Keystone logo
King's College of the Netherlands

King's College of the Netherlands

King's College of the Netherlands

מבוא

מכללת קינג של הולנד (KCN) כשמו כן הוא, היא מוסד חינוכי קטן המונע במטרה לספק תיאולוגיה נוצרית וכן חינוך עסקי עכשווי באמצעות הוראה ומחקר. הכוונה האסטרטגית של KCN היא לחנך ולצייד את תלמידיו בידע מעמיק בתיאולוגיה הנוצרית. יתרה מזאת, הוא מלמד באותה מידה תיאוריות עסקיות מודרניות ויישומן המעשי הרלוונטי לפתרון הבעיות העסקיות המכריעות וגם להתגבר על אתגרים עסקיים סוערים בהם נתקלים עסקים על בסיס יומי.

למה KCN?

חינוך בכל צורה שהיא (פורמאלית או לא פורמאלית) שהוא הוא המפתח להתפתחות האדם. כתוצאה מכך, חינוך הוא הכרח להתפתחות הכוללת של אנשים. התנ"ך קובע במפורש בהושע 4: 6 כי בני עמי מתים בגלל חוסר ידע. במילים אחרות, ללא ידע, ההתפתחות האנושית מוגבלת. עם זאת, חלומות של אנשים רבים המבקשים ושואפים לרכוש ידע לפיתוח עצמי באמצעותם לא התממשו ברוב המקרים, בשל היקף העלויות הכספיות הכרוכות בחינוך הפורמלי. כדי לעזור להקל על הבעיות הכלכליות העצומות שהופכות לאלבטרוס לתלמידים עם סיום התוכניות האקדמיות בהתאמה, KCN בחרה להציע תוכניות אקדמיות באמצעות למידה מרחוק, למידה מקוונת והגדרות מבוססות כיתה. לפיכך, KCN משתמשת בשיטות קונבנציונאליות ולא קונבנציונאליות להקניית ידע בעיקר בעזרת ותמיכה של טכנולוגיית מחשבים.

KCN מחזיקה בדעה ששילוב שיטות חינוך שונות של סטודנטים מבטיח ומאפשר גמישות וממזער לחצים בהם נתקלים סטודנטים רבים בעקבות תחום לימוד שנבחר. מה גם שהניסיון הוכיח שאנשים רבים מעדיפים לעבוד במשרה מלאה וללכת לתכניות אקדמיות במשרה חלקית וזה המועדף על מה ש- KCN מייצגת. לכן, ב- KCN אנו מחויבים לחינוך בתוך סביבה גמישה ודינאמית. KCN מושכת סטודנטים מכל מדינות העולם ואנשים מכל תחומי החיים. הצוות והסגל שלנו מאומנים על ידי כמה מהסמינרים היוקרתיים והמכללות התיאולוגיות בארצות הברית. מלבד החינוך התיאולוגי האיכותי שרכשו חברי סגל KCN, רוב נכבד מהם צבר ניסיון מעשי ככמרים ומנהיגי כנסיות בעדות שלהם.

הפקולטה של המחלקה לעסקים מורכבת ממרצים בעלי תארים איכותיים שהושגו גם מכמה מהאוניברסיטאות היוקרתיות באירופה וצברו באותה מידה מספר שנים של כישורי הוראה וניסיונות מכמה מהאוניברסיטאות הללו.

ברוק קגל / Unsplash

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpg

חברות והשתייכות

KCN היא חברה באיגוד בתי הספר הנוצריים הבינלאומיים (ACSI) ורשת אירופה למרחקים ולמידה אלקטרונית (EDEN), שותפה של סמינר אוונגליסטי עולמי (WWES) נובה סקוטיה קנדה וחברה באקדמיה הבריטית לניהול (BAM). .

מכללת קינג של הולנד (KCN) כשמו כן הוא, היא מוסד חינוכי המונע במטרה לספק תיאולוגיה נוצרית וכן חינוך עסקי עכשווי באמצעות הוראה ומחקר. הכוונה האסטרטגית של KCN היא לחנך ולצייד את תלמידיו בידע מעמיק בתיאולוגיה הנוצרית. יתרה מזאת, הוא מלמד באותה מידה תיאוריות עסקיות מודרניות ויישומן המעשי הרלוונטי לפתרון הבעיות העסקיות המכריעות וגם להתגבר על אתגרים עסקיים סוערים בהם נתקלים עסקים על בסיס יומי.

הצהרת החזון של KCN

לספק חינוך תיאולוגי נוצרי איכותי ונגיש לכל בני הגיל המעוניינים לקבל ידע עמוק ואינטימי בתיאולוגיה הנוצרית.

