Keystone logo
Rosemont College

Rosemont College

Rosemont College

מבוא

מכללת Rosemont היא קהילה של עזרה ותלמידים חיים המוקדש מצוינות אקדמית ושמחה וטיפוח במרדף אחר הידע. מכללת Rosemont מבקשת להתפתח לכל חברי הראש הפתוח וביקורתי הקהילה, את היכולת לקבל החלטות מוסריות מנומקות, ותחושת האחריות לשרת אחר בחברה הגלובלית שלנו.

מושרש בקתוליות, Rosemont מברך את כל הדתות, והוא מונחה על ידי עקרונות של קורנליה קונלי והחברה של ישו הילד הקדוש כדי לענות על הצרכים של הזמן.

ערכי מכללת Rosemont:

אמון וכבוד על כבודו של כל אדם; גיוון עם מחויבות לבניית קהילה תרבותית; התמדה ואומץ בקידום צדק ברחמים; טיפול עבור כדור הארץ כפי שהוא הבית המשותף שלנו.

המשימה של מכללת Rosemont זורמת מן הפילוסופיה החינוכית של העדה הדתית החסות שנפתחה Rosemont בשנת 1921, האגודה של ישו הילד הקדוש. פילוסופיה זו חדור רוח ועקרונות החינוך של מייסד האגודה, קורנליה קונלי. חינוך ילד הקדוש זהו אידאל בבירור מוגדר עדיין גמיש, מושרש ערכים נוצריים וביטויים, קשובים הזדמנויות למידה המאפשרות לסטודנטים להגיב חיים בשמחה, התלהבות וחמלה. המכללה היחיד ברשת עולמית של מוסדות חינוך הילד הקדוש, Rosemont מעוגנת בפילוסופיה הילד הקדוש אשר מעודדת את התלמידים לפגוש גיוון ולשנות בביטחון במתנות שלהם באלוהים, מי עשה ברית עם משפחת האדם.

היסטוריה

מכללת Rosemont נוסדה בשנת 1921 על ידי האגודה של ישו הילד הקדוש.

מהימים הראשונים של המוסד באמצעות ההווה, מייסדת SHCJ, קורנליה קונלי כבר כוח מניע מאחורי הפריצה של Rosemont לחנך את תלמידים "כדי לענות על הצרכים של הגיל," אשר כבר חלק בלתי נפרד של הצמיחה של המכללה.

Rosemont ממוקם על 56 דונם בשכונת המגורים ההסטורית של Rosemont, פנסילבניה, 11 קילומטרים מערביים פילדלפיה על הקו הראשי הפרברי. המכללה ידועה במוניטין האקדמי שלה מעולה והתמקדותה בפיתוח אינטלקטואלי, רוחני ורגשי לשלומו של כל תלמיד.

במהלך השנה של Rosemont התפתח "לענות על הצרכים של הגיל," על ידי פיתוח כמו בקולג 'אחד עם שלושה בתי ספר: המכללה לתואר הראשונה ואת בתי הספר של בוגר ולימודים מקצועיים.

ביום 30 במאי, 2008 החבר הנאמן של מכללת Rosemont אשר תכנית אסטרטגית אשר הדגישה והרחיבה את ההרשמה של המכללה, תוכניות, ומוניטין ידי אימוץ שיתוף חינוך, שותפויות, וחינוך באינטרנט. בשנת 2009, המכללה פתחה את שעריה בתואר הראשון לכל אנשים המעוניינים ומוסמך וגברים, האחדת ספר תיכוני תלת של המכללה והרחבת המשימה של המכללה שאני "קהילה לומדת". באותה שנה, בביה"ס למוסמכים ו- Professional קיבל הסמכה להציע תוכניות תואר באינטרנט מלא מנציבות הברית התיכון על מחקרים להשכלה גבוהה.

Rosemont מעשירה את ההיצע שלה באמצעות שיתוף פעולה נרחב עם הרבה מוסדות חינוך השכנות כגון וילאנובה, אוניברסיטת מזרח, Cabrini קולג ', תמה אוניברסיטת ועוד. Rosemont הקימה שותפויות באמצעות הסכמי ביטוי עם אוניברסיטאות דרקסל ומקדש להציע תוכניות מראש-med, כפול מעלות וכבוד.

המכללה מושיטה לקהילה על ידי הצעת מגוון רחב של תוכניות שאינם אשראי תכנית "פורום" ייחודית לגברים ונשים בכל הגילים, בנוסף על תערוכות אמנות בקמפוס ותוכניות תרבות.

יש Rosemont כ -8,000 בוגרי חיים. ניתן למצוא אותם בתפקידים בכירים במדע וברפואה, פרסום, פוליטיקה, עסקים, חינוך, משפטים, והאמנויות. Rosemont מדורגת באופן עקבי על ידי US News ו- World Report, וגם כבר שמה המצטיינות בלימודים של ג'ון טמפלטון הקרן "תו-בניין מכללות" וכתוצאה "מכללת ההבחנה". Rosemont הוא אחד 218 מכללות בשם "מיטב Northeastern מכללות "על ידי סקירת פרינסטון. Rosemont מעניקה לנשים וגברים בכל גיל ומכל רקע עם תשתית חינוכית ורוחנית שמטרתה לסייע להם לממש את הפוטנציאל כמיטב יכולתם.

Rosemont מחויבת אנשים מתכוננים לעמוד באתגרים של פעמים ולפעול באחריות וביעילות בעולם המשתנה ללא הרף.

עובדות מהירה

נוסד: 1921 מיקום: פרברי. עשרה קילומטרים מערביים מרכז העיר פילדלפיה אופי: קתולית - חברה של ישו הילד הקדוש סוג: פרטים; מדעי רוח הרשמת סטודנט סה"כ: 1,103 ההרשמה לתואר ראשון: 597 בוגר הרשמה: 506 יחס מורה תלמיד: 10: 1 בכיתת גודל ממוצע: 12 שכר הלימוד ודמי המכללה לתואר ראשון 2015-2016 שנת הלימודים: 31,520 $ שכר הלימוד ודמי המכללה לתואר ראשון 2016-2017 שנת הלימודים: 18,500 $ לינה ומזון 2015-2016: זוגי בסיסי; כולל שירות דואר אלקטרוני ואינטרנט: 13,400 $ לשנה לינה ומזון 2016-2017: זוגי בסיסי; כולל שירות דואר אלקטרוני ואינטרנט: 11,500 $ לשנה הספר של שכר לימוד ללימודים מתקדמים 2015-2016 שנת הלימודים: 640 $ / שעה האשראי בי"ס מקצועי ללימודי שכר הלימוד 2015-2016 שנת לימודים: 540 $ / שעת אשראי חטיבת אתלטיקה: NCAA III גברים ספורט: כדורסל, קרוס קאנטרי, לקרוס, גולף, כדורגל, וטניס נשים ספורט: קרוס קאנטרי, כדורסל, לקרוס, כדורגל, כדורסל, טניס, כדורעף הסמכה: Rosemont הוא מוכר על ידי ועדת הברית התיכונה על השכלה גבוהה, שוק רחוב 3624, פילדלפיה, פנסילבניה 19104, 267-284-5000.

English Language Requirements

אשר את מיומנותך באנגלית עם מבחן Duolingo אנגלית! ה-DET הוא מבחן אנגלית מקוון נוח, מהיר ובמחיר סביר המתקבל על ידי למעלה מ-4,000 אוניברסיטאות (כמו זו) ברחבי העולם.

מיקומים

  • Rosemont

    Rosemont College 1400 Montgomery Avenue, 19010, Rosemont

שאלות