Keystone logo
Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

Staatlich Anerkannte Physiotherapie Schule Ortenau

מבוא

פילוסופיה

אנשים נמצאים בלב מה שאנחנו עושים

אהבת עבודה עם אנשים והנאה מפעילות גופנית הם מאפיינים בסיסיים של פיזיותרפיסט. הם תכונות אשר באים לידי ביטוי ולסייע להם מדי יום, במיוחד כאשר עובדים לצד המטופלים שלהם. יחסים בינאשיים קרובים ושיתוף פעולה ממלאים תפקיד מהותי - כך גם במקרה בית הספר לפיטיותרפיה. הסיבה לכך היא שהקריירה של הפיזיותרפיה, בהתאם לאופן שבו אנו מלמדים אותה, לא רק מסתכלת על הגוף של המטופל, אלא על האדם בכללותו.

אנו, חברי צוות הנהלת בית הספר, רואים את עצמנו כעמיתים העובדים עם תלמידינו, תמיד נגישים וממשיכים להציע להם תמיכה. אנו שואפים ליצור אווירה נעימה שבה התלמידים שלנו מרגישים בבית ויכולים לחיות וללמוד ללא לחץ או לחץ. יתר על כן, אנו שואפים לתמוך בהם בפיתוח הבנה ריאליסטית של התכונות הדרושות לעבודה כפיזיותרפיסט. רמת האימונים המוצעת גבוהה מאוד. חשוב יותר, עם זאת, הוא ניסיון יומי כי אנשים נמצאים במרכז של כל מה שאנחנו עושים.

הכשרה מדרגה ראשונה

איכות ההוראה שלנו הפכה את בית הספר אורטנאו לפיזיותרפיה למרכז הדרכה בעל שם עולמי ומוכר. צוותנו של צוות הוראה מנוסה המורכב מפרופסורים באוניברסיטה, רופאים מומחים ופיזיותרפיסטים, התלמידים שלנו מבלים שלוש שנים בלימוד אינטנסיבי בכל פרט של ההיבטים הבין-תחומיים, התיאורטיים והמעשיים השונים של המקצוע.

עם סיום הלימודים יוכלו התלמידים לספק טיפול מעשי וליישם שיטות באופן שיטתי. בנוסף, הם יהיו מסוגלים יותר לראות את המטופלים שלהם בצורה הוליסטית. מיומנויות בין-אישיות ואמפתיה ממלאות תפקיד חשוב בתרגול המקצוע שלנו. בהנחיית המורים, התלמידים שלנו חווים ומרגישים איך הגוף שלהם עובר כדי לפתח הבנה של מצבם של החולים.

בית הספר אורטנאו לפיזיותרפיה משתף פעולה עם בתי חולים ברחבי גרמניה, צרפת (אלזס בפרט) ושוויץ. המיקום שלנו בדרום באדן, קרוב לגבולות צרפת והשווייץ, מאפשר לנו לטפח את הקשרים המקצועיים שלנו עם עמיתים ממפעלים אלה, ולשתף פעולה עם בית הספר השותף שלנו בשטרסבורג השכנה. התלמידים שלנו נהנים מהדרך שבה אנו פועלים עם השכנים שלנו, ומקרבתנו למרכזים מצוינים של מחקר כגון פרייבורג, קרלסרוהה ושטרסבורג.

במקביל להכשרה הסטנדרטית שלנו, אנו מציעים שיעורים מתקדמים מתקדמים המביאים את הממצאים האחרונים בתחומי הרפואה והפיזיותרפיה. התלמידים שלנו יכולים להשתתף בשיעורים מיוחדים אלה הן במהלך ולאחר השלמת קורס ההדרכה שלהם. רעיונות שתרמו על ידי משתתפים חיצוניים ודיונים תוססים מסייעים לתלמידים להציג תחומים שונים מנקודות מבט שונות. בנוסף, מפגשים אלה לעיתים קרובות לעזור לתלמידים ליצור קשרים אשר עשויים לסייע להם בעת הכניסה לחיים בעבודה.

תְנוּעָה

אנו מתמקדים באנשים כשהם נעים. לכן אין צורך לומר כי יום הלימודים הממוצע הוא מגוון מאוד ורואה את התלמידים שלנו תמיד בדרכים. התנועה היא גם חלק בלתי נפרד מהפעילויות המוצעות להם להמשיך בזמנם החופשי. היער השחור ווסג 'הרי הם כמעט על מפתן הדלת שלנו הם הזמנה פתוחה לצאת לשם ולקבל nvite להם לצאת לשם ולקבל לנוע בסביבה טבעית יפה. מסלולי הליכה ומסלולי הליכה מטופחים מסביב לאקרטסווייר, כמו גם מתקנים מקומיים לכדורגל, לאתלטיקה ולתעמלות, מציעים הזדמנויות מצוינות אחרות לספורט ולנופש.

