Keystone logo
George Fox University

George Fox University

George Fox University

מבוא

להיות ידוע.

ההבטחה שלנו: באוניברסיטת ג'ורג 'פוקס, כל תלמיד יהיה ידוע - באופן אישי, מבחינה אקדמית והן מבחינה רוחנית.

זה בתקווה לכל תלמיד מביא לחוויה במכללה. כדי להיות מוכר על ידי שם. כדי להיות מובן, מוערך, עודד מרומם. באוניברסיטת ג'ורג 'פוקס, להיות ידוע אמצעי שפרופסורים והצוות להתחבר עם התלמידים בדרכים אותנטיות - באופן אישי, מבחינה אקדמית, רוחנית - הכרה שכולנו נחזור למקום הזה עם רקע שונה, חוויות החיים והחלומות לעתיד. כדי להיות מוכר אמצעי שתלמידים לא רק ללמוד רעיונות חדשים, הם חולקים משלהם. כדי להיות מוכר אמצעי להישמע.

כשתלמיד מרגיש איך זה להיות ידוע בדרך זו, גם מקבלים השראה. וזה כאשר שינוי אמיתי מתרחש. ידע נע מהמיינד ללב. קריירה להפוך מקצועות. אמונה הופכת לפעולה. ובגלל זה אנחנו מתחילים עם הבטחה פשוט, כי כל תלמיד יהיה ידוע.

ארצי מוכר

ג'ורג 'פוקס ידוע ארצי כאונ' בולטת נוצרית, דירוג בין 10 המובילות בדירוג של פורבס מדיה של "השומרים ביותר הכלולים המכללות." אנחנו מסווגים על ידי US News & World Report כאונ' אזורית ראשונית, ואת פורבס מדרג בעקביות לנו בין המכללות הנוצריות מובילי האומה.

קפדני אקדמי

סטודנטים באונ' ג'ורג 'פוקס ליהנות לימודים מאתגרים מעודדת מלגה ויישום משמעותיים. סטודנטים לתואר ראשון, שני ושלישי בתוכנית חוקרים ריכטר, למשל, לבצע מחקר מקורי עם חונכים סגל - לחקור נושאים כגון תרופות לסרטן השד, חוקרת סוכרת ברמה התאית, או לומד טראומה והתפתחות קוגניטיבית. אנחנו עם אחד של רק 11 מכללות, כולל ייל, Dartmouth, קאל טק באוניברסיטת שיקגו, כדי להשתתף בתוכנית היוקרתית.

סטודנט ממוקד

סגל מנהלי תוכניות עיצוב ששמי תלמידים ראשונים, מתוך הכרה כי לכל תלמיד יש יעדים וצרכימים שונים. מאת הדרכה אקדמית אישית היווצרות רוחנית מתמשכת, חונכות סגל וקריירה ייעוץ, התהליך החינוכי כולו באוניברסיטת ג'ורג 'פוקס מאורגן סביב הצמיחה וההצלחה של תלמידינו.

עוצב בצורה יחסית

כאונ' מרוכזת משיח המושרש במסורת החברים, ג'ורג 'פוקס היא בעיצוב ייחודי לעודד קשרים משמעותיים. תלמידים יודעים פרופסורים שלהם בשמותיהם הפרטיים, ו בתורו, פרופסורים מכוונים על ידיעת תלמידיהם על בסיס כל קודם שם. באוניברסיטת ג'ורג 'פוקס, אנו מאמינים למידה מתמיר מתחיל עם יחסים הוליסטית, אותנטי - ועושה סוגים אלה של קשרים בעדיפות הוא מה שמבדיל אותנו.

הזדמנות ריץ

ג'ורג 'פוקס מספק את המשאבים של האוניברסיטה הלאומית ואת הנגישות להזדמנויות שרק אוניברסיטה קטן יכול לספק. סטודנטים לתואר ראשון, שני ושלישי להשתתף וחוויות של פעם בחיים כגון פרויקטים מחקריים-מורה רוחני סגל, התמחויות וללמוד תוכניות בחו"ל. האפשרויות הן מגוונות. הנה, סטודנט יכול לבצע במחזה, להתחרות בספורט צוות NCAA Division III, לשיר במקהלה, ואף להוביל מועדון סטודנטים. הגודל הקטן שלנו אומר הזדמנויות גדולות.

אמונה חדורה

אמונה מחלחלת בכל היבט של החוויה החינוכית באוניברסיטת ג'ורג 'פוקס. פקולטה ומנהלית, אשר כל דגילה נוצר, מוקדשות שילוב אמונה ולמידה, והם נלהבים לעזור לתלמידים למלא מקצועות המקצועיות שלהם. סטודנטים לצבור הבנות עמוקות של אלוהים בהקשר של קהילת ישו במרכז התרכזו באהבת אלוהים ואנשים ועל ידי הלמידה כיצד אמונה יכולה לפתח כל אדם אשר הופך אנשי מקצוע מעולים.

שירות אפק

ג'ורג 'פוקס לוקח ברצינות את האתגר של ישו להיות סוכנים של אהבה ופיוס בעולם. תלמידים לטיולי שירות בחסות בית ספר להגדרות חוצות תרבויות מגוונות כגון מרכז החלום בלוס אנג'לס, אומת Makah בוושינגטון, או סווזילנד כדי לסייע לקורבנות איידס. תוכניות מסוימות, כגון הנדסה, לשלב שירות לתוכנית הלימודים. כל נפילה, האוניברסיטה סוגרת קמפוס השנתי שלנו מגיש יום ושולחת יותר מ -2,000 סטודנטים, מרצים ועובדים להתנדב בקהילה.

Engaged גלובלי

מאז הקמתו, ג'ורג 'פוקס עודדה את תלמידיה לחפש דרכים להפוך את אמונתם רלוונטית בעולם. המחויבות שלנו הושטה, ללמוד בחו"ל בסוגיות הצדק החברתי של ימינו סייעו ליצור סביבת למידה מדגישה מודעות ומעורבות עולמיות. ג'ורג 'פוקס מדורגת על ידי US News & World Report בין 60 העליון מתוך כ -1,800 מכללות מוסמכות ואוניברסיטאות האומה עבור אחוז התלמידים הלומדים בחו"ל. בוגר וטיולי שירות ראשונים ממשיכים להתייחס לחששות צדק חברתי מורכבים באפריקה, הודו, ברזיל, אוקראינה ורומניה.

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

שאלות