Keystone logo
Prague University of Economics and Business - Faculty of International Relations

Prague University of Economics and Business - Faculty of International Relations

Prague University of Economics and Business - Faculty of International Relations

מבוא

הפקולטה ליחסים בינלאומיים (FIR) היא אחת הפקולטות הגדולות באוניברסיטת פראג לכלכלה ועסקים. ישנם שני כיוונים עיקריים בהוראה ובמחקר: עסקים בינלאומיים ופוליטיקה ודיפלומטיה בינלאומית. תוכניות אחרות, המתמקדות בעסקים ומשפטים, פוליטיקה בינלאומית ודיפלומטיה, או תיירות ממלאות גם הן תפקיד בלתי נמנע. המאפיין המובהק העיקרי של FIR הוא הרמה הגבוהה של בינלאומיות בכל השלבים עם דגש חזק על ידיעת השפה של התלמידים. FIR היא הפקולטה הראשונה בצ'כיה שהשיגה הסמכה של תוכנית לימודים על ידי EFMD. שתי תכניות מאסטר בעסקים בינלאומיים זכו בתווית EFMD Accredited לתקופה של 5 שנים.

משימתה של הפקולטה ליחסים בינלאומיים היא לפתח השכלה וידע בתחום היחסים הכלכליים והפוליטיים הבינלאומיים ולספק תכניות לימוד מוכרות בינלאומיות המבוססות על חשיבה ביקורתית ופתיחות, אחריות אישית וחברתית ומחויבות ללמידה לאורך כל החיים.

החזון של הפקולטה ליחסים בינלאומיים - זהו מוסד החינוך והמחקר הטוב ביותר בתחום היחסים הכלכליים והפוליטיים הבינלאומיים בצ'כיה ובאמצעות אסטרטגיית הפנמה ותהליך מאומת בינלאומי של אבטחת ושיפור איכות, זהו ארגון בינלאומי מוסד מוכר, השייך בין שלושת בתי הספר המובילים בדירוג הטוב ביותר באזור מרכז ומזרח אירופה.

בוגרי התוכניות לתואר ראשון וגם לתואר שני מוצאים עבודה בעסקים, במיוחד בתאגידים רב לאומיים שמעריכים מאוד את הרמה הגבוהה במיוחד של כישורי שפה וכישורים כלכליים וניהוליים. מיומנותם של הבוגרים ניתנת על ידי האופי הבינתחומי של ההוראה הניתנת על ידי UEP.

חלק גדול מהתואר הראשון והשני של הפקולטה יכולים לנצל הזדמנויות ללימודים בחו"ל. מאז תחילת שנות התשעים, הפקולטה מתרגלת מערכת לימודים מבוססת נקודות זכות, והיא פיתחה והקימה את המנגנון הדרוש לאפשר חילופי העברת סטודנטים וצבירת נקודות זכות כפי שנקבע ב-ECTS (הקרדיט האירופי). מערכת העברה). למעט כמה תכניות לתארים מתקדמים, אוניברסיטאות קיץ ותוכניות חינוך לכל החיים, מסלול הלימודים ב- UEP הוא ללא תשלום.

מידע כללי

הפקולטה ליחסים בינלאומיים (FIR) מציעה תוכניות לתואר בכל שלוש הרמות של ההשכלה הגבוהה. כמוסד הוראה ומחקר מוכר מאוד, אנו מספקים לכל תלמידינו רק תוכניות איכותיות עם תארים מוכרים בינלאומיים. תלמדו קורסים שישלבו תיאוריה כלכלית עם פרקטיקות עסקיות וניהוליות. תוסיף את נושאי היחסים הבינלאומיים במקרה של תוכניות IDS.

בדרך כלל, על ידי לימודים ב-FIR, תקבל את מה שהעסק דורש. וכל זה יקרה באחת הערים היפות והבטוחות בעולם, פראג.

סיבות למה ללמוד ב-FIR

 1. על ידי לימודים ב-FIR תקבלו השכלה איכותית ומוכרת בינלאומית שתעזור להגביר את הקריירה שלכם.
 2. תלמדו בפראג, אחת הערים היפות והבטוחות בעולם.
 3. תלמדו באנגלית, אבל חוץ מזה נלמד אתכם שפה זרה נוספת. ידע בשתי שפות זרות הוא חובה כיום.
 4. FIR מציעה לך אפשרויות יוצאות דופן לבלות סמסטר באוניברסיטה השותפה שלנו. אתה יכול לבחור מבין יותר מ-200 מהם. מי שרוצה לעשות זאת נתמך על ידי הפקולטה.
 5. אפשר גם התמחות בחו"ל. הוא מוכר כקבוצה של קורסים רגילים.
 6. כל הבוגרים שלנו מתחילים קריירה מצליחה.
 7. ניתן ללמוד בפקולטה השייכת למועדון של 7 בתי ספר שזכו לתווית EFMD Accreditated לשתי תכניות לתקופה של 5 שנים.
 8. חלק מהתוכניות מציעות מגוון של קטינים שעוזרים לך להתמקצע אפילו יותר.
 9. אתה לא תהיה לבד כאן. סטודנטים מהתכנית שלכם יעזרו לכם להתגבר על תקופת ההסתגלות ותוכלו גם להשתתף בארגוני סטודנטים רבים.

