Keystone logo
HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

HZ University of Applied Sciences

מבוא

HZ University of Applied Sciences ממוקמת בדרום מערב הולנד. עם אוכלוסייה של כ-4,800 סטודנטים לאומיים ובינלאומיים, אנחנו אוניברסיטה קטנה עם גישה אישית. HZ מציעה תכניות לימוד איכותיות. מאז 2011 - כך באחת עשרה השנים האחרונות - HZ נמצאת בשלוש האוניברסיטאות הרב-תחומיות ההולנדיות המובילות למדעים יישומיים.

כאוניברסיטה למדעים יישומיים, אנו מתמקדים בהזדמנויות מחקר מבוססות פרקטיקה. שיתוף הפעולה ההדוק שלנו עם העולם העסקי, מרכזי מחקר שונים ורשת האוניברסיטאות השותפות העולמית שלנו הם בעלי חשיבות עליונה.

עלינו

ל-HZ כ-4,800 סטודנטים המחולקים על פני ארבע שנות לימוד וכ-25 תכניות לתואר ראשון, שמונה מהן נלמדות באנגלית. כ-500 סטודנטים מגיעים מחוץ להולנד, כך שיש לנו שילוב נהדר של סטודנטים הולנדים ובינלאומיים. מתמטיקה קלה תגיד לך שעם מספרים כאלה, השיעורים יהיו קטנים.

איפה שהתלמידים חשובים

מורים וצוות שמים דגש רב על אימון פרטני. מאמן הלימודים שלך יעזור לך לבחור קורסים ולחקור את אפשרויות הקריירה שלך. שאלו כל סטודנט בינלאומי והם יגידו לכם שהמרצים והמדריכים זמינים לסייע לכם בעת הצורך. ל- HZ יש גם מתקנים ושירותים פרטניים לסטודנטים עם מוגבלות או מחלה כרונית.

המומחיות המקצועית שלנו

כאוניברסיטה למדעים שימושיים מיקמנו את עצמנו כמומחים למים, אנרגיה וחיוניות. התוכניות שלנו תואמות לחלוטין את חוד החנית האלה.

בראש

מדי שנה מקיים ה-'Keuzegids Hoger Onderwijs' (מדריך להשכלה גבוהה) סקר על ההשכלה הגבוהה בהולנד. מאז 2011 המדריך דירג את HZ ב-3 האוניברסיטאות הרב-תחומיות המובילות למדעים יישומיים בהולנד. האיכות והנגישות של המרצים שלנו ושל קבוצות הסטודנטים הקטנות הם בין נכסי ה.צ. אבל גם הכיתות, חללי העבודה ומתקני המחשב דורגו כמצוינים.

איכות והסמכה

HZ בצמרת 3

הולנד מדורגת בעקביות בין מערכות החינוך הטובות בעולם. מדי שנה מקיים 'מדריך ההשכלה הגבוהה' Keuzegids Hoger Onderwijs סקר בנושא ההשכלה הגבוהה בהולנד. HZ מדורגת בשלוש האוניברסיטאות הרב תחומיות למדעים יישומיים מאז 2011.

הַאֲמָנָה

HZ היא אוניברסיטה במימון ממשלתי למדעים יישומיים (HBO). כדי להשיג מימון ממשלתי בהולנד, על המכונים לעמוד ללא הרף במספר דרישות איכות. איכות המחלקות והתוכניות מוערכת באופן קבוע על ידי ארגוני ה- VBI (ארגוני הערכת ביקור) מוכרים של משרד החינוך, התרבות והמדע.

תכניות התואר הראשון, כולל התוכניות בשפה האנגלית, הנלמדות ב-HZ הוסמכו על ידי ה-NVAO (ארגון ההסמכה הולנד-פלמי) על סמך הסכמים בינלאומיים.

הצהרת משימה

אנו מכון ידע בעל אוריינטציה עולמית, עם אוריינטציה ספציפית בתחום עמידות ומים, בטיחות, חדשנות ותחומי ידע ארגוניים.

קבוצות היעד השונות יכולות לשלוט בכישוריהן הנבחרים באמצעות חינוך בהתאמה אישית, לקריירה לכל החיים בחברה רב-תרבותית ורב-צורנית. אנו רוצים להיות שותפים לחברות, מכונים ורשויות, על מנת לדאוג לכל צורך בידע ובחדשנות שלהם. לכן אנו מתמקדים במספר חודי חנית, מה שהופך אותנו לאטרקטיביים לשוק שחורג בהרבה מהגבולות האזוריים ואפילו הלאומיים. חודי החנית הללו הם עמידות ומים, בטיחות וחדשנות ויזמות. הדבר מודגש מחדש גם בקיומם של מרצים בתחומים ספציפיים אלו.

כל אדם סופר

שליחות מוטמעת כל העת גם במערך 'ערכים' המספק כיוון למחשבות ולפעולות. ערכי הליבה שלנו הם איכות, התפתחות אישית, כבוד הדדי והתמצאות מקצועית. מקומות ומסמכים שונים של ה- HZ מדגישים גם את תשומת הלב הנדרשת בנושאים אתניים ופרשניים, באופן כללי ובמצבים מקצועיים. אנו רוצים להיות קהילה בה כל אדם סופר ושכל אדם נתפס כפרט, שם העבודה המשותפת נמצאת בראש סדר העדיפויות, ושם יש כבוד הדדי לאפשרויות הפיתוח של כל המעורבים.

מיקומים

 • Vlissingen

  Edisonweg 4, 4382 NW, Vlissingen

  • Middelburg

   Het Groene Woud 1-3, 4331 NB, Middelburg

   • Velp

    Larensteinselaan, 26-A, 6882 CT, Velp

    שאלות