Keystone logo
Millikin University

Millikin University

Millikin University

מבוא

ברוכים הבאים לאוניברסיטת מיליקין!

מיליקין היא אוניברסיטה עצמאית, ארבע שנים שממומנת באופן פרטי ויש גיוס של כ -2,200 סטודנטים בתוכניות לתואר ראשון והתואר שני מסורתיות ולא מסורתיות. ממוקם בדקטור, אילינוי, תגלה מהר מאוד שהחתימה של חינוך מיליקין היא חוויה ייחודית שאנחנו אוהבים לקרוא למידה ביצועים.

מאז הקמתה לפני יותר מ -110 שנים, מיליקין פועל תחת התפיסה של מתן חינוך המשלב תאוריה עם פרקטיקה. אמנם זה היה רעיון רדיקלי באותו הזמן, אנחנו יודעים היום שבפועל זה לא מספיק.

התלמידים של היום חייבים לבצע את הידע שלהם כדי להיות באמת מוכן לקריירה מוצלחת אחרי הקולג '. דרך חוויות immersive כגון התמחות, שיתוף הוראה, ניהול עסק, הצגת מחקר למומחים, וביצועים מול קהל - תלמידים למצוא דרכים חדשות לחיות את הלמידה שלהם ולקצור את הפירות של העבודה הקשה שלהם.

התוצאה:

תלמידי מיליקין בוגרים עם הניסיון וביטחון כדי להצליח. בשינה 2014, 96% מהבוגרים צברו תעסוקה או כניסה ללימודים או בבתי ספר מקצועיים בתוך שישה חודשים מסיום הלימודים.

משימה

כדי לספק את ההבטחה של אוניברסיטת מיליקין חינוך היה נאמן לחזון הקמתה במשך 100 שנים. התלמידים שלנו ללמוד באמצעות פרויקטים בעולם אמיתי המחזקים את חוויות כיתה, לעזור לפתח מיומנויות מעשיות, ולהביע את האחריות של האוניברסיטה לקהילה. הם לומדים לראות קשרים עם תחומים אקדמיים אחרים להפגין את המגוון של חוויה אנושית, יחסי הגומלין בין הטכנולוגיה והחברה ... והם לומדים על עצמם ואחרים, פיתוח כבוד להבדלים ולכבודם של כל.

במיליקין, אנו מכינים את תלמידים ל:

הצלחה מקצועית אזרחות דמוקרטית בסביבה גלובלית חיים אישיים של משמעות וערך

החזון שלנו

אוניברסיטת מיליקין היא המנהיג הלאומי בלמידה ביצועים

הערכים שלנו

באוניברסיטת מיליקין, אנחנו מעריכים:

התחייבות לגילוי של ידע דיון אזרחי תשוקה והתלהבות כבוד וכבוד לאנשים קהילה מגוונת וכוללת יושר ואחריות קידום טוב יותר

מי היה ג'יימס מיליקין?

ג'יימס מיליקין נולד בעשרה מייל, מחוז וושינגטון, פנסילבניה, 2 אוגוסט 1827, על פי ד"ר מחקרו של אלברט ריינולדס טיילור, שנמצא באי ודאות משמעותית באשר לזמן מדויק. הוא היה בנו של הבל וננסי (ואן דייק) מיליקין, איכר עשיר במתינות במערב פנסילבניה. סבו הגיע מאירלנד כהפרסביטריאנית ויסקי אירי בשנת 1771. אמו הייתה ממוצא הולנדי, שאבות הגיעו לאמריקה במאה השבע עשרה. ג'יימס מיליקין מאוחר יותר שם הרחוב דייק ואן בצפון המערב דקטור לכבודה סביב שינה 1880.