שיתוף פעולה בינלאומי

חברות בקונסורציונים בינלאומיים היא חיונית עבור הפקולטה ליחסים בינלאומיים, בהתחשב באסטרטגיה של בינלאומיות רחבה המכסה את כל תחומי הפעילות האקדמית. הפקולטה ליחסים בינלאומיים מסומנת כמוסד מוכר בינלאומי המציע תכניות לימוד דומות לאלה באוניברסיטאות זרות יוקרתיות ובתי ספר לעסקים. על מנת לקבוע את האסטרטגיה הבסיסית ואת הכלים הפרטניים ליישום שלה, יש צורך להעריך כל העת את עמדת הפקולטה מנקודת מבט בינלאומית ולהתאים את עצמם למגמות האחרונות בניהול מוסדות להשכלה גבוהה, תכניות לימוד ומודרניות. שיטות לימוד.

EFMD

 • הקרן האירופית לפיתוח ניהול (EFMD) היא ארגון מוביל ללא מטרות רווח של אוניברסיטאות ותאגידים בעלי אוריינטציה ניהולית. המטרה היא לתמוך בפיתוח החינוך הניהולי והניהול עצמו, תוך שימת דגש על איכות התהליכים והתפוקות. ל-EFMD יש כמעט 900 חברים ב-88 מדינות.

CEEMAN

 • האגודה לפיתוח ניהול מרכז ומזרח אירופה (CEEMAN) שואפת לתמוך בפיתוח ניהול, במיוחד באזור מרכז ומזרח אירופה, למרות ש-220 חבריו מ-55 מדינות מגיעים מכל רחבי העולם, כך שלמעשה מדובר בארגון הפועל ברחבי העולם.

מרכז התיקים

 • Case Center הוא קונסורציום של בתי הספר הכלכליים הטובים בעולם המתמקד בשיתוף חוויות עם יצירה והוראה של מקרים מקרים. הקונסורציום מונה כיום למעלה מ-500 חברים ברחבי העולם ומציע גישה למקרי המקרה הנפוצים ביותר בתחום העסקים הבינלאומיים.

החברות בארגונים אלו מאפשרת לפקולטה להעביר ידע מבתי הספר המוכוונים ניהוליים הטובים ביותר ברחבי העולם, תוך שימת דגש על המגמות האחרונות בחינוך ובצרכים חברתיים. זה גם קובע את רף ההשוואה המוגדר כברירת מחדל עבור כל פעילויות המפתח של הפקולטה. ניתן לחלק את היתרונות המיוחדים של חברות לשלוש קבוצות בסיסיות:

 1. תהליכי הסמכה והדרכה,
 2. גישה למשאבי מידע, כנסים נושאיים והדרכת צוות,
 3. יצירת פלטפורמות ועיסוק בפרויקטים.

הסמכת EFMD וקונסורציום MIB EPAS

החברות ב-EFMD היא גם גורם מפתח בעובדה ש-FIR הגן בהצלחה על ההסמכה הבינלאומית היוקרתית EFMD Accredited for International Business and International Trade תוכניות לימודים, אך הפעם במשך חמש שנים. עם הצלחה יוצאת דופן זו, FIR מדורגת בין מועדון העילית של שמונה אוניברסיטאות בלבד ברחבי העולם שזכו להסמכה הארוכה ביותר עבור יותר מתוכנית אחת.

הפקולטה היא גם חברה מייסדת בקונסורציום MIB EPAS, שמשייך בתי ספר לתוכניות בתחום העסקים הבינלאומיים בעלי תווית EFMD Accredited. אחד הפרויקטים הוא תכנית התואר הכפול שמציעה FIR לסטודנטים.

למה ללמוד בפראג?

 • המדינה הבטוחה בעולם: צ'כיה דורגה כמדינה ה-6 הבטוחה בעולם לפי מדד השלום העולמי 2017! זה בטוח יותר משוויץ, קנדה או נורבגיה.
 • עיר הסטודנטים הטובה בעולם: פראג דורגה כעיר הסטודנטים ה-26 הטובה בעולם והעשירית באירופה לפי ערי הסטודנטים הטובות ביותר של QS 2017.
 • העיר הירוקה ביותר: פראג הוצבה במקום ה-6 במדד הערים הירוקות המכיר בערים בעולם שעושות כיום מאמצים גדולים כדי להיות בנות קיימא על ידי שימור אזורים אקולוגיים, כמו גם את הגדלת המיקומים הירוקים מעשה ידי אדם.
 • סטודנטים באוניברסיטה בינלאומית: בפראג יש קהילה בינלאומית גדולה ותוססת. נכון לעכשיו, יש הרבה יותר מ-150,000 זרים שחיים בפראג ויותר מ-20,000 מהם הם סטודנטים באוניברסיטה.

תכונות הקמפוס

מחלקות

 • המחלקה ליחסים כלכליים בינלאומיים
 • המחלקה לעסקים בינלאומיים
 • המחלקה ללימודים בינלאומיים ודיפלומטיים
 • המחלקה לעסקים ומשפט אירופי
 • משרד התיירות
 • המחלקה לאנגלית
 • המחלקה לגרמנית
 • המחלקה לשפות רומנטיות
 • המחלקה לשפות סלאביות

מרכז המחקר הבינלאומי

מרכז המחקר הבינלאומי (IRC) הוקם בשנת 2018. IRC מספקת סביבת מחקר דינמית ובינלאומית לשיתוף רעיונות ולטפח שיתופי פעולה מחקריים.

  סטטיסטיקת בוגרים

  מיקומים

  • Prague 3

   Faculty of International Relations, nám. W. Churchilla 1938/4, 13067, Prague 3

  שאלות