Keystone logo
TED University

TED University

TED University

מבוא

מוסטפה כמאל אטאטורק, מייסד טורקיה, שהאמין בחשיבותו החיונית של תפקיד החינוך למודרניזציה של המדינה, הצהיר בנאומו בחנוכת האסיפה הלאומית הגדולה בטורקיה בנובמבר 1925 כי על מנת להגיע למטרה שנקבע למערכת חינוך מודרנית בטורקיה היה צורך במעורבות של המיזם הפרטי. איגוד החינוך הטורקי נוסד ב- 31 באוקטובר 1928, על בסיס חזון זה ובהתאם למאמציהם החלוציים של אטאטורק וחבריו. ב -12 בדצמבר 1939 הוענק לו המעמד החוקי של "האגודה לטובת הציבור" על פי החלטת הקבינט.

כאמור בסעיף השני של אמנתה, נשיא הרפובליקה הטורקית הוא האפוטרופוס של איגוד החינוך הטורקי. TED הוא ארגון חברה אזרחית ותיק המספק מלגות לסטודנטים מצליחים עם הכנסה מוגבלת, פותח בתי ספר ומעונות עם שפה זרה כמדיום ההוראה בטורקיה ומחוצה לה, ובונה פלטפורמות מדעיות לקידום המאמצים להביא לרמת ההשכלה בטורקיה בדומה לסטנדרטים העולמיים העכשוויים, יוצר מודעות לבעיות מערכת החינוך בטורקיה ופתרונותיה האפשריים, ותורם לגיבוש מדיניות החינוך הטורקית. נכון לעכשיו, ב- TED יש 38 בתי ספר, 2 משרדי ייצוג, מעונות סטודנטים, משרד בוגרים ומועדוני ספורט רבים המסונפים לבתי הספר שלה.

65334_TedUniversitesi37.JPG

TEDU

TED University ( TEDU ) הוקמה בשנת 2012 על ידי איגוד החינוך הטורקי (TED), אשר חלוץ בפיתוח החינוך בטורקיה מאז 1928. TEDU הוא מוסד אקדמי מתקדם המציע גישה משולבת להשכלה גבוהה וסטודנט איכותי. -חוויה חינוכית ממוקדת. באמצעות קורסים קפדניים מבחינה לימודית, הוראה דינמית, מחקר משמעותי ומספר הזדמנויות לסטודנטים לעסוק באופן מקומי ובחו"ל אנו מבקשים לבנות קהילה מגוונת של לומדים לאורך החיים בעלי אחריות חברתית.

אנו מזמינים בזאת את הסטודנטים להשתתף באופן פעיל בסביבת הלמידה וההפקה TEDU ב- TEDU וליהנות מהזכות להיות סטודנט ל- TEDU עם הרבה הזדמנויות מלגות.

60779_0Tedu138.jpg

המשימה של TED University

TED University נושאת את המשימה לטפח בוגרים שהם יצירתי, רב פנים, ביקורתיים, בטוחים בעצמם, לומדים לאורך כל החיים על ידי שימוש בשיטות הוראה ותוכניות לימוד חדשניות, שיש להם איזון עומק לרוחב נכון הנדרש על ידי כלכלות הידע הגלובליות; תרומה לעולם המדע על ידי הפקת ידע חדש באמצעות מגוון רחב של מחקר אקדמי ומאמצים יצירתיים בתחומי מיקוד בעלי עדיפות מוסדית; ולהיות מוסד שקוף, אחראי, אמין ופתוח למידה שמטרתו המשכיות ופיתוח בר קיימא. עם מבנהו השקוף והארגוני, TED University שואפת להפוך למוסד אחראי ואמין לכל בעלי העניין בו, תוך התמקדות ביציבות ופיתוח בר קיימא, ובאוניברסיטה הפתוחה ללמידה.

חזון TED University

החזון של TED University הוא לספק את החוויה החינוכית הטובה ביותר לסטודנטים שלה ולהיות אחת מאוניברסיטאות הבסיס המובילות בטורקיה.

ערכי ליבה

 • כבוד לערכים אתיים
 • יושרה, סולידריות וכבוד הדדי
 • תפקיד מוסדי מתקדם וחילוני
 • מצוינות בהוראה ובמחקר
 • תרבות איכות חזקה ומשולבת
 • שותפות ורוח שיתוף פעולה
 • השתתפות בעניין
 • מסורת TED

הוֹבָלָה

קמפוס TED University נמצא במרכז העיר ובמרחק שווה מכל מקום. עם מיקומה בצומת רשת התחבורה, היא מספקת גישה נוחה לתלמידיה.

ארכיטקטורת TEDU מציעה לתלמידים שלנו מרחב חינוכי נוח ונוח המעודד עבודה. האוניברסיטה שלנו, המציידת את התשתית שלה בטכנולוגיה מתקדמת, נותנת ביטחון לסטודנטים במתקנים הטכניים היעילים, השימושיים והמהירים ביותר.

שירות קייטרינג

ישנם בתי קפה (צ'יל-אין והפסקת קפה) וחדר אוכל (Diner by Coffee Break) המשרת סטודנטים TED University בקמפוס שלנו. התלמידים שלנו יכולים להשתמש בבתי הקפה ובקפיטריות לצרכי האוכל והמשקאות שלהם. בנוסף, בתי הקפה שלנו מאפשרים לתלמידים שלנו לבלות זמן חברתית. בנוסף לאלה, התלמידים שלנו יכולים ליהנות גם ממכונות אוטומטיות לממכר מזון ומשקאות הנמצאות בנקודות שונות בקמפוס שלנו.

סביבות

קמפוס TED University מציע כל מיני סביבות איכותיות שתלמידינו עשויים להזדקק להם בהקשרים חברתיים, תרבותיים, אמנותיים וספורטיביים. חברינו יכולים להשתמש במרכז הספורט TEDU ללא תשלום לאחר הגשת המסמכים הדרושים לחברות במרכז הספורט שלנו. חוץ מזה, ניתן לקבל שיעורים קבוצתיים ופרטיים במתקנינו עם צוות המומחים שלנו.

בריכת שחייה מקורה
בריכת השחייה המקורה כוללת מאפיינים חצי אולימפיים ואורכה 25 מטר, רוחב 12 מטר ועומקה 2 מטר. יש לו 5 נתיבים. בריכת השחייה המקורה נמצאת בקומת B1 בגוש E.

חדר כושר
בחדר הכושר ניתן להשיג ציוד אירובי, מכונות משקל ומשקולות חופשיות העונים על צרכיהם של כל מי שרוצה להתאמן. מרכז הכושר נמצא בקומה הראשונה בגוש E.

פרופ 'פרופ' ד"ר Rüştü Yüce היכל הספורט
הגימנסיה שלנו היא בגודל קבוע ומארחת תחרויות רבות. חברי TED University יכולים להשתמש בו בזמן שנקבע. ציוד ספורט הכרחי (כדור, רשת וכו ') מסופק על ידי האוניברסיטה שלנו. חדר הכושר שלנו ממוקם בקומת הקרקע של בלוק E.

סטודיו ספורט
באולפן הספורט שלנו הממוקם בקומת B2 של בלוק E, מתקיימים שיעורים קבוצתיים ושיעורים פרטיים.

הסמכות

בעל הסמכת EFMD Equisבעל הסמכת AMBAבעל הסמכת AACSB

מיקומים

 • Ankara

  Ziya Gökalp Caddesi No:48 06420, Kolej Çankaya ANKARA, , Ankara

שאלות