Keystone logo
© BIMM University
Regent College London

Regent College London

Regent College London

מבוא

Regent College London הוא מוסד להשכלה גבוהה מכובד הממוקם בלב התוסס של לונדון, בריטניה. הידועה בתוכניות האקדמיות המגוונות שלה, היא מציעה מגוון רחב של קורסים לתואר ראשון ולתואר שני בדיסציפלינות כמו עסקים, מחשוב, בריאות וטיפול סוציאלי. עם מחויבות למצוינות אקדמית וסביבה רב-תרבותית, Regent College London מספקת לסטודנטים השכלה ברמה עולמית המציידת אותם בידע ובכישורים הדרושים כדי לשגשג בתחומים שבחרו. חקור את ההזדמנויות והחוויות שיש Regent College London להציע וצא למסע של צמיחה אקדמית ואישית באחת הערים הדינמיות ביותר בעולם.

אנחנו קהילה מגוונת, פעילה בקידום למידה וחינוך, עם למעלה מ-20 שנות הצלחה במסגרת ההשכלה הגבוהה בבריטניה. אנו מקבלים בברכה תלמידים מכל הרקע ומטפחים סביבה תומכת, מכילה ותרבות חיובית.

למידע נוסף על תחומי המקצוע שלנו ועל הקורסים שאנו מציעים.

 • עסקים וארגונים
 • הנדסה ומחשוב
 • מדעי הבריאות והספורט
 • חוֹק

לימוד גמיש שיתאים לאורח החיים שלך

החיים המודרניים עמוסים ותובעניים. אנו מאמינים שלימוד גמיש ומותאם הוא קו בסיס לחינוך עכשווי. זו הסיבה שאנו מציעים:

 • שיעורי יום, ערב וסופ"ש
 • מקומות לימוד מרובים ברחבי לונדון
 • מפגשי פיתוח תלמידים כדי לשפר את ההתפתחות האישית והמקצועית שלך
 • חשיבה לתוך אופי; חבילה של תוכניות למידה טרנספורמטיביות בחינם

שמים את חווית הסטודנט במקום הראשון

ריג'נט מציעה חווית סטודנטים ייחודית, נבדלת מכל אוניברסיטה אחרת. זה מאופיין בהוראה מעולה, תרבות חיובית ותמיכה בתלמידים שאין שני להם. התלמידים שלנו מסכימים, ונותנים לנו דירוג של 93% לשביעות רצון כללית בסקר הסטודנטים הלאומי האחרון (NSS).

היסטוריה וחזון

Regent College London הוקמה ב-2010 כחלק מקבוצת ריג'נט, עסק לחינוך, הכשרה וניהול השקעות שהוקמה על ידי משפחת פנקג'. אנו חולקים היסטוריה עשירה ומוצלחת בחינוך, המאופיינת בקמפוסים קומפקטיים, כיתות קטנות וממוקדות ותמיכה שאין שני לה.

המכללה נפתחה בתחילה בוומבלי, סיפקה דיפלומות לאומיות גבוהות של BTEC וסיפקה לסטודנטים מסלולי התקדמות חלופיים להשכלה גבוהה. בשנת 2013, פתחנו כניסות לציבור כדי לשקף את המחויבות שלנו להרחבת הגישה וההשתתפות. מאז, אנו מספקים מגוון תוכניות עסקיות HND מאומתות על ידי פירסון. הרחבנו גם את ההשכלה הגבוהה שלנו, תוך עבודה עם אוסף של שותפים באוניברסיטאות כדי לספק מסלולי שנת יסוד, תארים בסיס, תארים ראשונים, תארים תוספת ותואר שני.

