Keystone logo
Hardin-Simmons University

Hardin-Simmons University

Hardin-Simmons University

מבוא

לעולם לא תמצא מקום אחר כמו Hardin-Simmons University . אנו אוניברסיטה בפטיסטית באבילן, טקסס, עם 127 שנות היסטוריה ומסורות שאינן תואמות באף בית ספר אחר, וזה נותן ל- HSU אישיות גדולה כמו האופק המערבי של טקסס.

המשימה והחזון שלנו

 • שליחות: המשימה של Hardin-Simmons University היא להיות קהילה המוקדשת למתן מצוינות בחינוך המואר על ידי אמונה וערכים נוצריים.
 • חזון: Hardin-Simmons University תהיה קהילה חדשנית של חוקרים משרתים המרתקים את המוח ומטפחים את רוחם של מנהיגים נוצרים עתידיים.

אז מה עושה HSU שונה?

בכנות, לא תדע מה הופך את הרדין סימונס שונה מאוניברסיטאות אחרות עד שתבקר. כאשר סטודנטים פוטנציאליים מבקרים בקמפוס, הם משתמשים במילים "משפחה" ו"בית "לתיאור HSU. אנחנו חושבים שזה אומר עלינו הרבה, ונשמח לבוא לבקר.

אבל כרגע, אתה רוצה לדעת מדוע אתה בכלל צריך לבקר. אז בואו נתחיל בהתחלה של HSU ... ממש לפני הקמתה.

מורשתו של ג'יימס בי. סימונס

מייסד שמו, ד"ר ג'יימס בי. סימונס, היה שר בפטיסטי מהצפון מזרח לפני ואחרי מלחמת האזרחים. הוא הטיף לחופש עבדים לפני המלחמה, מה שגרם לו לאיומי זפת ונוצות ... וגרם לכנסייתו באינדיאנפוליס להישרף עד היסוד. לאחר מלחמת האזרחים, הוא סייע בהקמת שבע מכללות לעבדים משוחררים מכיוון שידע כי חינוך חיוני להצלחתם כאזרחים חופשיים.

לבסוף, הוא עזר לקבוצת סוחרים, חוואים וכמרים בעיר הגבול אבילן, טקסס, להקים אוניברסיטה בפטיסטית חדשה לשרת אזור ענק במדינה שעדיין לא היה בה השכלה גבוהה. מורשתו של ד"ר ג'יימס בי. סימונס עדיין מורגשת ומתגלמת באוניברסיטת Hardin-Simmons University כיום.

סימונס היה איש גבול שמעולם לא חי על הגבול. באמצעות מחשבותיו ותפילותיו וחלומותיו, עזר לאחרים לפרוץ גבולות ולפרוץ מחסומים. סימונס שאל את עצמו שתי שאלות, "מהי המחשבה הגדולה ביותר שהעסיקה את דעתך?" וכן, "מה החובה שלך למלא אותה?"

רוחו החלוצית ושתי השאלות הענקיות הללו הניבו שליחות החיה ב- HSU, "כדי שהנצרות תגיע לכל הגלובוס, יש להסיר את כל המחסומים."

משפחת HSU

לתלמידים שלנו יש חלומות גדולים, ו- HSU קיימת כדי להחדיר את הידע ולטפח את הביטחון לזהות ולהגשים חלומות אלה. אנו עושים זאת על ידי חיבוק כל סטודנט כחבר במשפחה שלנו. אתה תהיה חשוב ב- HSU, ואתה תהיה חשוב לנו כשתצא לעולם.

התלמידים שלנו יספרו לכם שהם באו לכאן כדי להיות חלק מהמשפחה ההיא. הבוגרים שלנו יספרו לכם, מכל רחבי העולם, שהם עדיין חלק ממשפחת HSU.

סטודנטים פוטנציאליים המבקרים ב- HSU אומרים לנו כל הזמן, "פשוט ידעתי ש- HSU הוא המקום בו אני אמור להיות." הקמפוס שלנו מסביר פנים ולא מפחיד. הכל קל למצוא וכל השיעורים נמצאים בהליכה מהירה של בנייני מגורים.

