Keystone logo
Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

Faculty of Agriculture - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

מבוא

האוניברסיטה של ​​בנאת למדעי החקלאות לרפואה וטרינרית "המלך מיכאל הראשון, מלך רומניה" מ טימישוארה(BUASVM) הוא המוסד מתמחה להשכלה גבוהה agronomical ולשימוש וטרינרים, עם תוחלת לאומית אירופאית.

BUASVM ממוקם טימישוארה, עיר הבירה של מחוז Timis, במערב רומניה, סמוך לגבול סרבית והונגרית, לא רחוק מהערים ההון וינה, בודפשט בלגרד. טימישוארה נחשבת לעיר הבירה הפורמאלית של האזור ההסטורי של בנאת, להיות במרכז חברתי, כלכלי ורב תרבותיות העיקרי בחלק מערבי של רומניה. ב טימיסוארה לחיות יחד בקבוצות אתניות רבים בהרמוניה כגון גרמנים, הונגרי, איטלקי, סרבים, ובולגרים. העיר הוא מועמד הפכה, בשנת 2021, בירת התרבות של אירופה.

המלך מיכאל הראשון, מלך רומניה שהותקן 617 / 1945/07/30 החוק להקמת הפקולטה אגרונומיה בתוך polytechnics טימישוארה. באמצעות הרפורמה 1948, פקולטת אגרונומיה הפכה המכון האגרונומי של טימישוארה. לאחר דצמבר 1989, אונ' צפתה התפתחות רציפה, המסומן על ידי הגיוון של תחומים והתמחויות בהצעה החינוכית, על התפאורות של המודרניזציה של השכלה גבוהה אגרונומית.

נכון לעכשיו, BUASVM פועלת עם 6 פקולטות (חקלאות, גננות יערנות, ניהול חקלאי, רפואה וטרינרית, מדעי בעלי חיים וביו ו ביוטכנולוגיות, טכנולוגיית עיבוד מזון), בהיקף של 27 תוכניות לתואר ראשון, 25 תוכניות אב ו -2 בתי ספר דוקטורט (צמחי בעלי חיים משאבים ולאחר לרפואה וטרינרית).

הפקולטה לחקלאות בטימישוארה הוא הסגל הוותיק של האוניברסיטה שלנו. הפקולטה לחקלאות, ששורשיו נעוצה בהיסטוריה, מועשרת ברציפות עם התמחויות חדשות העונות על דרישות חברה, הפועל 6 התוכניות הראשונות, 7 תוכניות אב ובית ספר דוקטורט.

בכל התחומים וההתמחויות אלה, התלמידים שהוכשרו בקורסי יום קורסים בלמידה מרחוק (האחרון אפשרי עבור התמחויות החקלאות והגנת הסביבה והנדסה בחקלאות). מחזור השנה 4 (3 שנים במקרה של ביולוגיה), ואחריו את הבחינה הסיום המעניקה את התואר "בוגר למדעים בהנדסה" (עבור המטבעות העיקריים החקלאות, הגנת הצומח, הנדסה סביבתית ואת הגנת בחקלאות, אדמות סקר ו קדסטר, מכונות וציוד לחקלאות ואת מזון תעשייה חקלאות בשפה אנגלית"ראשון בביולוגיה", ו) (לחקר הביולוגיה התמחות).

מרוויח מן המסורת ופוטנציאל לפיתוח עתידי, חקלאות ההתמחות עונה לדרישות נוכחיות בתחום חקלאות, הכשרת אגרונומים מסוגלים ליישם טכנולוגיות ומערכות חדשות טיפוח צמח, של הבטחה והגדלת פוריות קרקע ותזונת צמח מאוזנת עם כבוד לתקני איכות סביבה.

במיומנויות שנרכשו על ידי הבוגרים שלנו בחקלאות הם: פיתוח טכנולוגיות ייצור חקלאות בת קיימא, לארגון ותיאום ההישגים של תהליכי ייצור, פיתוח אסטרטגיות ליישום מדיניות חקלאית משותפת ברמה הלאומי, אבחון וניהול בנושאים הקשורים לארגון והניהול של חקלאי חוות, הפקת חומר ביולוגי באיכות גבוהה עבור הכפל של גידולים, ניתוח קרקעות חקלאיות, ניהול הקצאת כספים לחקלאות, הבטיח שירותי ייעוץ ורחבים בחקלאות.

תלמידים מקבל באזורי למידה מודרניות לאחרונה, חדרי הרצאות, מעבדות, מעבדות בפועל, סמינרים. בפועל של הסטודנטים מתרחשים בתחומים ניסיוניים בחוות פרטיות גדולות מרומנייה המערבית. BUASVM מספק בתחומי חינוך ומחקר על פי תקנות נוכחיות.

קמפוס האוניברסיטה קבל תעודת הצטיינות בקמפוס BEST בקטגוריה המוענקת על ידי תחרות המדע והחינוך הבינלאומית באוקספורד, בריטניה, 2014. בתוך הקמפוס, יש מעונות מתן אירוח הולם 402 חדרים עם כ 1,456 מקומות; א ספרייה עם שירות ספר, שירותי פרסום לאומיים פנימיים ומתמחים ושירות חליפין בינלאומי; האוניברסיטה קפיטריה יש כ -500 מקומות, והאוכל מוגש ידוע ברחבי עיר על איכותה ההוגנת; שדות כושר וספורט (כיסוי דשא מלאכותי מגרש טניס מערכת, מגרש טניס סיג המכסה את המערכת, מגרש-מלאכותית כדוריד כיסוי מערכת דשא, כדורסל מערכת כיסוי המשפט בטון, כדורעף); א בדיקה קלינית סטודנטים הכולל מרפאה רפואית כללית מתקן היגיינה שיניים; וכן גן ילדים. כדי להחיל עבור ההתמחות שלנו חקלאות בשפה אנגלית(או עבור התמחויות אחרות), תעודה בגרות היא חובה.

מיקומים

  • Timișoara

    Calea Aradului nr.119, 300645 Timişoara, jud. Timiş, România, 300645, Timișoara

    שאלות