Keystone logo
Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

Pacific Union College Online

מבוא

נוסד בשנת 1882, יוניון קולג 'פסיפיק היא מכללה נוצרית היום שביעית עם מסורת במדעי רוח חזקה. ממוקם בלב של עמק נאפה בקליפורניה, המכללה מציעה תוכנית בת ארבע שנים מוכרים באופן מלא ומדגישה מצוינות אקדמית, חוויה רוחנית אותנטית, ושירות לקהילות המקומיות ובעולם.

הצהרת הכוונות של PUC

יוניון קולג 'פסיפיק הוא קהילה לומדת היום שביעי מציעה חינוך מעולה במרכז משיח שמכין את תלמידיו ופוריים של שירות אנושי שימושי ויושר אישי ללא פשרות.

אקדמיה

המכללה הוכרה במכללה לאמנויות הלאומית-ליברלית ידי US News & World Report מאז 2009. בעבר, PUC דורגה הרובד העליון של קטגורית המכללות האזוריות המערביות במשך 17 שנים רצופות. PUC נשמרה הסמכה ללא הפרעה על ידי האגודה המערבית של בתי ספר ומכללות בכירות אוניברסיטות ומכללות נציבות (WSCUC) מאז 1951. בשנת 2011, WSCUC מחודשת ההסמכה המלאה של PUC דרך האביב 2018. המכללה הוסמך גם על ידי האגודה Accrediting בתי ספר השביעי יום Adventist, מכללות ואוניברסיטאות. המכללה מעסיקה מעל 90 פרופסורים במשרה מלאה מציעה למעלה מ -70 מעלות ותוכניות, כולל עמית, ראשון ותואר שני. A 13: 1 תלמיד-מורה יחס מספק רמה מעולה של תמיכה וחניכה אקדמיות. קשישים PUC להבקיע הרבה מעל לממוצע הארצי בדיקות שדה רס"ן (MFTs), עם דירוג אחוזון 95 ומעלה עבור מחלקות של במתמטיקה ופסיכולוגיה ב -2015. יש PUC מסורת ארוכה של שיעורי קבלה גבוהים לבתי ספר ותוכניות בוגר רפואיים שיניים. בוגרים השתתפו מאוניברסיטת לומה לינדה, UC Davis בית הספר למשפטים, UCLA, ייל, ומוסדות יוקרתיים אחרים. הפקולטה כוללת חוקרים פולברייט הזוכים במענק הקרן הלאומית למדע.

אמונה שירות

עשרות מחקרים בתנ"ך יומיים, קבוצות תפילה, והזדמנויות פולחן מתקיימים ברחבי קמפוס. סטודנטים להשתתף למעלה מ -20 תוכניות קהילתיות לשרת שכנים מקומיים לנזקקים ברחבי העולם. כנסיית PUC בקמפוס מתמלאת מספר פעמים במהלך השבוע כמש' הקמפוס אוספת יחד כדי פולחן. אמונת למידה משולבת בכיתה, שבה פרופסורים נוצריים לטפח תלמידים למסעות האקדמיים ורוחניים שלהם. PUC שלחה למעלה מ -1,300 מיסיונרים סטודנט לשרת במדינות בהן צ'ילה, צ'כיה, קזחסטן, קניה, איי מרשל, ודרום קוריאה. הפסקות בבית הספר הן פעמים אידיאליות לשרת לסטודנטים העוסקים בפרויקטים לטווח ארוך בניקרגואה, פיג'י, ברזיל, ואריזונה.

מקום

PUC היא המכללה ארבע שנים בלבד של עמק נאפה. הקמפוס היעד ממוקם 70 ק"מ צפונית לסן פרנסיסקו ו -60 קילומטרים ממזרח האוקיינוס ​​השקט. הקמפוס הוכר המכללה היפה ביותר במדינה על ידי מגזין ניוזוויק. המכללה מקיימת למעלה מ -30 קילומטרים של מסלולי הליכה ורכיבה על אופניים. ריטריט אלביון מרכז הלמידה, בקמפוס של PUC בחוף מנדוסינו, משמש כבסיס הביתה לשיעורי ונסיגות. צפון קליפורניה מיקום PUC מספק גישה נוחה למרכזי הבילוי והבידור באזור מפרץ סן פרנסיסקו, סקרמנטו עמק, אגם טאהו, ומעבר.

