Keystone logo
Graceland University

Graceland University

Graceland University

מבוא

Graceland University היא קהילה המוקדשת להשכלה גבוהה יוצאת דופן

אנו מעוגנים באמנויות הליברליות ומוקדשים לספק את הצרכים האקדמיים המתקדמים של התלמיד בן המאה ה -21.

Graceland University , שנוסדה בשנת 1895 ובחסות קהילת ישו, היא יותר מסתם בית ספר. זוהי קהילה של אנשים נלהבים, אכפתיים ומסורים ששמים את מערכות היחסים שלהם עם התלמידים במקום הראשון. רשת הבוגרים הפעילה של גרייסלנד מגיעה הרבה מעבר לזמן של סטודנט בקמפוס.

מיקומים

קמפוס למוני: הקמפוס הראשי למגורים ממוקם בלמוני, איווה כשעה דרומית לדה מוין. זהו קמפוס יפהפה ומסביר פנים המשתרע על פני 170 דונם בגבעות המתגלגלות של דרום איווה. מתחם הספורט שלנו מתהדר במגרש כדורגל דשא מלאכותי, מסלול חיצוני באיכות אולימפיאדה, ומתחם כדורגל הטוב ביותר בכנס. מרכז הלן לאמנויות חזותיות מעורר קנאה בבתי ספר אחרים, ואולם המדע והטכנולוגיה של רש מציע מתקנים מעולים וציוד בסטנדרטים בתעשייה. מרכז אמנויות הבמה האזורי שלנו, מרכז שו כולל אודיטוריום של 500 מושבים, אולם רסיטל של 100 מושבים, תיאטרון קופסה שחורה הניתן להתאמה אישית, לובי ואטריום חדשים ויפים, ואמפיתיאטרון חיצוני מדהים. 48 דירות סטודנטים נפתחו בסתיו 2011 בקצה הקמפוס ואגודת הסטודנטים של ניוקום המשופצת והמורחבת לאחרונה כוללת חדר משחקים ייעודי, מעבדת מחשבים וחלל מפגשים נרחב של סטודנטים.

קמפוס העצמאות: קמפוס העצמאות שלנו ממוקם באינדפנדנס, מיזורי, והוא ביתו של בית הספר לסיעוד של גרייסלנד וסמינר קהילת המשיח. התוכניות המקוונות של גרייסלנד מופעלות על ה-IC, שנפתח בשנת 1969. המתקן הידידותי לסטודנטים בשטח של 55,000 רגל מרובע מצויד בכלי למידה ומשאבים מתקדמים, לרבות רשת אלחוטית מקיפה, מעבדת מיומנויות סיעוד המצוידת במצלמות להקלטה והדגמות פלייבק, וספריית אחיות עטורת פרסים. ה-IC מציע גם הכשרת מורים ותוכניות עסקיות.

תוכניות מקוונות: גרייסלנד הייתה חלוצה בלמידה מרחוק עם עשרות שנות ניסיון במתן חינוך יוצא דופן בנוחות של בתי התלמידים. בשנת 2000 עברה גרייסלנד לשיטת משלוח מקוונת גרידא עבור מספר תוכניות: תואר שני בסיעוד, תואר ראשון ל-BSN, 'גשר' מ-RN ל-MSN, תואר ראשון בניהול שירותי בריאות ודוקטור לעיסוק בסיעוד .

Professor lecturing at the front of a class

חזון, שליחות, ערכים

Graceland University מחנכת סטודנטים ללימודים מתקדמים, קריירה פורייה וחיים עשירים. קבוצת הסטודנטים שלה היא קבוצה ממוקדת אך מגוונת הכוללת אנשים בגילאים שונים, רקע ומוצא לאומי החולקים מחויבות ללמידה. תכנית הלימודים שלה, מושרשת היטב במסורת האמנויות הליברליות ומשופרת על ידי התנסויות מעשיות מכוונות קריירה, מאשרת סגנונות למידה שונים ומכינה את התלמידים להפוך לאנשי מקצוע מוכשרים. הסגל המוכשר ביותר שלה מצטיין בהוראה ובעיסוק בפעילויות אקדמיות, יצירתיות ומקצועיות. יחד עם ההנהלה והצוות, הם דואגים מאוד לסטודנטים.

גרייסלנד מציעה סביבת למידה למגורים כמו גם לסטודנטים שאינם מגורים המטפחת צמיחה אישית. התוכנית האקדמית המאתגרת שלה מדגישה את השמחה שבלמידה לכל החיים, את הקפדה על משמעת אינטלקטואלית, ואת הקשר של שניהם לחיים מקצועיים ואישיים מספקים. גודלו מטפח דאגה אמיתית לאדם תוך מתן אחווה ותחושת שייכות. עבור הסטודנט למגורים, תכנית הלימודים המשותפת העשירה של קבוצות עניין, אתלטיקה, ממשלת סטודנטים, חיי מגורים ופעילויות פנאי מספקת את ההזדמנות לפתח מיומנויות בין אישיות, מערכות יחסים, יצירתיות ומנהיגות.