מסורות HSU

אוניברסיטאות גדולות בטקסס מפורסמות במסורות שלהן, אך בתי ספר גדולים אינם מפורסמים באווירה המשפחתית שלהם. עם זאת, בהרדין-סימונס, אתה יכול למצוא מסורות כמו מכסה ביני, רינג דאנק, ששת הסוסים הלבנים ולהקת קאובוי-כל זאת תוך שמירה על ההזדמנות שלך להיות דג גדול בבריכה קטנה.

מצוינות אקדמית

יש לנו גם יחס של פרופסור אחד לכל 12 סטודנטים. זה מבטיח שתקבל יחס אישי מהפרופסורים שלך, וכל שיעור ילמד על ידי פרופסור. אין המונים שתלך לאיבוד ב- HSU. למעשה, סביר להניח שתזמינו אתכם לארוחת ערב בביתו של פרופסור מדי פעם. ידחוף אותך לעשות כמיטב יכולתך, אך תמיד יהיה לך סיוע להשיג זאת.

אתה עדיין יכול להרגיש את ההבדל?

משפחות אוהבות, מגנות, תומכות ומאתגרות זו את זו. אנו מאתגרים אותך לבוא להרדין-סימונס, להיות חלק מהמשפחה שלנו, ליהנות, ללמוד הרבה, למצוא את החלומות שלך, לפרוץ מחסומים, להעלות שבילים חדשים-ולשנות את העולם למען ישו.

סטָטִיסטִיקָה

HSU אקדמי

באמצעות חמשת בתי הספר והמכללות הגדולות שלנו, HSU מציעה יותר מ-50 תואר ראשון וקטינים, ו-14 תארים מתקדמים, מעסקים ועד פיזיותרפיה.

סגל HSU

אנחנו גאים במידות הכיתות האינטימיות שלנו. יחס הסטודנטים והסגל שלנו של 12:1 מאפשר יחס אישי מהפרופסורים שלך. יותר מ-90 אחוז מחברי הסגל שלנו מחזיקים בתארים הגבוהים ביותר בתחומי הלימוד שלהם.

HSU Athletics

רוח הבוקרים והקאוגירל משגשגת בקמפוס. HSU משתתף בספורט NCAA Division III. אנו מציעים 18 ענפי ספורט שונים הכוללים כדורסל, גולף, טניס, קרוס קאנטרי, מסלול, כדורגל, כדורגל, בייסבול, סופטבול וכדורעף.

המחויבות שלנו למחיר סביר

יותר מ-98 אחוז מתלמידי HSU מקבלים סיוע כספי כלשהו. אנו מעניקים יותר מ-47 מיליון דולר בסיוע לסטודנטים שלנו, כולל תוכניות פדרליות, מדינתיות ומוסדיות.

HSU מחויבת למחיר סביר, וצוות הסיוע הפיננסי שלנו יעבוד איתך ועם משפחתך כדי לבחון את כל האפשרויות שלך למימון החינוך שלך.

משאבים וטכנולוגיה של HSU

ספריית הקמפוס שלנו כוללת יותר מ-440,000 פריטים בקטלוג המקוון שלה. בנוסף, אנחנו חלק מקונסורציום הספריות של Abilene, שמציע יותר משני מיליון פריטים.

כמעט כל פינה בקמפוס שלנו נגישה ל-Wi-Fi, ותמצא מחשבים ברחבי הקמפוס ביותר מתריסר מעבדות ואזורים משותפים.

  תכונות הקמפוס

  מהכיפה הייחודית בראש בניין סקילס ועד לוויטראז'ים המדהימים בקפלת Logsdon, אנחנו יודעים שתמצאו את הקמפוס שלנו יפה, נוח ומסביר פנים. הבית שלנו, ששטחו 200 דונם, מורכב מ-33 בניינים מרכזיים, כולל כיתות, בתי מגורים ודירות, כמו גם מגרשי ספורט והרבה שטחים ירוקים פתוחים לרווחה.

  החיים בקמפוס

  HSU מלא בהזדמנויות להתפתחות אינטלקטואלית, חברתית, תרבותית ורוחנית. הצטרף לאחד או יותר מ-40+ ארגוני הקמפוס שלנו, כולל קבוצות פנים ב-20 ענפי ספורט, 8 ספורט מועדונים, קבוצות שירות, מועדונים אקדמיים ואגודות כבוד. בנוסף, תיהנו מהחברותא עם החברים והחברים לכיתה בקפלה.