ההיסטוריה שלנו

סיפור PUC מתחיל עם כנסיית מקדמי היום השביעי, אשר כבר מזמן מחויב חזקה לחינוך. במהלך 1800 ו -1900 מוקדמות, הכנסייה הקימה בתי ספר ומכללות סמוכים למרכזי אוכלוסייה גדולים ברחבי צפון אמריקה.

בשנת 1874 הכנסייה הוקמה המכללה הראשונה שלה ב Battle Creek, מישיגן. כעבור כמה שנים, כנסיית קליפורניה גדלה במהירות והתחילה לחפש מיקום טוב בבית ספר בצפון קליפורניה.

חמישה עשרה קילומטרים צפוניים סנטה רוזה, בכרמים של הילדסברג, הם מצאו נכס אידיאלי ורכשה מרשים, מבנה לבן מרוהט ממש ליד הרחוב הראשי של הילדסברג. האקדמיה הילדסברג נפתחה שם ב -11 באפריל, 1882, עם שתי מורות ועשרים ושישה תלמידים. בשנת 1899, על מנת לשקף את תוכנית הלימודים הרחבה, ששמו של בית הספר הוסב הילדסברג המכללה. בשנת 1906 הוא הפך יוניון קולג פסיפיק.

בשנת 1909, הכנסייה רכשה את Resort Angwin בהרים מעל סנט הלנה. הם קנו את הקרקע ובנייניה עבור 60,000 $, ו PUC הוקדש באתר Angwin הנוכחי ב -29 בספטמבר, 1909. של מלון הנופש, מסלולי באולינג, וקוטג'ים הפכו מעונה, כיתות לימוד, ובתי סגל. סטודנטים ואנשי סגל עבדו יחד בניית מבנים אחרים, לעתים קרובות באמצעות קרשים שנקטפו מנכס המכללה.

במשך זמן, בקמפוס הציג את השינויים והרפתקאות של מדינה ההולכת וגדלה. שינויים במתקנים ותוכניות משתקף משמרות בתרבות ובפיתוח, כולל כניסה ויציאה של מחלבה, חוות תרנגולות, וקורסים כגון כלכלה נפחות והבית. עם הזמן, המכללה הוסיף מגמות בחינוך גופני, תעופה ותוכניות לקולנוע וטלוויזיה, ושדות עכשוויים אחרים של המחקר. בית הספר תמיד היה בעלי השכלה חזקה, דת, ותוכניות מדע, עם דגש מיוחד והצלחת הקורסים מראש הרפואיים.

PUC היה בית הספר הראשון כדי לענות על הלוח הדתי של "סטנדרטים העוצרים להסמכה בקולג ', ב -1932. בשנת 1933 PUC היה מוכר על ידי האגודה Northwest בתי ספר תיכוני וגבוה, אחר הראשון למכללות Adventist. הסמכה על ידי האגודה המערבית של בתי ספר ומכללות הגיעה בשנת 1951.

אחת התרומות הגדולות של PUC למערכת Adventist היה המבוא של עבודה בוגרת בשנת 1934 עם הקמת תכנית הקיץ מוצלחת מאוד שנקראה התנ"ך בבית הספר המתקדם. לאחר הפגישה 1936, בית הספר הועבר לוושינגטון, והפך הסמינר התיאולוגי Adventist היום השביעי.

כיום בסביבה הטבעית וסגנון קליפורניה היפה של המכללה להמשיך לברך מאה סטודנטים מדי שנה, מציעים קהילה של למידה אמיתית ואותנטיות רוחנית.

מיקומים

  • Angwin

    Pacific Union College One Angwin Ave. Angwin, CA 94508, , Angwin

תוכניות

    המוסד מציע גם:

    שאלות