Keystone logo
© BIMM University
LIBF Online

LIBF Online

LIBF Online

מבוא

LIBF הוא שם מכובד בחינוך הבריטי כבר למעלה מ-140 שנה. הם מספקים קורסים לתואר ראשון, שני ו-MBA לסטודנטים בבריטניה ובינלאומיים במשרה חלקית ובמשרה מלאה. כמוסד קטן יותר להשכלה גבוהה עם סגל של אנשי מקצוע בתעשייה, LIBF ממוקם באופן אידיאלי לעזור לך במסע הקריירה שלך - הם עזרו לאלפי סטודנטים ברחבי העולם לעשות בדיוק את זה.

הקורסים שלהם מספקים את הכישורים הדרושים לך לקריירה בעסקים, ניהול, מדעי נתונים ומימון עם דגש חזק על מיומנויות מעשיות שנלקחו ממחקרי מקרה בחיים האמיתיים. בנוסף, LIBF מציעה משאבים כגון ערוצי פודקאסט המסקרים את החדשות האחרונות, עצות קריירה וראיונות עם דמויות מובילות בעולם הפיננסים והעסקים, כמו גם מפגשי סמינרים מקוונים בחינם.

מהי למידה מרחוק?

למידה מרחוק מאפשרת לסטודנטים בינלאומיים ובריטניה ללמוד לתואר LIBF ב-100% בגמישות וב-100% באינטרנט. לימודים בקצב שלכם מאפשרים לסטודנטים לשלב לימודים עם עבודה במשרה מלאה או התחייבויות אחרות.

למה ללמוד ב-LIBF?

ל-LIBF יש מוניטין של הוראה מעולה העונה על צרכים מעשיים. כאשר תלמד איתם, תלמד מאקדמאים שנהנו מקריירות מצליחות - מנהיגי תעשייה מנוסים שישתפו איתך את החוויות שלהם כדי להעשיר את הלמידה שלך. וכשאתה מצטרף ל-LIBF, אתה מצטרף לקהילה גלובלית של אנשי מקצוע ובוגרים שיכולים לעזור לך לתמוך בך בכל שלב בקריירה שלך.

מהי ההיסטוריה של LIBF?

עוד בשנת 1879, לא היו כישורים לעובדי הבנק ומעט מאוד הזדמנויות להתקדם. מאוחדת על ידי הצורך בהכרה מקצועית בכישוריהם ובניסיונם, קבוצה קטנה של אנשי מקצוע בבנקאות הקימה את המכון הראשון לבנקאים באנגליה ובוויילס, שלימים הפך ל-LIBF.

כיום, LIBF מספקת לסטודנטים בכל רחבי העולם את כל מה שהם צריכים כדי ללמוד בצורה גמישה באינטרנט, בכל מקום, והיא הגוף המקצועי היחיד בעולם עם סמכויות הענקת תואר מלמד. יש להם קהילה גלובלית של סטודנטים ובוגרים המשתרעת על פני 120 מדינות.

היתרונות של למידה עם LIBF

למידה גמישה לחלוטין

התאימו ללמידה סביב חייכם אך למדו בצורה מובנית, תוך שימוש בגישה מקוונת גמישה עם תמיכה מלאה מהמרצים והמורים שלכם. למד במשרה חלקית או מלאה - בקצב שלך, באופן מקוון לחלוטין, בכל מקום.

למעלה מ-140 שנות מומחיות

שדרג את המומחיות שלך עם כישורי העתיד. כדי לעזור לך להצליח ולהתקדם בקריירה שלך, LIBF משלבת את ההיסטוריה הארוכה של השכלה בתחום הפיננסים, העסקים והבנקאות עם פלטפורמת הלמידה המקוונת העדכנית ביותר.

למידה חדשנית מותאמת אישית

למד בתנאים שלך. השג את הכישורים הדרושים לך כדי למצות את מלוא הפוטנציאל שלך ולהגשים את השאיפות שלך. תהיה לך תמיכה, כמו גם גישה לכלי למידה דיגיטליים מתקדמים ומומחיות מעשית בחיים האמיתיים.

מתגמל את השאיפה שלך

למידה מקוונת היא אפשרות זולה, מותאמת אישית שמתאימה לאורח החיים שלך. העמלות עבור התארים המקוונים של LIBF מתפרסים על פני אורך התוכנית שבחרת, מה שמקל עליך לנהל את הכספים שלך.