כמכללה, השגנו יעדים רבים, כמו תוצאה חיובית עבור סקירת השכלה גבוהה QAA, תוצאות מצוינות בסקר הסטודנטים הלאומי, פתיחת חמישה מיקומי קמפוס ברחבי לונדון, וכמובן, סיוע לסטודנטים שלנו להשיג את המטרות והשאיפות שלהם לכל החיים.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא להיות האוניברסיטה הבריטית הראשונה באמת המאפשרת טכנולוגיה בבריטניה, עם מותג וקמפוס עולמי מ-2025 עד 2030. אנו שואפים לספק ללומדים ברחבי העולם השכלה וחוויית סטודנט יוצאת מן הכלל.

קבלה

דרישות כניסה לסטודנטים מקומיים וסטודנטים מהאיחוד האירופי

קהילת Regent פתוחה ומסבירת פנים לסטודנטים מכל רחבי העולם. אם אתה סטודנט ביתי, אתה יכול למצוא דרישות כניסה בדפי הקורס שלנו. לסטודנטים באיחוד האירופי, מצא את המדינה שלך מהרשימה למטה, כדי ללמוד עוד על דרישות כניסה ספציפיות למדינה שלך.

לאחר יציאתה של בריטניה מהאיחוד האירופי, ממשלת בריטניה הודיעה ב-23 ביוני 2020 כי אזרחי האיחוד האירופי, EEA ושווייץ אחרים לא יהיו זכאים עוד למעמד של דמי בית וגם לא תמיכה כספית לתואר ראשון, לתואר שני ולומד מתקדם מ- Student Finance England עבור קורסים החל משנת הלימודים 2021/22 ואילך.

שינוי זה אינו חל על אזרחים אירים המתגוררים בבריטניה או באירלנד, שזכותם ללמוד ולגישה להטבות ושירותים תישמר על בסיס הדדי עבור אזרחי בריטניה ואירלנד במסגרת הסדר אזור הנסיעות המשותף. סטודנטים מחוץ לפטור זה יהיו חייבים בדמי קורס בינלאומיים.

דרישות אשרה

מסלול ויזה לתואר שני הוא אשרה זמינה לסטודנטים בינלאומיים בבריטניה שרוצים לעבוד או לחפש עבודה לאחר סיום מוצלח של התואר שלהם ברמת תואר ראשון ומעלה אצל ספק השכלה גבוהה.

Regent College London היא ספקית השכלה גבוהה עם רקורד של ציות. מסלול הוויזה לבוגר אינו ממומן, כלומר לא נעניק לך חסות במסלול הויזה הזה.

למועמדים המגישים בקשה במסגרת מסלול זה תינתן (לאחר מתן) אשרה לשנתיים.

אין דרישת תחזוקה במסלול זה, כלומר אינך נדרש להחזיק בסכום כסף מוגדר בחשבון הבנק שלך כפי שהיית עושה כאשר הגשת בקשה לאשרת סטודנט.

על ידי השלמת ההסמכה עם Regent College London , אתה תעמוד אוטומטית בדרישת השפה האנגלית כאשר אתה מחזיק בהסמכה הנלמדת באנגלית.

מידע והכוונה לבקשת ויזה

המעבר למדינה חדשה כדי ללמוד יכול להרגיש מכריע, ויכולת להימשך זמן מה להתרכז בסביבה ובקורס החדשים. עמוד זה מכסה את כל המידע וההדרכה הרלוונטיים שיעזרו לך להבין את תהליך הויזה וההגירה לפני שתתחיל את הלימודים אצלנו.

מסמכי ויזה ומידע נוסף

 • היתר תושב ביומטרי (BRP)
 • אישור קבלה ללימודים (CAS)
 • תרגומי מסמכים
 • הצהרה אישית
 • בדיקת שחפת ותעודה
 • היטל בריאות הגירה (IHS)
 • עבודה במהלך הלימודים
 • סירובים

סטטיסטיקת בוגרים

מיקומים

 • London

  Kingsbury Campus, Masons House, 1-3 Valley Drive, NW9 9NG, London

  • London

   Southall Campus, 39-47 High Street, Southall, UB1 3HF, London

   • London

    London Campus, 153 Great Titchfield Street, Fitzrovia, W1W 5BD, London

    שאלות