קטן הוא באמת ידוע על ילדותו. כילד החווה, ג'יימס עזר לנהוג עדרי שוורים לניו יורק. בסתיו של שינה 1846, הוא matriculated בוושינגטון המכללה (כיום וושינגטון וג'פרסון מכללה), וושינגטון, פנסילבניה. זה היה תוך השתתפות וושינגטון שהוא עשה את הנדר למצא מוסד להשכלה, אם אי פעם הוא היה מסוגל, כדי שיתאים לבני נוער לעיסוקים.

הפיתוי של המערב בשם ג'יימס, ובשינה 1849 הוא ליווה את אביו בכונן כבשים לאינדיאנה ושוב בשינה 1850 לדנוויל, אילינוי. בחורף של שינה 1850, הוא היה בWabash מכללה, למרות שרשום אינם ברורים על מה שהוא למד, או כמה זמן. בשובו לפנסילבניה בשנת 1851 ליותר כבשים, הוא שוב הסיע אותם לדנוויל עם שותף בשם מק 'פרלנד.

במהלך 1850, ג'יימס המשיך להגדיל הצאן ובקרו. הוא שכר חוות רבות למרעה ונקרא "מלך בקר מדינת הערבה." הוא גם התחיל רכישת נדל"ן, רובו מרשות הציבור.

בשנת 1856, ג'יימס מיליקין הגיע לדקטור, שם הוא המשיך במגעי בעלי החיים והנדל"ן שלו. ביום 1 בינואר, 1857, נשא לאישה את אנה ברניס אסטון, בתו של הכומר סמואל מ אסטון, הכומר של הכנסייה הפרסביטריאנית קמברלנד בהר ציון מאז 1,855. מר אסטון היה כומר של הכנסייה הפרסביטריאנית בעשר מייל, פנסילבניה, כאשר ג'יימס היה בשנתי ההעשרות המוקדמות שלו, ואנה ואחותה ננסי חונכה בוושינגטון סמינר לבנות בוושינגטון.

ג'יימס מיליקין נכנס לעסקי הבנקאות בשנת 1860, הצבת לוחו ג 'מיליקין ושות' בחזית הבניין שהיה בעבר ביתם של בנק הרכבת, שנכשל לאחרונה. הוא יופחת בהדרגה את אחזקות בעלי החיים שלו והקדיש את האינטרסים שלו בנדל"ן ובנקאות, עם כמה השקעות בתעשייה מקומית. הוא סייע בארגון של עבודות ברזל האיחוד, המשמש כנשיא שלה, כמו גם את דקטור חברת הפחם. הבנק שלו הפך למוסד הבנקאי הגדול ביותר באילינוי מחוץ שיקגו. בשינה 1897, הוא ארגן מחדש הבנק שלו כבנק הלאומי מיליקין של דקטור.

הוא שירת בלוחות שונים בעיר, ובכלל זה כחבר מועצת המנהלים של מפקחים וכחבר מועצה. בזמן שהוא רץ לסנטור המדינה, חוסר אמון של בנקים שהיה בולט במערב התיכון הביס אותו.

בשינה 1876, הוא בנה בית באורן ורחובות ראשיים במערב דקטור. בעקבות הקמתה של האוניברסיטה, מר מיליקין המשיך בעסקי הבנקאות שלו עד למותו ב -2 במרץ 1909 באורלנדו, פלורידה.

הגב 'מיליקין מת על 29 יולי 1913. בעיר של דקטור היא עזבה גמילות חסדיה המוקדמות, אנה ב מיליקין הבית לנשים בגיל, שהיה מאורגן בשנת 1879 בשם "בית הספר התעשייתי של ישן גבירותיי 'בנות בית. בצוואתה, היא הורישה את הבית והרבה לה להיות בבית של המכון לאמנות דקטור, בבעלות האוניברסיטה וינוהל במשותף על ידי האוניברסיטה ואזרחים של דקטור. היא השתתפה בבחירת צבעי האוניברסיטה וכיהנה כיו"ר סעיף הול הנשים של ועדת הבניין לאחר 7 יולי 1908. ועדת הפקולטה ומועצת המנהלים מאוחר יותר שם מעונות זה אסטון הול למשפחתה. Millikins מת בלי בעיה, מלבד המתנות הפילנתרופיות לעיר של דקטור.

