Keystone logo
Prague School of Creative Communication

Prague School of Creative Communication

Prague School of Creative Communication

מבוא

Prague School of Creative Communication היא מכללה פרטית שתכין אותך בצורה מושלמת לקריירה בכל תחומי התעשיות היצירתיות. תוכניות הלימודים/ההתמחויות שלנו שיווק ותקשורת יצירתית (שיווק ותקשורת דיגיטלית, שיווק יצירתי, ניהול בתעשייה יצירתית), כתיבה יצירתית (אמנויות ספרותיות, כתיבה מסחרית במדיה), ואמנות חזותית (צילום ואומנויות אור-קוליות, אנימציה ואפקטים חזותיים, עיצוב גרפי ומדיה) קשורים לתפעול המעשי של משרדי פרסום, סטודיו גרפי, חברות הוצאה לאור ומוסדות מדיה. במהלך הלימודים תעבוד על פי הזמנות אמיתיות.

ומה מבדיל את Prague School of Creative Communication ממכללות ואוניברסיטאות צ'כיות אחרות? אנחנו מוסד ברמה עולמית! אנו שואבים השראה מהמודל של בתי ספר סקנדינביים ובריטים, כך שתרכשו לא רק ידע ואומנות לאורך הלימודים, אלא גם ניסיון וקשרים, המהווים ערובה להצלחה במציאת עבודה בדיסציפלינה שבחרת. בהדרכתם של אנשי מקצוע מנוסים, תהפכו לתמלילים מבוקשים, עיתונאים, עובדי יחסי ציבור, מנחים, מעצבים גרפיים, צלמים, יוצרי סרטים, אנימטורים, אמני אפקטים מיוחדים או חזותיים. בוגר ה- Prague School of Creative Communication הוא איש מקצוע השולט להפליא במלאכתו, בטכנולוגיה המודרנית ובקידום העצמי שלו.

ה- Prague School of Creative Communication מתבסס על מסורת. בתחום האמנויות החזותיות והפרסום, אנו בונים על מורשת בית הספר, מיכאל, שהוקם ב-1994 על ידי הסופר ויוצר הפרסום זדנק שטפאנק. בדיסציפלינה של כתיבה יצירתית, אנו נהנים מניסיונם של מורים מהאקדמיה הספרותית לשעבר יוסף Škvorecký - אנו כיום המכללה היחידה בצ'כיה המספקת השכלה מתמשכת בתחום הכתיבה היצירתית.

אנחנו מוכנים להכין אותך להצלחה!

 • התוכנית נלמדת באנגלית והיא קורס בינלאומי המקבל בברכה את התלמידים המעוניינים להמשיך בקריירה בתעשייה היצירתית.
 • בהשראת מסורות אקדמיות בינלאומיות בריטיות וסקנדינביות, PSCC הוא בית ספר אחות למקבילו הצ'כי, האוניברסיטה לתקשורת יצירתית (VŠKK). שניהם ממוקמים באותו בניין, מה שנותן לסטודנטים הבינלאומיים את ההזדמנות לפגוש סטודנטים מקומיים.
 • מרצים מוסמכים בעלי ניסיון משמעותי בתחומם מספקים סביבה מקצועית שבה הסטודנטים מסוגלים לצבור ידע ולפתח את כישוריהם.
 • PSCC גאה לסטודנטים בהזדמנות להפגין את הפוטנציאל שלהם בפרויקטים עסקיים חיים. ניתן ליישם את הידע והכישורים שלהם בעבודה מעשית באמצעות הסוכנות היצירתית שהיא חלק מבית הספר.

במהלך הזמן שלך ב- Prague School of Creative Communication תהיה לך הזדמנות לפתח את הידע והכישורים שלך בדיסציפלינות יצירתיות שונות, אך במקביל תהיה לך הזדמנות ליישם את המיומנויות הללו במהלך הלימודים שלך עם מטלות ופרויקטים ספציפיים. על מנת להכין אותך לכך, המורים שלך ילמדו אותך על מגמות עדכניות בתקשורת שיווקית ויתנו לך הזדמנות לעבוד על קמפיינים פרסומיים. תרגול זה משמש ב-PSCC כדי לעודד אותך לפתח מיומנויות חשיבה יצירתיות גדולות יותר ולהשתמש בהן לטובתך בתקשורת, הן במדיה ובפלטפורמות מקוונות והן לא מקוונות. הקורס יכסה גם דיסציפלינות של מדעי החברה ויעזור לך לשלוט בכלי תקשורת, אשר יציינו אותך עוד יותר לקריירה העתידית שלך. הקורס שלנו בנוי בצורה כזו שתוודא שכבוגר תהיה מוכן בצורה מושלמת לתפקיד יצירתי או ניהולי עתידי. PSCC גם מוודא שרמת האנגלית של כל התלמידים שלנו היא ברמה עסקית נאותה, מה שמבטיח את הזדמנות ההשמה בחברות רב לאומיות.

הדגש העיקרי בקורס שלנו מושם על דיסציפלינות יצירתיות (השתתפות בפרויקטים של לקוחות בתחום יצירת קונספטים יצירתיים) וחשיבה יצירתית. אנו מודעים באותה מידה לכך שאדם יצירתי במיוחד חייב להיות בעל הבנה בסיסית בתכנון ובערך הכספי של עבודתו. ה- Prague School of Creative Communication נחושה לתת לכל תלמידיו ביטחון בתחומם והתחלה איתנה לקריירה שלהם בתעשייה היצירתית.

מיומנויות שאנו דוגלים בהן:

 • שיתוף פעולה פעיל
 • שליטה בכלים שיווקיים
 • הכרת מנגנונים מאחורי חשיבה יצירתית
 • ניסיון מעשי

יכולת תעסוקה בקריירה:

 • מנהל קריאייטיב
 • מנהל אומנותי
 • קופירייטר
 • מעצב גרפי

תכונות הקמפוס

בבית Prague School of Advertising , ישנם חדרים מכל הסוגים. דרך אולפנים, כיתות מחשבים, ספרייה למקומות המיועדים לתלמידים. בנוסף, בית הספר שלנו מציע גם מקום להרצאות, כנסים, סדנאות וימי עיון. החדרים הנ"ל מצוידים בטכנולוגיה מודרנית. האולפנים כוללים ציוד המותאם בין היתר לצילום. הספרייה שופעת בכל מיני סגנונות וז'אנרים ספרותיים. כיתות לימוד מבטיחות מספיק מקום לכולם. אזורי הסטודנטים מצוידים בספות, כדורגל שולחן וכל מה שהסטודנטים היו מחפשים כדי להירגע בין ההרצאות. חלק מבית הספר הוא גם בית הקפה Domeček, שבו התלמידים יכולים לחזק את עצמם עם ארוחת צהריים דשנה או חטיף קל. קפה טוב מובטח.

  קבלה

  דרישות קבלה:

  1. תעודת סיום בית ספר תיכון.
  2. אוניברסיטאות צ'כיות בדרך כלל דורשות מהסטודנטים להכיר בלימודים הקודמים על ידי הרשות הצ'כית. תהליך ההכרה במחקרים קודמים נקרא "nostrifikace".
  3. ראיון כניסה (פגישת זום או באופן אישי במידת האפשר).
  4. שכר לימוד הוא גם דרישת קבלה ל-PSA. שכר הלימוד הבסיסי הוא 2790€.

  מיקומים

  • Prague

   Na Pankráci 420/54, 140 00, Prague

   שאלות