Keystone logo
© CU Marketing Department
Georgian American University

Georgian American University

Georgian American University

מבוא

היסטוריה של Georgian American University

בניית פרויקט האוניברסיטה

האוניברסיטה Georgian American University (GAU) הוקמה כפרויקט MBA של אלן ג'מארג'אשווילי, בשנת 2001, במהלך לימודיה באוניברסיטת אטלנטה סטייט (ארה"ב). בתחילה תוכננה האוניברסיטה כבית ספר למשפטים, עם בוגרי תואר שלישי (Juris Doctor).

באטלנטה פגשה אלן ג'מארג'אשווילי את קנת א. קוצ'ו, עורכת דין בולטת בארצות הברית ובאירופה. מר קוצ'ו התעניין מאוד בהקמת האוניברסיטה והסכים לסייע לאוניברסיטה להקים שותפות עם אחד מבתי הספר המובילים בארה"ב למשפטים - מכללת וושינגטון האמריקנית למשפטים (וושינגטון הבירה).

בתחילת שנת 2002, אלן Jamarjashvili חזר טביליסי והחל לחדד את התוכנית העסקית ולחפש את המשקיעים המתאימים (ים). באותו זמן היא פגשה את ר 'מייקל קוויל, יועץ במימון אמריקאי לממשלת גאורגיה על ביצוע פרויקטים של באקו-גיהאן (BTC) ודרום קווקז (SCP). מר Cowgill הסכים לייעץ גב 'Jamarjashvili ולאחר מכן להיות נשיא האוניברסיטה.

הקמת Georgian American University

הדרישה בטביליסי לאוניברסיטה מערבית באמת היתה כה בולטת, שלמרות שבאותו מועד כבר היו שני בתי ספר לעסקים בינלאומיים, הרי שהתכנית בתוכנית המציעה תכניות משותפות לעסקים ולמשפטים הייתה משמעותית דיה כדי להתקדם עם פתיחת בית ספר למנהל עסקים ובית הספר למשפטים באוניברסיטת Georgian American University ב -2005.

בחודש פברואר 2005 הוקמה חברה משותפת לאחריות מוגבלת של משקיעים אמריקאים וגיאורגים. קבוצה ייעודית זו והדירקטוריון הקימו תקני ניהול פיננסי ותפעולי, אשר תואמים את הסטנדרטים הבינלאומיים, האתיים והחינוכיים הנדרשים. לקבוצת משקיעים זו מגוון רחב של ידע וניסיון כגון:

  • ניסיון עם ארצות הברית, גיאורגיה והמשפט הבינלאומי;
  • ניסיון עם ארה"ב, גיאורגיה עסקים בינלאומיים, בנקאות, כספים וניהול מגזרים;
  • יחסי ציבור בגיאורגיה ובינלאומיים;
  • ניסיון עם מערכות החינוך בארה"ב, גיאורגיה ובינלאומית; ו
  • ניסיון עם ממשלת ארצות הברית.

התפתחות האוניברסיטה

ממקור זה, GAU חווה שינויים רבים, אתגרים והצלחות. כאשר השוק דורש זאת, הוכנסו תוכניות חדשות, תוך פיתוח ושיפור של תוכניות קיימות. הכוונה לשלמות התהליך החינוכי, כמו גם לניהול האוניברסיטה, מוטלת על כל מייסד, חבר דירקטוריון, חבר סגל וחבר סגל.

GAU יש אחד, אם לא את שיעורי ההשמה הגבוהה ביותר של תלמידיו בוגרי בגאורגיה, בין היתר על ידי מיומנויות מקצועיות ומעשיות יוצאי דופן שפותחה כמו גם את הריכוז של אנגלית מקצועית.

בשנת הלימודים תשע"ב, הוסיפה אוניברסיטת תל-אביב את תכנית היחסים הבינלאומיים ודיפלומטיה לבית הספר למשפטים, דבר שהביא לשינוי השם בבית הספר למשפטים ולמדעי החברה. בשנת 2012/2013 שנת הלימודים, בשל ההופעות המוצלחות של שני עסקים שלה ובתי ספר למשפטים וסדרי עדיפויות מדינה בהתחשב וביקוש בשוק, GAU פתחה את מדעי טבע והנדסת הספר. בשנת הלימודים תשס"ד הוסיפה אוניברסיטת תל אביב את בית הספר הליברלי לחינוך ולמדעים הומניטריים.

על בסיס קבוע, ניתנים לתלמידים בגאווה הזדמנויות ייחודיות באמצעות התמחות לעבוד עם ארגונים מקומיים. סטודנטים של אוניברסיטת תל אביב יכולים גם להשתתף בתוכניות חילופי סטודנטים זרים.

בשנת הלימודים תשע"א עברה אוניברסיטת תל אביב למתחם קמפוס חדש (רחוב מירב אלקסידז 8), שהיה עולה בקנה אחד עם הסטנדרטים הגבוהים של האוניברסיטה. הבניין בן 6,000 מ"ר כולל כיתות גדולות, מרכז ספריה / מחשב מודרני, בית קפה, חדר כושר, אולמות ותיאטרון. זאת, יחד עם הטענה הרחבה, יוצרת סביבה אקדמית נעימה ופרודוקטיבית.

109255_pexels-photo-1595391.jpeg

הַאֲמָנָה

בשנת 2014 הוענק ל- GAU הסמכה של 5 שנים על ידי משרד החינוך והמדע של גיאורגיה. כל התכניות האקדמיות של האוניברסיטה העברית הן מוסמכות ורלוונטיות לחלוטין לסטנדרטים שנקבעו על ידי משרד החינוך והמדע. בנוסף, גאו מיישמת את עקרונות תהליך בולוניה .

קוד אתי

קוד האתיקה של GAU הוא ניסוח עקרונות אתיים, ערכים והתנהגות של צוות Georgian American University (מורים ביניהם) והתלמידים.

מטרת הקוד היא לסייע לצוות ולתלמידים בפתרון בעיות אתיות וקביעתן, העלולות להתעורר בתקופת העבודה והלימודים. הקוד מופנה גם להסדרת היחסים בין עמיתים, סטודנטים, אוניברסיטאות וקבוצות לאומיות ובינלאומיות.

בעזרת הקוד, GAU, יחד עם שכר לימוד אקדמי, מנחה את ההוראה של נושאים של שקיפות ופשטות, יושר וכבוד ערכים, אחריות מוסרית וחברתית.

קוד האתיקה של GAU מוקם ומסכם על בסיס מקורות זמינים. כיוונים מיוחדים לגבי כנותם ואחריותם של המורים של הסגל האקדמי הוצאו מאתר האינטרנט של האוניברסיטה האמריקנית. הקוד האתי של Georgian American University (כל גרסאותיה המעודכנות) חתום על ידי כל סטודנט, מרצה וחבר צוות.

109256_pexels-photo-256455.jpeg

מיקומים

  • Tbilisi

    10 Merab Aleksidze Street, 0160, Tbilisi

    שאלות