Keystone logo
Indiana University Kokomo

Indiana University Kokomo

Indiana University Kokomo

מבוא

סטודנטים ברחבי העולם יכולים להרוויח תואר IU היוקרתי - כ 18,000 $ לשנה

אוניברסיטת אינדיאנה Kokomo היא הזולה ביותר וגם מציעה מלגות לסטודנטים בינלאומיים! סטודנטים מסוגלים להעפיל מלגות של 5,000 $ לתלמיד לשנה ובוגר יכולים להעפיל 4,000 $ לשנה!

באוניברסיטת אינדיאנה Kokomo תרוויחו אחד התארים הכי חזק בארץ-אחד שמגיע עם תמיכה של אחד על אחד והדרכה ממרצים השראה, מוגמר, ומסור. מדי שנה אנו מעלים את דרישות הסף. אנחנו מוסיפים מגמות ותוכניות שפועלים כדי להנחות את התלמידים שלנו לתוך מקומות עבודה בתעשיות המבטיחים ביותר של העתיד, כמו בריאות, אירוח, אינפורמטיקה, ומדיה-עד כמה שם.

יש IU Kokomo משהו לכל אחד! תוכל להרוויח תואר IU בקמפוס שלנו של כ -4000 תלמידים, עם גדלים בכיתה קטנים של כ 20 - 25 תלמידים! אתם תקבלו את ההכנה, כישורים וניסיון בעולם אמיתי כי להגדיר אותך על חיים שלמים של הצלחה, ויש לי המון כיף בתהליך.

חיי הקמפוס

צחוק. חצות טירוף. באולינג קוסמי. סרטים מחוץ לדלת. מוסיקת חיה. תרגול קוריאני בקוריאה. קרב בלון 1000-מים. תכנון ועידות שימור היסטורי ברחבי המדינה. תיאטרון האוניברסיטה. קומיקאים בקפטריה. Jackrabbits משחק עם חברים. מריעים על הנסיכה עצמו מאוד Indy 500 שלנו. רוח הרפתקנית. קריאת ספר נהדר על הדשא. שעות המדינה- of-the-art מרכז הסימולציה רפואית סנט ג'וזף החולה. הרצאת הדור הבא גל המיומנויות הבא. שיחה אמיתית עם החברים הכי הטובים שלך. מובילים ניסויים בתיכון למדעים Rocks Summer Camp. מדינת Crazie קוגר חמור. שוק האיכרים בגלל העוגיות הטובות ביותר בסביבה. הוראת סטודנט באירלנד. כמעט בעירום! קו Zip דרך הקמפוס. טיולי עבודת שטח ביולוגיה. ספורט עירוני. הצגה בכנסים בינלאומיים. #myIUK

להביא את העולם אל אינדיאנה

באוניברסיטת אינדיאנה Kokomo, אתה יכול לעשות חלק במחקר בחו"ל של תוכנית אקדמית הרגיל שלך, מה הגדולות שלך. נסיעות בינלאומיות היא אחת החוויות היעילות ביותר שאתה יכול לקבל כדי להרחיב את המודעות התרבותית שלך, ולהכין לעבוד בחברה הגלובלית שלנו יותר ויותר. הקמפוס מציע מגוון רחב של יעדי תיירות / מחקר, כולל דרום קוריאה, גואטמלה, גרמניה, הולנד, צרפת, אנגליה, איטליה, ופולין.

ספורט ב IU Kokomo

אנחנו לוקחים הספורט שלנו מאוד ברצינות IU Kokomo-ואנחנו גאים להיות ביתם של הספורטאים המדהימים שלנו. מה יותר מרשים, אם כי, הוא שהם הזוכה בכיתה, מדי. הספורטאים שלנו להתמודד אקדמאים עם אותה המסירות שהם נותנים הספורט שלהם.

בשנה האחרונה בוצעה לכבוד 18 ספורטאים KIAC Scholar ב IU Kokomo

7 צוותי בנבחרת גברים כדורסל, קרוס קאנטרי, וגולף נשים כדורסל, קרוס קאנטרי, כדורעף, וגולף 21,500 מטרים רבועים של שטחי פעילות גופנית

במרכז כושר הקול מתגאה 21,500 מטרים רבועים של שטחי תרגיל פלוס שיעורים קבוצתיים בלתי מוגבלים, כמעט ציוד אירובי ללא הגבלה, במסלול מקורה, חדרי הלבשה חדשים, ומשקולות מעולות ומכשירי כושר.

מורשת של כוח

11,474

מספר החיים בוגר רשת בוגרי Kokomo IU ליום 2014. כאשר אתה הופך IU Kokomo קוגר שאתה חלק מרשת בוגרי החובקת תעשיות, מקצועות, רקעים, ותרבויות. בוגרות IU גאות מאוד מנחה, מוביל, ושכר משלהם.

604,897 וצומח

מספר החיים בוגרי רשת בוגרים של אוניברסיטת אינדיאנה. לימודיו IU Kokomo אישור הכניסה אותך לתוך אחת מורשות החיים עוצמתית הגדולות בעולם.

הכנת חיים שלמה של הצלחה

הצעד הראשון כדי נחיתת משרת החלומות שלך - מצטיינת סטאז.

מעסיק למעלה רוצה לראות הצלחה מוכחת, נכון לעבוד קשה, צמא ללימוד מיומנויות חדשות. מתמחה IU Kokomo לסייע לחברות אירוח עם פרויקטים מיוחדים ולתת מעסיק האפשרות להשתכר רעיונות ומידע חדשים סט טרי של עיניים.

זו ההזדמנות שלך להראות כמה יקר אתה, אלא גם ההזדמנות שלך ללמוד את מה שאתה רוצה מתוך עבודה על ידי בודק את התרבות, עבודה, ואת אישיותו הכוללת של החברה.

פרטנר איתנו כדי לגרום לזה לקרות.

ה קריירת IU Kokomo מרכז הנגישות פועל כמאמן, המאמן, ואת המעודדת האישית שלך, המנחה חיפוש ההתמחות ותפקידך. הם עוזרים לך לשכלל את קורות החיים שלך לייעץ לך על כל דבר, החל מיומנויות ראיון גנון מאסטרינג חליפות עסקים וניווט מו"מ שכר.

1,069 - מספר אחד-על-אחד המינויים קריירה שלנו ונגישות מרכז היה עם סטודנטים בשנת 2014. 164 מתמחים להציב ב -2014. עד 24% משנת 2013.

קהילה שבה אתה Belong

מיקומים

  • Kokomo

    2300 S. Washington Street, Kokomo, IN 46902-9003, , Kokomo

שאלות