Keystone logo
© Domus Academy
Ferrari Fashion School

Ferrari Fashion School

Ferrari Fashion School

מבואבוא ותראה איך יהיה עתידך בעולם האופנה! הצטרף ל- Ferrari Fashion School וצור איתנו את העתיד המקצועי שלך. בחר את הקורס "בהתאמה אישית" עבורך והעמיד את הכישרון והיצירתיות שלך במבחן. Ferrari Fashion School היא אקדמיה לאופנה המייצרת את גיבורי האופנה החדשים, באמצעות השכלה מיוחדת הנותנת "ידע" ו"ידע "לתלמידיה. Ferrari Fashion School היא אקדמיה לאופנה שבה התשוקה היא מקור האנרגיה וההשראה המתמיד לצעירים מכל רחבי העולם, להפוך לאנשי המקצוע הטובים ביותר בעתיד. Ferrari Fashion School שומרת על קשרי שותפות עם חברות רבות בעולם האופנה ועם הסטודנטים, הנוכחים והבוגרים כאחד, כדי להציע להם הזדמנויות עבודה, פיתוח וצמיחה בכל שלבי הקריירה שלהם. הצטרפות לבית ספר לאופנה זה פירושה שתהיה חלק ממסלול לימודי ברמה גבוהה ותשתייך לקבוצה ייחודית של אנשי מקצוע מוערכים ומוערכים.

תסתכל באתר שלנו למידע אודות קורסים מקצועיים ומאסטרס: סטייליסטית, איור אופנה, מעצבת, חייטות, צילום אופנה, מעצבת Cad, 2D ואמן 3D ועוד רבים אחרים! במילאנו, עיר שתמיד הייתה ידועה כבירת האופנה, סמל הסגנון והעיצוב של מצוינות, Ferrari Fashion School יש את המטה החדש שלה בכתובת Via Savona 97, בלב רובע האופנה החדש של העיר, המארח כרגע את רוב האנשים בתי אופנה ואולמות תצוגה בינלאומיים חשובים, ביניהם ארמאני, קנאלי, פנדי, דיזל, אליזבטה פרנצ'י ורבים אחרים. זה רק כאן, צעדים ספורים מהמציאות החשובה הזו, שבה Ferrari Fashion School מבצעת את עבודתה, שם הם מגדירים סגנונות ומגמות חדשות, וזה גם במה לאירועים הבינלאומיים הגדולים ביותר הקשורים לאופנה.

לא רק בית ספר אלא "חברת אופנה" בפועל שמחברת את אנשי המקצוע העתידיים של עולם האופנה.

עולם האופנה נמצא בהתפתחות ושינוי מתמיד, והוא תמיד מחפש צעירים שהשיגו במהלך דרכם החינוכית לא רק כישורים וטכניקות טכניות ברמה גבוהה אלא גם גישה ושיטת עבודה הקרובה יותר לעולם העבודה. וחברות.

מהירות הלמידה ואיכות הקורסים שלנו מובטחות על ידי גורמים רבים:

 • שיעורי גישה אישיים: המורה עוקב באופן אישי אחר כל תלמיד על ידי כיבוד מלא של היצירתיות והטעם האישי שלו.
 • תוכניות לימוד בהתאמה אישית: בהתאם לרמת הידע של התלמיד אפשר להקים, לאחר ראיון עם המורה, תוכנית לימוד "מותאמת אישית".
 • לוח המורים: נבחר מבין אנשי המקצוע הטובים ביותר בתעשייה, המעוניינים לחלוק את ניסיונם ומקצועיותם, על ידי מתן לתלמידינו את "הידע" וה"ידע ".
 • מבחנים ומבחנים תקופתיים : להעריך את השיפורים של התלמיד ולפעול מיד במקרה של בעיות או צפיפות לגבי תוכנית הלימוד.
 • חומר לימודי: חיתוכים ומסופקים בתכנים מלאים ומעודכנים כל הזמן, בהתאם למגמות והשיטות הבינלאומיות העדכניות ביותר.
 • עבודת צוות: לפתח כישורי מערכות יחסים טובים ולהציע הזדמנויות מעניינות להתמודד עם דמויות מקצועיות בתעשייה.
 • כיתות לימוד: הכיתות מצוידות בכלים מודרניים ומקצועיים, המאפשרים לתלמידים להשתמש באותו ציוד שימצאו בעולם העבודה בעתיד.
 • הזדמנות להצטרף לסדנאות, סמינרים ותחרויות: לכל הסטודנטים שלנו יש הזדמנות לגשת לניתוח מעמיק או להתמחויות ולעבוד בקשר הדוק עם אנשים מקצועיים בתעשייה.

ספרי לימוד וחומר חינוכי

החומר החינוכי המורכב מספרי לימוד, תבניות וכיכרות, ניתן לתלמידינו בחינם. התכנים מלאים ומעודכנים תמיד, על ידי ביצוע הטרנדים והשיטות הבינלאומיות העדכניות ביותר.
יתר על כן, אנו נותנים לכל תלמידינו אפשרות לגשת לספריית בית הספר, שם הם יכולים להתייעץ עם ספרים וחומרים, על מנת לפתח מספר פרויקטים במהלך השנה.

מעבדת אופנה פרארי

הכיתות מצוידות בציוד שלם ומתקדם כל הזמן, הזמין לחלוטין לתלמידינו ומאפשר להם להשתמש בכלים ובחומרים שהם ימצאו שוב בעולם העבודה אז. לא ממש "כיתות לימוד" טיפוסיות אלא סביבה רב תכליתית : ממשרד הסטייל , שבו סטייליסטים ומעצבים מפתחים את הקולקציות שלהם ונותנים פורקן ליצירתיות שלהם שמתקיימת אינטראקציה עם מעבדת הדוגמנות והחייטות , שם מתקיימים עיצוב וייצור קולקציות שלמות. בית ספר, שנתפס כחברת אופנה בפועל , שבו אתה יכול לעבוד בצוות ולהשוות את עצמך ישירות עם מספר הדמויות המקצועיות, ואפשר לתכנן ולפתח זהות של מותג אמיתי , על ידי מעקב אחר כל מחזור העיצוב והייצור של קולקציה. , מהתפיסה ועד התוצר הסופי .

אירועים ומופעי מסלול

מילאן תמיד הייתה ידועה כבירת האופנה הבלתי מעורערת ויש לה לוח שנה מלא אירועים הקשורים לעולם מערכת האופנה, הנמשך כל השנה. Ferrari Fashion School היא אקדמיה לאופנה המעניקה לסטודנטים שלה להצטרף לאירועים ומופעים במהלך שבוע האופנה במילאנו ולבקר בתערוכות ובמוזיאונים, כמו גם בתערוכות החשובות ביותר בענף האופנה של הסקירה הבינלאומית.

סדנאות וימי עיון

במהלך השנה יש לסטודנטים שלנו הזדמנות להצטרף לסדנאות וימי עיון בנושאים הקשורים לעולם האופנה, עיצוב וחייטות, ולהכיר אנשים מקצועיים בתעשייה, כמו גם להיות חלק מאירועים, תערוכות ותצוגות מסלול.

מיקומים

 • Milan

  Via Savona 97, 20144, Milan

תוכניות

  המוסד מציע גם:

  שאלות