  לגור באחד מששת בתי המגורים שלנו, או סטודנטים שסיימו 4 סמסטרים ו/או בני 21 יכולים לבחור להתגורר באחד משני מתחמי דירות בקמפוס.

   קבלה

   הצטרפו למשפחת HSU! ב-HSU תלמדו מהפקולטה הזוכה לשבחים הלאומיים שלנו, תתחברו לסטודנטים מרחבי העולם ותקבלו חונכות על ידי אנשים שאכפת להם באמת מההתפתחות הרוחנית, האינטלקטואלית והאישית שלכם. בין אם אתה סטודנט ראשון, סטודנט במעבר או חוזר לסיים את התואר, נשמח שתהפוך את HSU לביתך.

   תנאי קבלה: תלמידי שנה ראשונה

   הקבלה הכללית תוצע על סמך ציוני המבחנים, דירוג הכיתה, הממוצע והפעילויות מחוץ לבית הספר.

   קבלה כללית אוטומטית תוצע לכל סטודנט עם אחת מהכישורים הבאים:

   • ציון ACT מורכב של 20 או
   • ציון SAT משולב של 1030 או
   • ציון CLT של 66 או
   • כיתת תיכון מדורגת בין 25% המובילים
   • מבחן מועמדים אופציונליים יתקבלו אוטומטית עם 3.5 HS GPA

   בעוד אנו ממליצים לך לגשת למבחן כניסה למכללה או להגיש את הציונים שכבר יש לך, HSU תקבל בקשות ללא ציוני מבחן, ללא עונש לסטודנט. HSU ימשיך לקיים תהליך סקירת בקשה הוליסטי ותשקול את כל פריטי הבקשה שהוגשו בעת קבלת החלטת קבלה.

   מועד אחרון להגשת מועמדות: בקשות מתקבלות עד אוגוסט 2022 לתחילת הסתיו 2022.

   סטודנטים בינלאומיים

   הכנה ללימודים במדינה זרה יכולה להיות מרגשת מאוד, והמסע להרשמה הוא חוויה מספקת. שלבי הקבלה הבינלאומיים הבאים לתואר ראשון נועדו לעזור לך לבצע מעבר חלק ל-HSU.

   שלב 1: יישום

   התחל את בקשת הקבלה הבינלאומית שלך ל-HSU עוד היום! אין עמלת בקשה! צור פרופיל באתר האינטרנט שלנו והגיש את הבקשה המקוונת.

   שלב 2: קבלה

   • תהליך הקבלה הבינלאומי ב-HSU הוא פשוט. אנחנו צריכים את הפריטים הבאים כדי לשקול אותך להתקבל ל-HSU כסטודנט בינלאומי לתואר ראשון:
   • הגש תמלילים של כל העבודה התיכונית (תיכון). התמלילים חייבים להיות מסמכים מקוריים או עותקים ברורים של בית ספר או פקיד ממשלתי.
   • שלח ציון רשמי של מבחן SAT, ACT או CLT. דרישות הציון המינימלי במבחן לקבלת קבלה בינלאומית ל-HSU הן:
    • SAT 1030*
    • ACT 20*
    • CLT 66*

   *אם אתה עובר מאוניברסיטה בתוך או מחוצה לארה"ב, אינך צריך להגיש ציון SAT, ACT או CLT. עם זאת, אנו דורשים ציון מיומנות בשפה.

   • שלח או TOEFL, IELTS או ציון מבחן מיומנות דולינגו באנגלית. דרישות שליטה מינימליות באנגלית עבור קבלה בינלאומית ל-HSU הן:
    • TOEFL: 79
    • IELTS: 6.5
    • דואולינגו: 95
    • הצהרת כוונות. שלח חיבור בן עמוד אחד עד שניים על הסיבה שברצונך ללמוד בארצות הברית ובאוניברסיטת Hardin-Simmons University . אנא כלול את שמך המלא במאמר הצהרת המטרה שלך.

   שלב 3: הגירה

   על מנת ללמוד בארצות הברית, סטודנטים בינלאומיים חייבים להשלים כמה דרישות הגירה עם HSU:

   • עותק של דרכון;
   • לספק הצהרת גב פיננסי;
   • הירשם למשלוח I-20;
   • שלם עמלת SEVIS;
   • קבע ראיון ויזה;
   • שלם פיקדון הרשמה.