קורסים מקוונים של LIBF

LIBF מציעה שמונה תוכניות תואר מקוונות: ארבע תואר ראשון, שלושה תואר שני ו-MBA. בין אם אתה לומד במשרה מלאה או חלקית, אתה יכול ליהנות מאפשרויות תשלום גמישות ולחלק את שכר הלימוד שלך על פני משך הלימודים שבחרת. כסטודנט בינלאומי, אתה עשוי להיות זכאי לעד 60% הנחה על שכר הלימוד שלך.

קורסי תואר ראשון

 • BSc (Hons) ניהול עסקי (עלות כוללת 10,403 ליש"ט או 1,734 ליש"ט בשנה במשרה חלקית II)
 • BSc (Hons) מדעי המחשב (עלות כוללת 10,403 ליש"ט או 1,734 ליש"ט בשנה במשרה חלקית II)
 • BSc (Hons) Data Science (עלות כוללת 10,403 ליש"ט או 1,734 ליש"ט בשנה במשרה חלקית II)
 • BSc (Hons) ניהול בינלאומי (עלות כוללת 10,403 ליש"ט או 1,734 ליש"ט בשנה במשרה חלקית II)

קורסי תואר שני ו-MBA

 • MSc בינה מלאכותית (עלות 2,681 ליש"ט לשנה במשרה חלקית II)
 • MSc Data Science (עלות 2,681 ליש"ט לשנה במשרה חלקית II)
 • MSc Management (עלות 2,681 ליש"ט לשנה במשרה חלקית II)
 • MBA (עלות 2,819 ליש"ט לשנה במשרה חלקית II)

* המחירים כוללים את המלגה.

** המחירים מתחילים מ, להצעה אישית צרו קשר עם המוסד.

*** ניתן לקבל הנחות נוספות אם התשלום מתבצע מדי שנה או במלואו.

משך הקורסים

סטודנטים יכולים לקחת את הקורסים המקוונים של LIBF על בסיס משרה מלאה או חלקית.

בעוד תקופת הלימודים לתואר ראשון היא שלוש שנים, קיימות שתי אפשרויות גמישות למשרה חלקית הנמשכות ארבע או שש שנים. באופן דומה, תקופת הלימודים במשרה מלאה לתואר השני וה-MBA שלהם היא 12 חודשים, אך אתה יכול לקחת אותם במשרה חלקית במשך 18 חודשים או שנתיים.

קבלה

קורסי תואר ראשון:

 • 2 מקצועות ברמה א' או שווה ערך. GCSE מתמטיקה ואנגלית כיתה C (4) ומעלה
 • שפה אנגלית: IELTS רמה 6 ומעלה ללא אלמנט מתחת ל-5.5 (או שווה ערך)
 • ניסיון בעבודה יכול להיחשב כחלופה לכישורים אקדמיים.

קורסי תואר שני ו-MBA:

 • תואר בהצטיינות מדרגה נמוכה יותר (כיתה ג' או 50-59%) ומעלה או שווה ערך - ממוסד מוכר. ההסמכה בחו"ל תצטרך להיות מאומתת באמצעות ECCTIS (UK ENIC)
 • שפה אנגלית: IELTS רמה 6.5 ומעלה ללא רכיב מתחת ל-6.0 (או שווה ערך)
 • ניסיון בעבודה אינו חובה אך יכול להיחשב כחלופה לכישורים אקדמיים.

דרישות השפה האנגלית

 • IELTS: רמה 6 ומעלה
 • TOEFL: מינימום 80 נקודות
 • Trinity College ISE: ISE III במעבר המינימלי. שימו לב שהתוצאות האקדמיות של Trinity College ISE תקפות לשנתיים בלבד.
 • מבחן דולינגו באנגלית: מינימום 95 נקודות. גשו למבחן האנגלית המקוון של דולינגו. זה לוקח רק 45 עד 60 דקות, ואתה תקבל את התוצאות שלך תוך יומיים. לאחר מכן תוכל לשלוח את התעודה שלך ל-LIBF
 • תעודת קיימברידג': ציון B מינימום בסך הכל.

מלגות ומימון

LIBF הוא ספק רשום במשרד לסטודנטים.

סטודנטים בינלאומיים יכולים לקבל עד 60% הפחתה בשכר הלימוד. "

מיקומים

 • London

  Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

  שאלות