לחלופין, daytrips לפרייבורג, קרלסרוה, שטרסבורג ובאזל מושלמים לסטודנטים הזקוקים להפסקה. מחוץ לשיעורים, אנו מציעים קורסים חינם בנושאים כגון אירובי, טאי צ'י, צ'יגונג וציור אקדמי. אלה נועדו לסייע לסטודנטים להירגע, תוך שיפור בו זמנית המודעות העצמית שלהם ואת התפיסה של הגוף שלהם.

זה תמיד מרגש לראות איך התלמידים שלנו לצייר על הניסיון האישי שלהם התנועה, בהשראת הפעילות השונים שאנו מציעים, להתחייב באופן מלא להשגת המטרות המקצועיות שלהם. זהו המפתח, שכן רק באמצעות חוויות אישיות כאלה הם מודעים לעובדה שגוף האדם הוא הרבה יותר מסכום חלקיו.

מיקומי עבודה

Physiotherapists עבודה בתחומים שונים מומחה רפואי הקריירה מציעה מגוון רחב של פעילויות והזדמנויות, ממש עד בעלות על פרקטיקה פרטית. אנו מציגים בפני התלמידים את כל האפשרויות העומדות לרשותם ומסייעים להם באופן פעיל למצוא את ההתמחות האישית שלהם בתחום הפיזיותרפיה.

כחלק מרשת חוצה גבולות, אנו יכולים ליצור אותם במגע עם עמיתים ומוסדות העובדים בתחומים אלה. החל מהשנה השנייה של הקורס, התלמידים מבצעים עבודות פיקוח במוסדות נבחרים בבאדן-וירטמברג, אלזס וברחבי גרמניה.

המינויים הקליניים מהווים 1600 שעות בסך הכל מחולקים למגזרים מיוחדים. הם מהווים חלק אינטנסיבי של האימון והם צעד מכריע לקראת הבטחת עתיד מקצועי מוצלח. בשום מקום אחר התלמידים לא יחוו את הציפיות ואת הדרישות של המקצועות הנבחרים שלהם באופן ישיר יותר מאשר כאשר בפועל בפועל אותם. אלה שמתחילים בקריירה שלהם יש את ההזדמנות כדי לגלות כמה לחץ פיזי ופסיכולוגי הם יכולים לסבול, לשים סבלנות שלהם התמדה למבחן, ולהשתמש תובנות חדשות אלה כדי להגדיר מחדש את המטרות האישיות שלהם.

בית ספר בלב הקהילה - הקמפוס

פיזיותרפיה כוללת עזרה לכל אדם למצוא את הדרך הטובה ביותר להשיג תחושה שלמה של רווחה. פילוסופיה זו משתקפת בסביבה החברתית של בית הספר. החיים והלמידה בקהילת אקרטסווייר, שם נמצא בית הספר שלנו, מאופיינת ביחסים בין-אישיים הדוקים, בשיתוף פעולה ובקסם דרום באדן המקומיים. בנייני בית הספר המודרניים, הצבעוניים והמלאכים, משתלבים בצורה מושלמת עם בתי העץ המסורתיים של הכפר, המתמזגים עם הסביבה הכפרית, האידילית, כמו כתם צבע חם. משלימים זה את זה בצורה מושלמת, הקמפוס והכפר מתאחדים כאחד. התלמידים שלנו מגיעים מכל רחבי אירופה, מה שהופך את Eckartsweier למקום מפגש תוסס עבור מגוון רחב של תרבויות. תשתית מעולה עם מגוון של חנויות ומתקני פנאי, כמו גם את דרך החיים רגוע להפוך את החיים על קצה היער השחור חוויה נעימה מאוד. הסביבה המושלמת מסייעת לתלמידים להצליח בהבנה ובהתנסות בקריירה של פיזיותרפיה ממקור ראשון.

מיקומים

  • Germany Online

    Staatl. anerkannte Physiotherapieschule Ortenau gGmbH Birkenstraße 5 (entrance Willstätterstraße) 77731 Willstätt-Eckartsweier Germany, , Germany Online

תוכניות

    המוסד מציע גם:

    שאלות