   שלב 4: סיום ורישום

   לאחר שהתקבלת לאוניברסיטה ותסיים את דרישות ההגירה שלך, יש כמה פריטים נוספים שתוכל להשלים כדי להירשם לשיעורים ולאחר מכן להתכונן להגעתך ל-HSU:

   • השלם את תנאי ההסכם;
   • קבל מלגה במרכז HSU;
   • הרשמה לשיעורים.

   שלב 5: מידע על דיור והגעה

   HSU תסייע בהגעתכם לקמפוס שלנו על ידי מתן שירות הסעות משדה התעופה האזורי של אבילין, וכן תוודא שהדיור שלכם מוכן עם הגעתכם. על מנת להתכונן להגעתכם, יש להשלים את הפריטים הבאים:

   • השלם בקשת דיור ב-HSU Central;
   • מלא את טופס בריאות הסטודנט ב-MedProctor;
   • מלא את טופס ההגעה ועיין ברשימת הבדיקה לפני היציאה.

   שלב 6: תשלום

   סטודנטים בינלאומיים נדרשים לבצע את התשלום הראשון שלהם לחשבון הסטודנטים שלהם לפני הגעתם לקמפוס HSU. אנא ודא שהתשלום הראשון שלך בוצע באמצעות HSU Central עד לתאריכי הפירעון הבאים של התשלום:

   מועדי תשלום:

   • סתיו: 1 באוגוסט
   • אביב: 5 בינואר

   דרישות אשרה

   על מנת ללמוד בארצות הברית, סטודנטים בינלאומיים חייבים להשלים כמה דרישות הגירה עם HSU:

   1. עותק של דרכון. שלח עותק של הדרכון שלך.
   2. ספק הצהרת גב פיננסי. לפני שניתן יהיה להנפיק טופס I-20, על התלמידים למלא טופס הצהרת גיבוי פיננסי חתום ולכלול ראיות תומכות; כלומר דפי בנק, חשבונות חיסכון וכו'. אתה גם תגיש את המסמכים האלה לקונסוליה של ארה"ב בעת הגשת בקשה לויזה שלך.
   3. הירשם למשלוח I-20. כדי להירשם ל-HSU כדי לשלוח את מסמך I-20, עליך לבקר באתר השותף שלנו SASS-SmartShip . לאחר ההרשמה, בחר Hardin-Simmons University מהתפריט הנפתח כדי ליצור את משלוח ה-I-20 שלך. HSU תקבל תווית משלוח כדי לשלוח במהירות את ה-I-20 שלך בדואר. לאחר שהמסמך שלך נשלח, תקבל הודעה כדי שתוכל לעקוב אחר המסירה.
   4. שלם עמלת SEVIS. כדי לשלם את עמלת ה-SEVIS שלך, ההכנסות לאתר הרשמי הבא של DHS כאן . להנחיות לתשלום עמלת SEVIS שלך, צפה בסרטון הדרכה זה .
   5. קבע ראיון ויזה. כדי לתזמן את הראיון עם הויזה שלך, תצטרך לבקר באתר האינטרנט הבא של משרד החוץ האמריקאי . לפני הראיון לויזה שלך, תצטרך לעיין ברשימת הראיונות לראיון ויזה F-1 ולקחת איתך את הפריטים האלה בתאריך הראיון שלך. הורד עותק נייר של רשימה זו כאן .
   6. שלם פיקדון הרשמה. שלם את הפקדת ההרשמה שלך ($3,000 USD) והבטיח את מקומך ב-HSU. פיקדון הרשמה זה משמש גם כתשלום הראשון שלך לשכר הלימוד ולשכר הלימוד שלך. לקבלת הנחיות כיצד לשלם את פיקדון ההרשמה שלך, תוכל לצפות בהוראות אלה כאן .

   מלגות ומימון

   מימון HSU

   בכל שנה, כ-97% מתלמידי HSU מקבלים סיוע כספי כולל מלגות, הלוואות, מענקים ולימודי עבודה. למעשה, הסטודנט הממוצע שלנו משלם בערך אותו הדבר בכל שנה כמו מישהו שהולך לאוניברסיטה ציבורית גדולה בטקסס.

