Keystone logo
Sri Lanka Institute of Information Technology SLIIT

Sri Lanka Institute of Information Technology SLIIT

Sri Lanka Institute of Information Technology SLIIT

מבוא

SLIIT הוא מוסד חינוך מובילה גבוה המוכר על ידי נציבות מענקי אוניברסיטה - סרי לנקה, גוף השיא של מערכת האוניברסיטאות של המדינה. התוכניות האקדמיות שלנו לספק לתארים תואר ראשון, כמו גם דיפלומות בוגר הודעה בתחומי מחשוב, עסקים והנדסה. אנו גאים בעובדה שSLIIT מייצר בוגרים באיכות גבוהה עם רמות חריגות של תעסוקה. בשנת 2008 המכון אושפז כחבר האגודה הבריטי אוניברסיטאות, בריטניה ובשנת 2013, כ חבר באיגוד הבינלאומי של אוניברסיטאות (IAU) בהתאמה. deg הראשון תוכניות התואר הראשון בSLIIT מציעים הרבה מסלולים אקדמיים. תלמידים בזמן לימודים לתואר יכולים גם להרוויח כישורים אחרים, כגון תעודות ודיפלומות מתקדמות אשר נועדו לענות על דרישות תעשייה. על אף שרוב התלמידים שלנו להשלים את התארים שלהם בSLIIT, מי שרוצה לעשות זאת באפשרות של העברה לכל אחד מהאוניברסיטאות בחו"ל שותף SLIIT לאחר שסיים שניים או שניים וחצי "של מחקר שנים לסיים את לימודיו אחד מהשותפים שלנו אוניברסיטאות באוסטרליה, בריטניה, ארצות הברית וקנדה. אנו שמים דגש רב על איכות החינוך שלנו. בנוסף לגיוס ושימור סגל אקדמי מוסמך ומנוסה, אנו ממשיכים לשפר את סביבת למידת ההוראה שלנו ולשפר את תכנית הלימודים על מנת להבטיח סטנדרטים גבוהים של התוכניות האקדמיות שלנו. אנו מציעים גם מספר התוכניות שנועדו לפתח מיומנויות הרכות של התלמידים שלנו ולנהל תוכניות פיתוח תעשייה מוסמכת מקצועיות בשיתוף עם מערכות מיקרוסופט, IBM, וCISCO. ההרשמה של המכון נמצאת בעלייה מתמדת וכיום SLIIT יש מעל 7000 סטודנטים הבאים שלה תוכניות לתואר ראשונים ותארים מתקדמים. בקרב הסטודנטים שלנו שיש לנו תלמידים ממדינות אחרות באזורי אסיה ואפריקה. זה העשיר עוד יותר את החוויה התרבותית של לומד בSLIIT. משרד הבינלאומי בSLIIT ערכי המשמעות של עולם מחובר יותר ויותר. ככזה, אנו מביאים נקודות מבט בינלאומיות לקהילת SLIIT עם "Internationalisation" להעלאת מודעות בעולם וליצור סביבה שהיא בינלאומי באופי בהוראה, מחקר והושטת יד. לקראת בינאום, מארח של התפתחויות כבר נמצא בשימוש. חוקרי ביקור, שיתופי פעולה בינלאומיים, מומחיות הסגל בינלאומית ומחקר והרשמה של סטודנטים בינלאומיים, חשיפה לידיעה על ומחלקים שונים של העולם, כהכנה לתקשורת ולעבוד עם אנשים מתרבויות ומדינות אחרות, כמה התפתחויות כאלה. אנחנו נהנים שותפויות עם אוניברסיטאות מובילות רבות ברחבי העולם והם מספקים הזדמנויות לתלמידים לקבל גישה משמעותית לנהלים העסקיים ורשתות של מדינות אחרות. יתר על כן, בוגרים לעזוב SLIIT עם אנשי קשר לכל החיים, הערכה של אחריות עסקית לקהילה ולחברה, והכרה והבנה של ההקשר תרבותי של עולם העסקים של היום. מערכות היחסים שלנו עם חברות גלובליות מובילות לשפר את נתיב קריירת הבוגרים שלנו. רשת הבוגרים שלנו והחברים "היא חזקה, תוסס, והוא גדל בארץ ובעולם. סטודנטים ממדינות באזור SAARC ובמקומות אחרים, להוסיף לאופי הבינלאומי של כיתת SLIIT. סטודנטים בינלאומיים עשויים למצוא לומדים מהמדינות שלהם, גם מאתגרים וגם מתגמלים. בSLIIT, אנו מספקים סטודנטים בינלאומיים עם הזדמנויות כדי לשפר את הידע, שקועים בסביבה בין-תרבותית מרגשת. המשימה שלנו היא המשימה שלנו היא לספק לאנשים חריגים לתפקידי מנהיגות בכלכלה העולמית. תכנית הלימודים שלנו ותוכניות, סגל ותלמידים, כולם נבחרו למתן פרספקטיבה גלובלית.