בהתבסס על הערכים הנוצריים של כבוד האדם, כבוד הדדי ואחריות חברתית, גרייסלנד מברכת על אנשים מכל האמונות. היא תומכת באופן פעיל בעצת המועצה החסות שלה, קהילת המשיח, "לחפש למידה אפילו על ידי לימודים, וגם על ידי אמונה" והיא אכן מציעה ביטוי מוחשי למחויבותה של הכנסייה למרחב הידע הפתוח והחופשי באמצעות השכלה גבוהה.

גרייסלנד מקדמת הזדמנויות, צדק ושלום עולמי באמצעות פעולה מעשית וחזונית.

Group of nurses in Graceland nursing scrubs

חָזוֹן

Graceland University תהפוך למנהיגה חינוכית מוכרת, מעוררת השראה ומעצימה אנשים לשירות ומנהיגות טרנספורמציה.

משימה

Graceland יוצרת קהילות למידה בהן התלמידים מפתחים את הפוטנציאל שלהם לחיים משמעותיים ופרודוקטיביים.

ערכים

גרייסלנד מעריך למידה, שלמות וקהילה. גרייסלנד מעודדת התפתחות של ערכים אלה להעשרת החיים ולהשבחת העולם.

לְמִידָה

אנו מאמינים בתהליך חייו של המרדף אחר האמת הגלויה והחופשית.

שלמות

אנו מאמינים שפיתוח הממדים האינטלקטואליים, הפיזיים, החברתיים והרוחניים של כל האנשים היא הכרחית לחיים בריאים ומספקים.

קהילה

אנו מעריכים ומברכים על המגוון, וכמוסד בחסות קהילת המשיח, אנו מאמינים בערכם המובנה של כל האנשים המתבטאים בזוגיות הבנויה על בסיס של אהבה וקבלה ללא תנאי.

סטָטִיסטִיקָה

 • סטודנטים בינלאומיים:

  12%

 • 0
 • יחס סטודנט לסגל:

  13 ל-1

תכונות הקמפוס

 • גודל הקמפוס:

  170

 • ארכיטקטורה בולטת:

  Higdon Administration Building - built in 1895. Shaw Center - the premiere performing arts facility in southern Iowa. The iconic Morden Center indoor athletic facility.

 • מספר מבנים:

  24

 • דִיוּר:

  Gunsolley, Graybill and Walker Resience Halls for men, Walker and Tess Morgan Residence Halls for women, Small and Thompson Apartments for upperclassmen.

קבלה

Graceland University היא בית ספר פרטי לאמנויות ליברליות בלב אמריקה. זה באמצע כל מקום. מיצובה של גרייסלנד הן באקדמיה והן בגיאוגרפיה מציע הזדמנות ייחודית לסטודנטים בינלאומיים להמשיך בלימודים בסביבה אוניברסיטאית תוך שהם נהנים מהמיטב של הלב האמריקאי.

הגשת מועמדות לאוניברסיטה בחו"ל יכולה להיות מרתיעה. מעבר למדינה אחרת, בין אם זה לסמסטר או ארבע שנים, אינו קל. בגרייסלנד, יש לנו יועץ קבלה בינלאומי ייעודי וצוות תמיכה מנוסה שיעזור לך בכל שלב בתהליך. ניתן לענות על שאלותיך באמצעות דואר אלקטרוני, טקסט, טלפון, זום, פייסבוק או מדיה חברתית אחרת הזמינה עבורך. מחלקת הקבלה של גרייסלנד רוצה לוודא שתקבלו את המידע שלכם ושתקבלו מענה מהיר לשאלותיכם.

מלגות ומימון

על מנת לפשט את תהליך הסיוע הפיננסי, גרייסלנד מעניקה מלגה מוסדית עיקרית אחת המתחשבת בצורך הפיננסי שלך, הישגים אקדמיים, הצלחה ספורטיבית ומעורבותך בפעילויות חוץ-לימודיות כגון אמנות, מוזיקה, תיאטרון, תקשורת, שינוי חברתי ו קיימות. מלגת Graceland שלך תהיה מותאמת לחוזקות ולתחומי העניין שלך.

מיקומים

 • Independence

  Graceland University 1401 W. Truman Rd. Independence, MO 64050, , Independence

  • Lamoni

   University Place,1, 50140, Lamoni

   שאלות