החזון של מיליקין

מה ג'יימס מיליקין חזה כאשר הוא נוסד בשנת 1901 באוניברסיטת מיליקין היה ייחודי: אוניברסיטה שהיה לאמץ את הצד "המעשי" של למידה יחד עם "הספרותי וקלאסי;" ו, בעוד מזוהה עם הכנסייה הפרסביטריאנית, זה לא יהיה צר "עדתי" ויישאר פתוח לכל.

התוצאה היא אחת האוניברסיטאות של האומה הראשונה הקטנות, מקיפות ש,, יש מאה שנה מאוחר יותר שלושה בתי ספר מקצועיים ואחד לאמנויות ומדעים הליברליים; אוניברסיטה היטב מעוגלת שבו תוכניות במוסיקה קלסית להתחרות במצוינות עם אלה בחשבונאות ומדעי הבריאות.

מחויבות לגיוון

אוניברסיטת מיליקין מחויבת ליצירת תרבות קמפוס שמכבדת ומעריך את הגיוון. במיליקין, גיוון נתפס במונחים רחבים, כוללים גזע, מוצא אתני, מצב סוציו-אקונומי, מין, נכות, לאום, דת, נטייה מינית, וגיל.

באמצעות הגיוס של תלמידים מגוונים, צוות, סגל, והמנהלים ועל ידי יצירת סביבה שמעריכה את הגיוון, מיליקין מבקש לספק קהילת למידה עוסקת במגוון שמשפר את חוויית הכוללת חינוך. אוניברסיטת מיליקין מחויבת:

יצירת אוכלוסיית קמפוס מגוונת, טיפוח אווירת קמפוס בו גיוון מוערך, ו יצירת קהילת למידת קמפוס שמחבקת את הגיוון.

מיליקין מתפתח ללא הרף מדיניות ונהלים ומשאבים מקצה בדרכים בקנה אחד עם התחייבויות אלה. זוהי המדיניות של אוניברסיטת מיליקין להרשות לעצמם הזדמנות שווה לכל האדם ללא הבדל או אפליה על בסיס גזע, מוצא אתני, מצב סוציו-אקונומי, מין, נכות, לאום, דת, נטייה מינית, או גיל.

אוניברסיטת מיליקין. שבו תלמידים לשגשג.

התשוקות שלנו עשויות להיות שונות, אבל המטרות שלנו הן אותו הדבר: הצלחה אקדמית, הכנת קריירה, וצמיחה אישית. אוניברסיטת מיליקין מספקת את הכלים הדרושים כדי להצליח בכל התחומים הללו.

ברור שאקדמיה הן מרכזית לחוויה שלך במכללה, אבל מכללה היא כל כך הרבה יותר מזה. אנו מבינים שיש לך הצרכים ואינטרסים שמעבר לכיתה ואנחנו מחויבים לספק סביבה תומכת שעוזרת לך להתמקד במה שחשוב.

מדיור לארגוני סטודנטים, ומראיונות מדומים לקבוצות ספורט ביצוע עצמיות, יש מיליקין אפשרויות שיגרמו לך להרגיש בבית.

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

Προϋποθέσεις εισαγωγής στο πρόγραμμα

הפגינו את המחויבות והנכונות שלכם להצליח בבית הספר לעסקים על ידי בחינת ה-GMAT - הבחינה הנפוצה ביותר לקבלה המודדת את כישורי החשיבה הביקורתית וההיגיון שלכם.

הורד את חידון המיני GMAT כדי לקבל טעימה מהשאלות שתמצא בבחינה.

מיקומים

  • Decatur

    1184 W. Main St. , 62522, Decatur

שאלות