SLIIT הוא מוסד הענקת תואר ראש הממשלה שאושר על ידי ועדת מענקי האוניברסיטה תחת אוניברסיטאות החוק. המכון הוא גם חבר של איגוד האוניברסיטאות הבריטי והאיגוד הבינלאומי של אוניברסיטאות (IAU). אנו מציעים התואר ראשון ותואר שני במעלות מחשוב, עסקים והנדסה. כדי להשיג יעדים אלה SLIIT מקיים תוכניות הלימודים מובילים לתואר הראשון, בנג ותארי BBA, תואר ראשון ותואר בהצטיינות מיוחדת BBA, שלאחר התואר הראשון דיפלומות, תארים MSc, וכמה תוכניות פיתוח מקצועיות מתמשכות בתחומי נישה בתחום ה- IT, ניהול עסקים והנדסה. מרכז המחקר SLIIT היא הוקם כדי לטפח ולקדם את המחקר בקרב הסגל והסטודנטים האקדמיים. SLIIT גם הקימה הנדסת אגף לשירותי תוכנה למתחייבת שירותי תוכנה וייעוץ והחממה הטכנולוגית סרי לנקה לבצע ולקדם את המחקר ופיתוח. Progammes התואר של המכון מעוצבים באופן כזה שתלמיד יכול לקבל תעודת חבר, דיפלומה, ומתקדם דיפלומה / תואר ראשון, תוך המשך לימודים לתואר הראשון / BBA / בנג המיוחד בהצטיינות התואר. תלמידים יכולים גם לבחור מסלולים חלופיים לסיים את לימודיו באוניברסיטת שותף של SLIIT לאחר שסיים בהצלחה לימודי התעודה. מועמדים שלצאת בתוכניות אלה ברמות שונות להעסקה או מכל סיבה אחרת יכול להצטרף לתכנית המתאימה ברמות מתאימות לסיום סופי. הבוגרים שלנו מקובלים בעולם לנוכח הסטנדרטים הגבוהים נשמרים. SLIIT יצר סביבת למידה ומחקר עם משאבים אופטימליים לסטודנטים. תוך עידוד תלמידים להיות חדשני ומחויבים למצוינות, SLIIT מטרה לייצר בוגרים עם כישורים, פתרון בעיות אנליטיות ותקשורת חזקים.

יעדים של SLIIT להדגיש את הדברים הבאים: חינוך והכשרה של אנשי מקצוע ברמה גבוהה של מצוינות בתחומי IT, עסקים והנדסת סיוע וקידום חברות, יזמים וחברות סטארט-אפ עם המומחיות הדרושה כדי להשיג את יעדים עסקיים של הפרשה שירותי ייעוץ ו תוכנת שירותים לחברות במגזר ציבוריות ופרטיות של סרי לנקה בהתנהגות עלות סבירה ולקדם מחקר והפיתוח מוביל ליישומים מיוחדים, שירותים ומוצרים בטכנולוגיה חדשניים הרחבת קו א הרחבת אופקים בתחומי IT, עסקים והנדסה להגיע לרמה בינלאומית

מיקומים

  • Malabe

    New Kandy Road, Malabe 10115, , Malabe

שאלות