Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Meritus University

Meritus University

Meritus University

מבוא

מי אנחנו

77445_DSC_0628_1.jpg

כאוניברסיטה נישה, הגישה הייחודית של MERITUS לחינוך היא להציע שילוב מעשי ויעיל של למידה מסורתית, מודרנית וחווייתית כדי להבטיח הצלחה. בניגוד לאוניברסיטאות אחרות המתמקדות רק באקדמיה, MERITUS מחויבת לייצר בוגרי מעוגלים היטב, המסוגלים לעמוד בדרישות המעסיקים של ימינו, מחדירים את מעלות ההצלחה ומבוקשים על ידי ארגונים מובילים בסיום הלימודים.

Meritus University נוסדה על בסיס הנחה זו. המייסד / מנכ"ל טאן סרי (ד"ר) חלים מוחמד של תשוקה וניסיון חיים בתחום הספנות ומפעלים עסקיים אחרים הובילה להיווצרות של MERITUS.

למה לבחור Meritus University ?

77443_DSC_0698_1.jpg

חזון מלזיה כדי להשיג הכנסה גבוהה הכלכלה דורש ידע העובדים אשר מסוגלים לעשות את ההבדל לא רק לארגון אלא לחברה בכלל. הם צריכים להיות מנהיגים בתעשייה, תושייה, יצירתי, אנליטי, חדשני, מחויבים ויכולים לקחת בעלות ולפתור בעיות מאתגרות שחשוב.

מצוינות אקדמית

על מנת לפתח ולייצר מנהיגים בתעשייה עם כשרונות כאלה, תפיסת המשלוח שלנו כוללת סביבת למידה הוליסטית, שבה התלמידים נחשפים הן לידע תיאורטי, למיומנויות חיים והן להשקפה גלובלית כדלקמן:

לפתח את עצמך אופי שני השבוע שלנו בניין אוריינטציה.

77498_Webp.net-resizeimage15.jpg
77499_Webp.net-resizeimage16.jpg

ב MERITUS כל התלמידים עוברים שבועיים שבועיים אימון אישי ופיתוח מנהיגות תוכנית בתחילת הפגישה שלהם.

 • ידע אקדמי בתחום הספנות הימית והספנות, תעופה, עסקים, כספים ומדעי הפיתוח.

 • מיומנויות חיים באמצעות שירות קהילתי ומעורבות חברתית.

 • התמחות בחברות מובילות בתעשייה.

 • ניסיון ידני בו יידרשו הסטודנטים להפליג על ספינות הכשרה של קבוצת חלים מזמין.

 • למידה אותנטית באמצעות מקרי מקרה אמיתיים וביקורי אתרים.

 • תקשורת יעילה ומיומנויות הצגה.
77446_Webp.net-resizeimage5.jpg

קריירה יתרון

על פי הגישה הנ"ל, בוגרי MERITUS יהיו בעלי יכולת תעסוקה מיידית ותרומה לתעשייה. ההכשרה למנהיגות המוטמעת בתוכנית תעניק להם את היתרון הנדרש בפיתוח הקריירה שלהם.

MERITUS הקימה רשת ענפה של שותפים אסטרטגיים להפגיש בין קפטנים בתעשייה בקיאים בתחומים שלהם כגון מימון, טכנולוגיה, ימי, לוגיסטיקה, תעופה ועסקים להקנות את הידע שלהם לתלמידים שלנו, כמו גם לספק להם התמחות או הזדמנויות תעסוקה כאשר הם בוגר. בנוסף, MERITUS עובדת בשיתוף פעולה עם גופים מוסמכים. כל אלה יספקו לתלמידים סביבה לימודית ייחודית שאינה דומה לזו.

לספק לך הזדמנויות ללמוד.

77448_Webp.net-resizeimage6.jpg

Meritus University מתמקדת בתוצאות הלמידה של התלמיד לעומת הפדגוגיה המסורתית להוראה וללמידה. Meritus University , אנו מספקים לתלמידים הזדמנויות ללמוד כיצד מנהלים מצליחים למדו בתעשייה, אשר יכול להיות דרך פנים אל פנים סיוע, מפגש, אינטרנט, e-learning ו e-library. האמנו כי הלומדים הם הבעלים של תהליך הלמידה בכל הרמות של הכישורים שלנו. עם זאת, זה יכסה רק 20% הראשונים של מה התלמידים צריכים לרכוש עבור התעשייה.

Meritus University נוספת מספקת חוויות למידה חווייתית על ידי מתן הזדמנויות לסטודנטים כדי להשיג חוויות קונקרטיות ואחריו התבוננות והשתקפות על חוויות אשר מוביל אותם לנתח וליצור מסקנה ולאחר מכן לפתח היפותזה חדשה לשימוש עתידי.

הידע המצטבר הזה יפתח גם את כישרונו של התלמיד כמו מנהיגות, עבודת צוות, תקשורת, משא ומתן, חשיבה מתונה, שכל ישר, קיצוב לוגי ואנשים רבים אחרים וכישורים חברתיים, אשר מאמינים כי הם מהווים עוד 70% מהדרישה לתעשייה.

77449_Webp.net-resizeimage8.jpg

Meritus University ממוקמת בלב ליבה של קואלה לומפור ממש ליד הקניונים המפורסמים ביותר במלזיה - מידוואלי מג'מאל. איזו דרך טובה יותר ללמוד וליהנות בצד גם כן. Meritus University מציעה גישה ייחודית לחינוך על ידי שילוב מעשית ויעילה של תערובות מסורתיות, מודרניות הידיים על חוויות למידה כדי להבטיח הצלחה. בגלל הרקע הימי ולוגיסטיקה שלה, תוכל אפילו לקבל את ההזדמנות לעלות על הספינה בפועל ספינות אימון בבעלות טאן סרי (ד"ר) Halim מוחמד.

77450_Webp.net-resizeimage9.jpg

בנוסף, תינתן לך ההזדמנות להתמחות עם קבוצת "חלים מזמין", שנוסדה על ידי טאן סרי (חלים) מוחמד. זה אכן פותח מימד נוסף בתהליכי הלמידה - האלמנט הכיפי!

סטודנטים בינלאומיים יש הזדמנות לחקור מלזיה וללמוד באוניברסיטת Meritus University , אנו נוודא כי אתה להשיג את שאיפותיך.

77451_Webp.net-resizeimage11.jpg

תוכלו לקבל את הטוב שבשני העולמות - לחקור גן עדן טרופי ובו זמנית יש את ההזדמנות להמשיך את הלימודים באחת אוניברסיטאות מלזיה העליונה. הזדמנות שאין לעמוד בפניה!

מיקומים

 • Kuala Lumpur

  49, The Boulevard, Mid Valley City, Lingkaran Syed Putra,, 59200, Kuala Lumpur

  שאלות