   לכן, אין צורך לקבל הלם מדבקה כאשר אתה מסתכל על העלויות. אנו מחויבים להביא אותך לכאן כדי לקבל חינוך נוצרי מדהים, וחלק מזה הוא לעזור להפוך אותו למחיר סביר ככל שנוכל - עכשיו ובעתיד.

   סביר להניח שהארדין-סימונס תהיה אפשרות הקולג' הזולה ביותר שלך. כן, אמרנו את זה. עם זאת, (ידעת שיהיה זה עם זאת) אנחנו מאמינים שאנחנו אחד הערכים הטובים ביותר בכל ההשכלה הגבוהה. זה אומר שתקבל חינוך איכותי יותר מ-HSU מאשר מכללה זולה יותר, ואיכות דומה או טובה יותר מאוניברסיטאות פרטיות יקרות רבות יותר.

   כיצד נוכל למדוד את הערך שלנו?

   • היחס שלנו 12:1 סטודנט לסגל עבור תשומת לב אישית;
   • 90% מהסגל שלנו מחזיקים בתואר הזמין הגבוה ביותר בתחומם;
   • הסמכה מלאה ל-10 שנים (נכון לשנת 2018);
   • כל הסיוע הכספי הזה;
   • משפחת HSU ומסורות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

   מלגות סטודנטים בינלאומיות

   Hardin-Simmons University מספק מלגות מצוינות לסטודנטים בינלאומיים בעלי הישגים גבוהים, המעוניינים ללמוד בארצות הברית בקמפוס אבילין, טקסס. לאחר קבלת הקבלה לאוניברסיטה, סטודנטים בינלאומיים זכאים יוערכו אוטומטית למלגות אלו. HSU שוקל את הרשומות האקדמיות של הסטודנט, ציוני בחינות הכניסה למכללה, מעורבות בקורסים משותפת, סטטוס ההרשמה, ועיקרי הצפוי בעת הענקת מלגות לסטודנט בינלאומי.

   2021-2022 מלגות אקדמיות לסטודנטים בינלאומיים

   • מלגת הצטיינות: $21,000 דולר לשנה (בחירה תחרותית מאוד, פרס עם הקבלה לתוכנית ההצטיינות)
   • מלגת נאמנים - $16,000 דולר לשנה (ציון SAT: 1330 ומעלה)
   • מלגת נשיאים - $14,000 דולר לשנה (ציון SAT: 1230 ומעלה)
   • מלגת דיקנים - $12,000 דולר לשנה (ציון SAT: 1130 ומעלה)
   • מלגת אוניברסיטה - $10,000 דולר לשנה (ציון SAT: 1030 ומעלה)

   מלגות נוספות לסטודנטים בינלאומיים

   • מלגת התאמה לכנסייה - עד $2,000 דולר לשנה
   • מלגת מורשת HSU - $1,500 דולר לשנה (מוענקת לתלויים בכמרים נוצרים או מיסיונרים)
   • מלגות מחלקתיות - הסכום משתנה בהתאם לתכנית האקדמית
   • מענקים לפי צורך - הסכום משתנה בהתאם לצורך הפיננסי
   • משרות לימודי עבודה בקמפוס - עד $4,400 דולר לשנה

   מלגות חוץ

   מלגות חוץ הן מלגות שיכולות לשמש לכל אוניברסיטה ומגיעות ממקור שאינו קשור לאוניברסיטה ספציפית. רוב הזמן, אתה יכול להגיש בקשה למלגות אלה באופן מקוון, אבל יש כאלה שעדיין רוצים בקשת נייר. כמובן שלכולם יש כישורים ומועד אחרון.

   ייתכן שתתבקש לספק מידע אישי כלשהו או לכתוב על הצורך הפיננסי שלך, אך סוכנויות מלגות לעולם לא צריכות לבקש את חשבון הבנק או את מספר כרטיס האשראי שלך. אם סוכנות מלגות מבקשת מידע בנק אישי, אל תגיש בקשה למלגה זו. כמו כן, בעת חיפוש מלגות חיצוניות, בדוק את כתובת ה-URL עבור https:// שאומרת לך שזה אתר מאובטח. אם האתר אינו מאובטח, אל תגיש בקשה למלגה זו.

   עדויות סטודנטים

   מיקומים

   • Abilene

    2200 Hickory, Abilene, TX, 79698, Abilene

   שאלות