על פי התיאולוגיה, ל- KCN יש את ערכי הליבה הבאים:

 1. להכשיר ולצייד את הנוצרים למנהיגות בכנסיות שלהם בהתאמה לידע תיאולוגי טוב ופרשנויות מקראיות.
 2. לחדד נוצרים לרכוש מיומנויות בניהול הכנסייה
 3. להעצים את מנהיגי הכנסייה והנוצרים, באופן כללי, להיות מנועי אוונגליזציה באמצעות הידע הנרכש.
 4. בחזית העסקים, KCN אמורה להכשיר ולהכין מנהיגים עסקיים שיהיו מסוגלים לזהות הזדמנויות עסקיות ולנצל את האתגרים שעומדים להתרחש בסביבה העסקית הבלתי צפויה.

ביחס לחינוך עסקי, KCN מעלה את ערכי הליבה הבאים:

 1. KCN שואפת למקסם את הפיתוח של כישורי עסקים אישיים וחומרה באמצעות גדלי כיתות קטנים אשר מטפחים מערכת יחסים עשירה ואינטימית בין סגל לסטודנט.
 2. KCN מעריכה ומוקירה גישה הוליסטית ללמידה שבה מתאמצים הן תיאוריה והן פרקטיקה במרץ ובכך מקדמים פעילות ומלגות שהם כלים חיוניים לפיתוח ומיקום המנהיגים העסקיים של המחר בסביבה העסקית.
 3. מתן חינוך עסקי נגיש ובמחיר סביר לכל העמים, התרבויות, הגילאים, המינים וכן רקע חברתי-כלכלי מגוון. כבוד, סובלנות וקבלה על ידי ולכולם הם ערכי מפתח המקדמים למידה.

הצהרת המשימה של KCN

KCN הוא מוסד שלישוני מקומי עם מיקוד עולמי המבטיח פעילויות למידה איכותיות שבסופו של דבר מעצבות ומכינות את הלומדים למנהיגות עתידית בתחום העיסוק האקדמי שנבחר. גלה ופתח את הכישרונות והכישורים שלך באמצעות חינוך ושירות לאנושות.

הפקולטה לעסקים

החדרת הגמישות בתוכניות החינוך של KCN מקדמת עומק אקדמי וגם משפרת את הרחבה האינטלקטואלית שבסופו של דבר מספקת לאדם ידע נאות. תוכניות תעודת KCN יכולות להיעשות בפרק זמן קצר של שבועיים עד 6 חודשים בהתאם לאופי הקורס ותכניו. תוכניות דיפלומה נמשכות בדרך כלל בין 9 חודשים לשנה (בערך 2 תקופות סמסטר). התוכניות לתואר ראשון נמשכות עד 3 שנים. בנסיבות נדירות, סטודנטים יכולים להשלים את תוכניותיהם תוך 4 שנים.

KCN מציעה את התוכניות הבאות בעסקים

 • תעודת מדיה חברתית
 • שיווק דיפלומה
 • ניהול BS
 • תואר ראשון במנהל עסקים
 • חשבונאות BS
 • BS פיננסים
 • BA יחסים בינלאומיים
 • BA תקשורת

הסמכה מקצועית של חשבונות ACCA

אנו מציעים קורסי הנהלת חשבונות ACCA. קבלת תעודת הנהלת חשבונות ACCA הופכת אותך לרואה חשבון גלובלי. נכון לעכשיו, ל- ACCA יש 503,000 סטודנטים ב -179 מדינות בעולם. במילים אחרות, ACCA היא תוכנית הנהלת החשבונות המקצועית המוכרת והאמינה ביותר בעולם.

הכישורים הראשוניים להמשיך בקורסי הנהלת חשבונות ACCA;

 1. אלה ללא ניסיון והכישורים הנדרשים יכולים להתחיל בקורסי היסוד (להסבר נוסף בפנייה למינהל שלנו)
 2. בעלי 3 GCE ו- 2 רמות A ב -5 מקצועות נפרדים כולל מתמטיקה ואנגלית או מקבילה שלהם. בנוסף, נדרשת 3 שנות ניסיון בעבודה כדי להשלים 13 בחינות (אם לא ניתנו פטורים) אשר עשויות להימשך עד 3 או 4 שנים לביצוע.

יתרונות:

 1. להיות חבר סטודנט ב- ACCA
 2. גמישות בלימוד התכנית
 3. ההסמכה מוכרת בעולם
 4. ACCA בריטניה תמיד מוכנה להציע תמיכה במידת הצורך
 5. רק תשלום עבור בחינות נרשם

לפרטים נוספים אודות הסמכת הנהלת חשבונות ACCA, צור קשר עם KCN.

לחץ כאן להגשת מועמדות:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

מיקומים

 • The Hague

  Erasmusweg 8C, 2532 CP, , The Hague

שאלות