוק ולחזור עם המלגה המוצעת.

  מיקומים

  • Châteauroux

   Voici l'adresse 2 chemin de Beaumont, , , Châteauroux

   • Baar

    Blegistrasse 15, 6340, Baar

    שאלות