Keystone logo
Messiah College

Messiah College

Messiah College

מבוא

על מכללת המשיח

מכללת משיח היא מכללה נוצרית בעלת דירוג לאומי, עם סטודנט של 3,305 סטודנטים לתואר ראשון ושני. ממוקם מכניקסבורג, אבא, המשיח הוא רק 12 קילומטרים מבירת המדינה, הריסבורג. המכללה נוסדה בשנת 1909 על ידי אחים בכנסיית המשיח. כיום, בסיס האמונה של הקולג 'הוא אוונגלי רחב וכולל סטודנטים ועובדים ממגוון כתות ומסורות דתיות נוצריות.

הצהרת זהות

מכללת משיח היא מכללה נוצרית ללימודי המדעים והחוקים. המכללה מחויבת רוח אוונגלי חובק מושרשת במסורות Anabaptist, Pietist ווסליאן של הכנסייה הנוצרית.

הצהרת כוונות

המשימה שלנו היא לחנך גברים ונשים לקראת בגרות של אינטלקט, אופי ואמונה נוצרית לקראת חיים של שירות, מנהיגות ופיוס בכנסייה והחברה.

מונע על ידי משימה משותפת

ההתחייבות הפותחת של הצהרת השליחות שלנו - לפתח את "בגרות האינטלקט, האופי והאמונה הנוצרית" - משקפת את השילוב של האמונה המשותפת של הקהילה שלנו בכל היבט של החוויה של מכללת המשיח. מודל חינוכי הוליסטי זה היה החזון הנועז של המייסד שלנו, סר סמית ', לפני יותר מ -100 שנה ונשארה אבן הפינה לזהותנו.

שאר מרכיבי הליבה של משימת השירות, המנהיגות וההתפייסות של המשיח - מושתתים היטב גם בהקשר של אמונתנו הנוצרית. אנחנו לא רק לשרת כי זה "הדבר הנכון לעשות"; אנו משרתים כי אלוהים קורא לנו לפתוח את ליבנו לעניים ונזקקים ולעבוד לצדק בכל מקום שבו עוול גובר. אנו לומדים להוביל להאמין שישו הוא הדוגמה האולטימטיבית שלנו להוביל עם חמלה, כבוד ואהבה. ובגלל אמונתנו, אנו נאלצים לבנות גשרים של הבנה ושלום כדי להפגין את אהבתו המתפייסת של אלוהים לאחרים.

הקמפוס שלנו

ממוקם במדרחוב, דרום מרכז פנסילבניה, קולג 'משיח שוכן על 471 דונם. בין אם אתה מטייל לאורך נחל הציפורים הצהוב הציורי העובר בקמפוס, מקשיב להרצאה באחד מבתי הספר החדישים ביותר שלנו, צופה במשחק כדורגל במתחם הספורט החיצוני שלנו, קונצרט באיגוד הסטודנטים שלנו, או פשוט ליהנות מהיופי של הקמפוס, אתה תהיה בטוח להרגיש בבית.

למה את מרגישה בבית?

כי במשיח זה יותר מקמפוס יפה. זה על אירוח לכל אדם. מבקר בפעם הראשונה שלך? לחזור לקמפוס עבור השנה הבכירה שלך? להביא את הסבים שלך ליום הסבא? לא משנה מה הסיבה, אתה תמיד בירך על ידי פרצופים ידידותיים ואנשים מועילים באמת שרוצים את הטוב ביותר עבורך.

יצירת תשוקה לקהילה

הקמפוס שלנו מורכב מקבוצה מגוונת של סטודנטים, סגל ואנשי סגל. למרות שכולנו יכולים לבוא ממקומות שונים ורקעים, אנחנו עושים את זה בראש סדר העדיפויות כדי לעודד יחסים משמעותיים ברחבי הקהילה בקמפוס שלנו.

בעוד שבעת המבנים האקדמיים, 12 אולמות מגורים / דירות, ספריה ומבנים רבים אחרים המוקדשים לפולחן, למידה וחיי סטודנט מהווים את הקמפוס הפיזי שלנו, הרי שיותר מ -3,000 תלמידים הם שהופכים את הקמפוס של המשיח לשגשג - עם חברויות הגשמה, תשוקה ישו ומחויבות למצוינות אקדמית.

קרוב לכל זה

למרות שאתה לא יכול לספר על ידי הסביבה הנופית שלנו - הקמפוס של משיח הוא רק מרחק נסיעה קצר מן המטרופולינים הסמוכים. מסעדות מרכז העיר, מוזיאוני הגלריות ומקומות הספורט של עיר הבירה של הריסבורג (Harrisburg) נמצאים במרחק של רק 15 דקות משם. המרכזים העירוניים העמוסים של פילדלפיה, בולטימור, וושינגטון הבירה וניו יורק נמצאים כולם במרחק של 2-3 דקות נסיעה. וכאשר אתה חווה את ההזדמנויות הערים הסמוכות שלנו יש להציע, נשמח לקבל אותך בחזרה לפעילות של הקמפוס שלנו!

מיקומים

  • Mechanicsburg

    Messiah College see new link One College Avenue Mechanicsburg PA 17055, 17055, Mechanicsburg

    שאלות