Keystone logo
School of Business, Renmin University of China GBBA

School of Business, Renmin University of China GBBA

School of Business, Renmin University of China GBBA

מבוא

ברוך הבא לבית הספר למנהל עסקים, אוניברסיטת רנמין בסין (RMBS)! כאחד מבתי הספר המובילים בתחום העסקים בסין, RMBS מתגאה בהיסטוריה הארוכה ביותר של חינוך ניהול בסין, החל משנת 1950. נקודות החוזק של בית הספר שלנו מבוססות על הצטברות עשירה של נכסים אינטלקטואליים של אוניברסיטת האם שלנו בתחום מדעי הרוח והחברה, ארוכת שנים. מסורת קבועה של אינטגרציה הדוקה בין תיאוריה לפרקטיקה, קשר הדוק עם ארגונים וממשלות, ובסיס בוגרים גדול. בית הספר הוא מנהיג עם נקודת מבט גלובלית והבנה תובנה של הניהול הסיני.

בית הספר בדרך להפוך ל"בית ספר לעסקים ברמה עולמית כמומחה בניהול סיני ". אנו מטפחים מנהיגים עתידיים עם נקודות מבט גלובליות ותחושה חזקה של אחריות חברתית תאגידית ואתיקה עסקית. כדי להשיג מטרה זו, פיתחנו תוכניות חינוך חדשניות ביותר, תוך שימת דגש על הוראה מבוססת מקרה, למידה חווייתית, למידה רפלקטיבית ולמידת פעולה. "שורש סין, טווח הגעה גלובלי" מקיף את ההיסטוריה הסינית שלנו ואת העתיד הגלובלי. המחקר שלנו מציג שיטות ניהול מקומיות בסין ועמידה בקפדנות הסטנדרטים הבינלאומיים.

בשנים האחרונות בית הספר שלנו העלה במהירות את רמת הבינלאומיות במחקר, בתוכניות החינוך, בהרכב הסגל והסטודנטים ובממשל בית הספר. זה בין המנה הראשונה של בתי ספר לעסקים סיניים שהוסמכו על ידי EQUIS ו- AACSB וחברה ברשת העולמית לניהול מתקדם (ביוזמת בית הספר לניהול ייל). בהתבסס על שותפויות עם יותר מ -80 בתי ספר עסקיים מובילים ברחבי העולם, אנו מספקים הזדמנויות רבות להחלפת סמסטרים מעבר לים, אפשרויות לתארים כפולים וגישה לתוכניות ולקורסים המוצעים על ידי בתי ספר למנהל עסקים מובילים ברחבי העולם.

ערכי הליבה שלנו הם חידוש בחיפוש אחר מצוינות. באמצעות יצירת והפצת ידע, אנו תורמים לעולם תוך השגת מימוש עצמי. אנו תמיד מקבלים בברכה סגל וצוות חדש עם רעיונות ותשוקה, וסטודנטים עם חלום להצטיין בעולם העסקים להצטרף אלינו בחזית החינוך הניהולי.

דיקן ופרופסור
בית ספר למנהל עסקים,
אוניברסיטת רנמין בסין

142973_1.jpg

עובדות ומספרים

ההיסטוריה של בית הספר מתוארכת לשנת 1950. ידועה כחלוצה בתחום החינוך הניהולי בסין, והיא הייתה אחת המנות הראשונות של מכונים אקדמיים שהציעו תוכנית MBA משלה בסין, תוכנית EMBA, תכנית MPAcc ותואר דוקטור. תוכניות בכלכלה תעשייתית, ניהול כללי וחשבונאות. זה היה גם הראשון שהעביר תוכנית EMBA משותפת סין-זרה.

עם קרוב ל -4,000 סטודנטים, ה- RMBS הוא הגדול ביותר והבינלאומי ביותר מבין 32 בתי הספר באוניברסיטת רנמין בסין (סך כל אוכלוסיית הסטודנטים: 25,000+; מדורגת מספר 1 במדעי החברה והרוח בסין על ידי משרד החינוך) .

בבית הספר 7 מחלקות אקדמיות, כולל מחלקת ניהול כללי, מחלקה לארגון ומשאבי אנוש, מחלקת שיווק, מחלקת מדעי ניהול והנדסה, המחלקה לכלכלה מסחרית, מחלקת חשבונאות ומחלקת פיננסים. בקרב 138 חברי סגל במשרה מלאה, 30% מחזיקים בתואר דוקטור בחו"ל. תארים שהוענקו בין היתר אוניברסיטת פרינסטון, אוניברסיטת קרנגי מלון ואוניברסיטת ראטגרס. בשנת 2012, תחום המינהל העסקי של אוניברסיטת רנמין (תחת בית הספר למנהל עסקים) דורג במקום הראשון בהערכה הארצית של תחומי דרג א 'על ידי משרד החינוך. בשנת 2017 הוא הוכר כאחד הדרגים הגבוהים ביותר (הרמה הגבוהה ביותר: A +) בסין.

בית הספר שלנו קיבל הסמכות EQUIS (בשנת 2010) וגם AACSB (בשנת 2013) ודורג לאחרונה בין 50 המובילים על ידי Financial Times בתוכניות MBA, EMBA ו- EE. בית הספר הוא אחד החברים המייסדים של הרשת העולמית לניהול מתקדם (GNAM) שיזם בית הספר לניהול ייל בשנת 2012.

142974_2.jpg

משימה, חזון וערכים

משימה

לתרום חוכמת ניהול סינית וכישרונות מנהיגות גלובליים לעולם.

חָזוֹן

להיות בית ספר ברמה עולמית כמומחה בניהול סיני.

ערכים

חדשנות בשאיפה למצוינות.

אחריות חברתית

בהתאם למטרה האסטרטגית "להפוך לבית הספר למנהל עסקים הכי מכובד", הקים בית הספר את הוועדה לאתיקה ואחריות חברתית ב -1 באפריל 2013, שנועדה להעלות את מודעות הצוות והתלמידים לאתיקה, אחריות חברתית וקיימות עם הסיוע של משרד ענייני הסטודנטים, המשרד הכללי, איגוד מתנדבי הסטודנטים ואיגוד העבודה.

142975_3.jpg

מיקומים

  • Beijing

    Mingde Business Building, No.59, Zhongguancun Street, Haidian District, 100872, Beijing

    שאלות